Pregled rezultata (Staza: Brands Hatch | Sezona: 68 | Utrka: 12 | Grupa: Pro - 10)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +1 +1 Yokomama   Daniele Bontempo 1h36:03.328 75 2 1:13.339 197.07km/h 19.712s
02. +11 +11 Yokomama   Deni Saja + 23.805 75 1 1:15.115 196.26km/h 21.953s
03. +7 +7 Yokomama   Tom Wild + 36.860 75 1 1:14.994 195.82km/h 20.781s
04. +14 +14 Dunnolop   Allan Sheahen + 38.101 75 1 1:14.037 195.78km/h 26.369s
05. -4 -4 Yokomama   Todor Mitev + 39.919 75 2 1:14.487 195.72km/h 20.302s
06. +10 +10 Dunnolop   Ryan Tyrrell + 45.874 75 1 1:14.612 195.52km/h 22.490s
07. -1 -1 Yokomama   Stefano Prato + 46.410 75 2 1:14.947 195.50km/h 21.367s
08. +4 +4 Dunnolop   Alex Ilushenko + 50.937 75 1 1:15.433 195.35km/h 18.078s
09. +10 +10 Dunnolop   Carlos Gonçalves + 51.215 75 1 1:14.740 195.34km/h 25.426s
10. +13 +13 Yokomama   Keith Clark + 52.272 75 1 1:14.835 195.30km/h 19.868s
11. +15 +15 Yokomama   Steve Akantziliotis + 54.524 75 1 1:14.364 195.23km/h 22.020s
12. -7 -7 Dunnolop   Andy Guy + 1:03.714 75 2 1:14.106 194.92km/h 21.458s
13. +8 +8 Dunnolop   Sandro Benghi + 1:10.276 75 1 1:15.506 194.70km/h 24.148s
14. -11 -11 Yokomama   David Adam + 1:24.606 74 2 1:15.481 194.22km/h 22.123s
15. -11 -11 Yokomama   Cristina Demeo + 1:26.131 74 2 1:15.544 194.17km/h 19.510s
16. -9 -9 Yokomama   Gideon Rosa + 1:28.047 74 2 1:15.312 194.11km/h 16.304s
17. +13 +13 Dunnolop   Andrew Massey + 1:51.832 74 1 1:15.345 193.32km/h 26.334s
18. -4 -4 Yokomama   Yuri Kuptsov + 1:54.038 74 2 1:15.907 193.25km/h 17.627s
19. -11 -11 Yokomama   Nagyházi Sándor + 1:55.145 74 2 1:15.890 193.21km/h 17.230s
20. -3 -3 Yokomama   Koldo Foruria + 2:17.472 74 2 1:15.967 192.48km/h 18.442s
21. -12 -12 Dunnolop   Mick Ridley + 2:19.800 74 2 1:15.996 192.41km/h 19.106s
22. -11 -11 Yokomama   Massimiliano Ferrari + 2:24.889 74 2 1:16.360 192.24km/h 22.082s
23. +2 +2 Yokomama   Igor Pererva + 2:35.566 73 1 1:16.735 191.89km/h 25.358s
24. +4 +4 Yokomama   Paulo Jorge + 2:37.260 73 1 1:16.606 191.84km/h 23.349s
25. -3 -3 Yokomama   Jas Fraser + 2:50.586 73 1 1:16.467 191.41km/h 21.001s
26. -11 -11 Yokomama   Zoltán Kucora + 2:51.078 73 2 1:15.922 191.39km/h 20.065s
27. +2 +2 Yokomama   Gregorio Lamas + 2:54.551 73 2 1:15.770 191.28km/h 20.671s
28. -1 -1 Dunnolop   Marek Waleczek + 3:07.881 73 2 1:16.515 190.85km/h 24.415s
29. +2 +2 Yokomama   Rossi Rostek + 3:49.821 72 1 1:17.069 189.52km/h 23.914s
30. +3 +3 Yokomama   Konstantin Stroganov + 4:35.281 72 3 1:16.199 188.09km/h 22.931s
31. +1 +1 Yokomama   Jordi Pifarre + 5:53.930 71 1 1:18.175 185.67km/h 23.905s
Nije klasificiran
32. +2 +2 Yokomama   Krisztián Zarnescu + 11:12.664 66 2 1:20.315    21.070s
33. -9 -9 Dunnolop   Balázs Szeker Tehnički problemi 35 0 1:18.357    -
34. -14 -14 Yokomama   Witek Dzid Tehnički problemi 21 1 1:17.801    24.183s