Pregled rezultata (Staza: Zolder | Sezona: 47 | Utrka: 7 | Grupa: Master - 5)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +9 +9 Contimental   Svetlio Nikolov 1h30:23.215 70 2 1:10.578 198.02km/h 17.864s
02. +10 +10 Contimental   Denis Titov + 33.422 70 2 1:10.925 196.80km/h 15.101s
03. +35 +35 Yokomama   Jani Syrjäläinen + 33.487 70 2 1:11.289 196.80km/h 21.398s
04. +9 +9 Dunnolop   Paul Shirnin + 49.195 70 2 1:11.645 196.24km/h 19.791s
05. +1 +1 Dunnolop   Niklas Sörén + 53.964 70 3 1:11.374 196.06km/h 16.565s
06. -2 -2 Dunnolop   Paulo Pinto + 57.138 70 3 1:11.524 195.95km/h 17.186s
07. -6 -6 Dunnolop   Andre Cherkasoff + 1:22.999 69 3 1:11.743 195.03km/h 17.574s
08. -3 -3 Dunnolop   Remco Van Saarloos + 1:24.716 69 3 1:10.866 194.97km/h 16.813s
09. Bez promjene ±0 Dunnolop   Shoaib Mohamed + 1:27.182 69 3 1:11.527 194.88km/h 23.080s
10. +7 +7 Dunnolop   Mika Pekkarinen + 1:34.887 69 3 1:11.634 194.61km/h 17.017s
11. Bez promjene ±0 Dunnolop   Mindaugas Sarocka + 1:36.129 69 3 1:11.453 194.57km/h 27.758s
12. -10 -10 Avonn   Rui Morais + 1:41.370 69 3 1:12.467 194.38km/h 19.728s
13. +11 +11 Dunnolop   Peter Alan + 1:41.958 69 3 1:11.646 194.36km/h 18.932s
14. -7 -7 Dunnolop   José Pesqueira + 1:50.183 69 3 1:11.838 194.07km/h 19.724s
15. +1 +1 Dunnolop   Sergio Uribe + 1:50.352 69 3 1:11.584 194.07km/h 17.918s
16. -2 -2 Dunnolop   Arnaud de Marneffe + 1:59.695 69 3 1:11.972 193.74km/h 19.341s
17. +9 +9 Dunnolop   Paweł Zaburski + 1:59.993 69 3 1:11.821 193.73km/h 17.556s
18. +9 +9 Dunnolop   João Dafrente + 2:00.466 69 3 1:11.942 193.71km/h 21.391s
19. +1 +1 Contimental   Domantas Rasalskis + 2:00.797 69 3 1:10.783 193.70km/h 17.546s
20. -12 -12 Dunnolop   Bruno Monteiro + 2:01.181 69 4 1:11.042 193.69km/h 17.801s
21. +1 +1 Dunnolop   Alek Smiatacz + 2:02.742 69 4 1:11.654 193.63km/h 16.510s
22. +6 +6 Dunnolop   Jenne Breugelmans + 2:06.285 69 3 1:12.044 193.51km/h 19.098s
23. -5 -5 Badyear   Ken Neihart + 2:13.740 69 3 1:12.070 193.25km/h 18.914s
24. +15 +15 Dunnolop   Igor Pererva + 2:13.944 69 4 1:11.551 193.24km/h 17.364s
25. +9 +9 Dunnolop   Gary Partridge + 2:14.318 69 3 1:11.591 193.23km/h 18.663s
26. +5 +5 Dunnolop   Radoslav Petev + 2:20.939 69 3 1:11.905 193.00km/h 19.133s
27. -2 -2 Dunnolop   Jaime Elizondo + 2:24.281 68 4 1:11.688 192.88km/h 17.952s
28. +4 +4 Yokomama   Danijel Paunovski + 2:34.700 68 3 1:11.932 192.52km/h 17.077s
29. -6 -6 Dunnolop   Guilherme Di Franco + 2:56.007 68 4 1:12.371 191.79km/h 18.379s
30. +6 +6 Contimental   Marco Predappio + 3:04.911 68 1 1:10.154 191.49km/h 21.413s
31. -12 -12 Dunnolop   Luis Ferreira + 3:19.908 68 4 1:12.063 190.98km/h 17.193s
32. +1 +1 Contimental   Raimonds Urtāns + 3:24.296 68 1 1:11.204 190.83km/h 17.612s
33. +2 +2 Contimental   Pablo Borges + 4:07.086 67 2 1:10.472 189.39km/h 20.457s
34. -5 -5 Dunnolop   Marko Radakovic + 4:26.727 67 2 1:11.568 188.73km/h 17.864s
35. +2 +2 Dunnolop   Miloš Đurić + 4:55.845 66 2 1:14.958 187.77km/h 21.388s
36. -15 -15 Dunnolop   Simone Tartaglia + 5:43.290 66 4 1:14.439 186.23km/h 24.276s
37. -34 -34 Dunnolop   Andrej Borsuk + 6:54.780 65 3 1:12.762 183.95km/h 17.083s
Nije klasificiran
38. -8 -8 Dunnolop   Fernando Mendonça + 11:16.145 61 3 1:16.329    19.596s
39. -24 -24 Dunnolop   Martin Britain Nezgoda na startu 0 0 -    -