Pregled rezultata (Staza: Brasilia | Sezona: 47 | Utrka: 14 | Grupa: Master - 5)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Mindaugas Sarocka 1h31:20.323 55 2 1:37.436 197.79km/h 17.963s
02. +1 +1 Dunnolop   Paulo Pinto + 12.209 55 1 1:38.192 197.35km/h 16.983s
03. -1 -1 Dunnolop   Andre Cherkasoff + 13.009 55 2 1:37.714 197.32km/h 20.191s
04. +3 +3 Dunnolop   Igor Pererva + 37.176 55 2 1:38.191 196.46km/h 17.614s
05. +14 +14 Contimental   Svetlio Nikolov + 38.094 55 1 1:37.991 196.43km/h 19.070s
06. +27 +27 Contimental   Marco Predappio + 44.228 55 1 1:37.530 196.21km/h 21.188s
07. -2 -2 Dunnolop   João Dafrente + 45.555 55 2 1:38.151 196.16km/h 18.911s
08. +3 +3 Dunnolop   Mika Pekkarinen + 45.767 55 2 1:38.166 196.15km/h 17.291s
09. +4 +4 Dunnolop   Paweł Zaburski + 46.944 55 2 1:38.382 196.11km/h 18.083s
10. +16 +16 Contimental   Raimonds Urtāns + 53.911 55 1 1:38.015 195.86km/h 28.470s
11. -1 -1 Dunnolop   Gary Partridge + 56.155 55 2 1:38.528 195.79km/h 19.028s
12. Bez promjene ±0 Dunnolop   Simone Tartaglia + 57.332 55 1 1:38.493 195.74km/h 24.007s
13. +8 +8 Contimental   Domantas Rasalskis + 1:01.207 55 1 1:38.006 195.61km/h 18.272s
14. +3 +3 Dunnolop   Peter Alan + 1:03.293 55 1 1:38.845 195.53km/h 20.344s
15. -7 -7 Dunnolop   Sergio Uribe + 1:10.192 55 2 1:38.606 195.29km/h 17.622s
16. +16 +16 Contimental   Denis Titov + 1:17.107 55 2 1:38.182 195.05km/h 15.316s
17. -2 -2 Dunnolop   Luis Ferreira + 1:17.804 55 1 1:38.905 195.02km/h 18.670s
18. +4 +4 Dunnolop   José Pesqueira + 1:18.536 55 1 1:38.739 195.00km/h 16.324s
19. -10 -10 Dunnolop   Niklas Sörén + 1:23.464 55 3 1:38.119 194.82km/h 16.772s
20. Bez promjene ±0 Dunnolop   Alek Smiatacz + 1:27.909 55 2 1:38.702 194.67km/h 19.403s
21. +3 +3 Dunnolop   Bruno Monteiro + 1:54.202 54 2 1:38.971 193.75km/h 17.717s
22. +5 +5 Dunnolop   Martin Britain + 1:55.876 54 1 1:39.672 193.70km/h 21.035s
23. +11 +11 Dunnolop   Jaime Elizondo + 1:55.981 54 1 1:38.861 193.69km/h 20.875s
24. -1 -1 Dunnolop   Shoaib Mohamed + 2:00.313 54 1 1:39.228 193.54km/h 25.650s
25. Bez promjene ±0 Badyear   Ken Neihart + 2:59.854 54 2 1:40.423 191.51km/h 19.547s
26. +3 +3 Dunnolop   Marko Radakovic + 3:22.830 53 2 1:39.976 190.73km/h 19.035s
27. -11 -11 Dunnolop   Radoslav Petev + 3:33.875 53 1 1:41.616 190.36km/h 18.113s
28. -14 -14 Dunnolop   Paul Shirnin + 3:49.874 53 1 1:39.750 189.83km/h 19.159s
29. -25 -25 Yokomama   Jani Syrjäläinen + 3:58.588 53 3 1:41.379 189.54km/h 17.170s
30. -12 -12 Dunnolop   Jenne Breugelmans + 4:01.281 53 2 1:41.472 189.45km/h 18.376s
31. -3 -3 Contimental   Pablo Borges + 4:07.536 53 1 1:38.781 189.24km/h 20.471s
32. -1 -1 Avonn   Rui Morais + 4:39.674 53 1 1:42.811 188.19km/h 21.167s
33. -27 -27 Dunnolop   Andrej Borsuk + 5:12.061 52 2 1:38.632 187.14km/h 15.996s
34. -4 -4 Dunnolop   Guilherme Di Franco + 7:29.802 51 3 1:42.646 182.79km/h 16.871s
Nije klasificiran
35. Bez promjene ±0 Dunnolop   Miloš Đurić Tehnički problemi 29 1 1:44.668    22.852s
36. Bez promjene ±0 Dunnolop   Fernando Mendonça Tehnički problemi 13 1 1:46.388    22.599s