Pregled rezultata (Staza: Bremgarten | Sezona: 68 | Utrka: 11 | Grupa: Pro - 10)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +2 +2 Yokomama   Todor Mitev 1h15:00.316 42 1 1:44.626 244.62km/h 23.785s
02. +14 +14 Yokomama   Keith Clark + 11.470 42 1 1:43.279 244.00km/h 22.710s
03. -2 -2 Yokomama   Stefano Prato + 18.579 42 2 1:44.713 243.62km/h 19.474s
04. +5 +5 Dunnolop   Carlos Gonçalves + 38.363 42 1 1:45.303 242.56km/h 22.614s
05. Bez promjene ±0 Yokomama   Gideon Rosa + 40.509 42 2 1:44.719 242.44km/h 16.240s
06. +1 +1 Dunnolop   Allan Sheahen + 43.871 42 2 1:43.929 242.26km/h 22.624s
07. +1 +1 Yokomama   David Adam + 43.897 42 1 1:45.976 242.26km/h 22.906s
08. +10 +10 Yokomama   Tom Wild + 44.043 42 1 1:45.260 242.25km/h 22.708s
09. +8 +8 Yokomama   Deni Saja + 59.397 42 1 1:45.285 241.44km/h 20.023s
10. Bez promjene ±0 Yokomama   Cristina Demeo + 1:01.380 42 1 1:45.980 241.33km/h 23.659s
11. -7 -7 Dunnolop   Alex Ilushenko + 1:01.843 42 2 1:45.015 241.31km/h 16.477s
12. Bez promjene ±0 Yokomama   Paulo Jorge + 1:09.429 42 2 1:45.262 240.91km/h 20.682s
13. -7 -7 Dunnolop   Ryan Tyrrell + 1:10.225 42 2 1:45.779 240.86km/h 17.969s
14. -12 -12 Yokomama   Daniele Bontempo + 1:14.802 42 3 1:44.801 240.62km/h 18.524s
15. -2 -2 Dunnolop   Sandro Benghi + 1:24.806 42 2 1:46.043 240.10km/h 21.517s
16. -1 -1 Yokomama   Krisztián Zarnescu + 1:27.053 42 2 1:45.741 239.98km/h 17.901s
17. +2 +2 Yokomama   Koldo Foruria + 1:28.670 42 1 1:46.516 239.90km/h 21.358s
18. +5 +5 Yokomama   Yuri Kuptsov + 1:43.679 42 1 1:47.039 239.11km/h 18.349s
19. -8 -8 Yokomama   Massimiliano Ferrari + 1:52.306 41 2 1:46.773 238.67km/h 18.776s
20. Bez promjene ±0 Yokomama   Nagyházi Sándor + 2:04.959 41 1 1:47.680 238.01km/h 20.934s
21. +3 +3 Dunnolop   Andrew Massey + 2:09.843 41 2 1:46.127 237.76km/h 20.910s
22. +6 +6 Dunnolop   Andy Guy + 2:11.344 41 1 1:46.594 237.69km/h 18.891s
23. +8 +8 Yokomama   Jordi Pifarre + 2:17.450 41 1 1:46.524 237.37km/h 26.900s
24. +3 +3 Yokomama   Steve Akantziliotis + 2:20.650 41 2 1:46.424 237.21km/h 20.615s
25. -3 -3 Yokomama   Jas Fraser + 2:24.019 41 1 1:46.995 237.04km/h 22.023s
26. +8 +8 Yokomama   Konstantin Stroganov + 2:29.340 41 1 1:47.359 236.77km/h 26.282s
27. +2 +2 Dunnolop   Mick Ridley + 2:57.578 41 1 1:48.681 235.34km/h 26.416s
28. +7 +7 Yokomama   Gregorio Lamas + 3:14.329 41 1 1:48.521 234.50km/h 23.797s
29. +3 +3 Yokomama   Rossi Rostek + 3:20.053 41 1 1:48.123 234.21km/h 25.831s
30. -16 -16 Yokomama   Zoltán Kucora + 3:29.408 41 1 1:48.706 233.75km/h 20.226s
31. -1 -1 Dunnolop   Marek Waleczek + 3:35.543 40 2 1:48.407 233.44km/h 25.400s
32. +1 +1 Yokomama   Luis Piedra + 5:01.394 40 2 1:48.835 229.27km/h 19.528s
Nije klasificiran
33. -12 -12 Yokomama   Igor Pererva Tehnički problemi 36 2 1:49.053    19.592s
34. -9 -9 Yokomama   Witek Dzid Tehnički problemi 34 3 1:49.600    20.250s
35. -9 -9 Dunnolop   Balázs Szeker Tehnički problemi 24 1 1:49.658    17.242s