Pregled rezultata (Staza: Serres | Sezona: 68 | Utrka: 14 | Grupa: Pro - 10)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Yokomama   Daniele Bontempo 1h21:27.524 80 1 58.528 187.75km/h 20.464s
02. Bez promjene ±0 Dunnolop   Ryan Tyrrell + 49.732 80 2 59.714 185.86km/h 18.857s
03. +2 +2 Yokomama   Cristina Demeo + 1:03.777 79 1 59.627 185.33km/h 21.640s
04. +5 +5 Yokomama   Stefano Prato + 1:31.412 79 1 1:00.558 184.30km/h 18.467s
05. +8 +8 Yokomama   David Adam + 1:37.388 79 1 1:00.723 184.08km/h 19.357s
06. +11 +11 Yokomama   Todor Mitev + 1:43.162 79 1 1:00.323 183.87km/h 18.895s
07. +4 +4 Yokomama   Keith Clark + 1:44.739 79 2 1:00.097 183.81km/h 20.049s
08. +17 +17 Yokomama   Yuri Kuptsov + 2:04.318 78 1 1:00.435 183.09km/h 16.987s
09. -3 -3 Yokomama   Igor Pererva + 2:06.351 78 2 1:00.337 183.02km/h 21.292s
10. +19 +19 Dunnolop   Andy Guy + 2:18.705 78 1 1:00.551 182.57km/h 19.494s
11. +4 +4 Yokomama   Massimiliano Ferrari + 2:20.145 78 1 1:01.167 182.52km/h 18.469s
12. +12 +12 Dunnolop   Carlos Gonçalves + 2:20.487 78 1 1:00.800 182.51km/h 25.342s
13. -6 -6 Yokomama   Gideon Rosa + 2:20.554 78 2 1:00.629 182.50km/h 17.826s
14. +9 +9 Yokomama   Jas Fraser + 2:22.302 78 1 1:00.127 182.44km/h 21.950s
15. +4 +4 Yokomama   Steve Akantziliotis + 2:22.356 78 2 1:00.687 182.44km/h 24.104s
16. Bez promjene ±0 Dunnolop   Alex Ilushenko + 2:23.264 78 2 1:00.138 182.40km/h 17.456s
17. -3 -3 Dunnolop   Allan Sheahen + 2:25.165 78 3 59.287 182.34km/h 20.066s
18. -8 -8 Yokomama   Nagyházi Sándor + 2:42.383 78 1 1:01.242 181.71km/h 20.401s
19. -1 -1 Yokomama   Koldo Foruria + 2:54.061 78 2 1:01.168 181.29km/h 17.819s
20. +12 +12 Dunnolop   Andrew Massey + 2:57.036 78 2 1:01.229 181.19km/h 20.816s
21. +1 +1 Yokomama   Paulo Jorge + 3:16.495 77 2 1:01.683 180.49km/h 24.466s
22. +5 +5 Dunnolop   Sandro Benghi + 3:42.048 77 1 1:02.269 179.59km/h 23.310s
23. +8 +8 Yokomama   Gregorio Lamas + 3:42.135 77 1 1:01.173 179.59km/h 21.359s
24. +6 +6 Yokomama   Rossi Rostek + 4:20.589 76 1 1:01.802 178.25km/h 22.515s
25. +10 +10 Yokomama   Luis Piedra + 6:30.150 74 3 1:01.192 173.87km/h 19.159s
26. -14 -14 Dunnolop   Mick Ridley + 6:37.726 74 2 1:02.323 173.62km/h 21.860s
27. -24 -24 Yokomama   Tom Wild + 7:56.224 73 4 1:00.774 171.08km/h 21.563s
28. -24 -24 Yokomama   Deni Saja + 8:09.542 73 4 1:01.842 170.66km/h 18.403s
29. -3 -3 Yokomama   Jordi Pifarre + 8:42.652 72 2 1:03.012 169.61km/h 23.374s
30. -2 -2 Dunnolop   Marek Waleczek + 8:46.309 72 3 1:02.769 169.50km/h 20.681s
Nije klasificiran
31. +3 +3 Yokomama   Krisztián Zarnescu Tehnički problemi 38 1 1:04.953    21.816s
32. +1 +1 Yokomama   Konstantin Stroganov Tehnički problemi 25 1 1:02.719    22.535s
33. -13 -13 Dunnolop   Balázs Szeker Tehnički problemi 22 1 1:02.484    24.526s
34. -13 -13 Yokomama   Witek Dzid Tehnički problemi 14 1 1:02.036    20.456s
35. -27 -27 Yokomama   Zoltán Kucora Nezgoda na startu 0 0 -    -