Pregled rezultata (Staza: Yas Marina | Sezona: 68 | Utrka: 7 | Grupa: Pro - 10)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Alex Ilushenko 1h32:33.140 55 3 1:35.796 198.05km/h 15.936s
02. Bez promjene ±0 Yokomama   Todor Mitev + 37.869 55 3 1:36.778 196.71km/h 19.880s
03. +22 +22 Dunnolop   Andrew Massey + 55.610 55 3 1:35.985 196.09km/h 20.643s
04. +6 +6 Dunnolop   Mick Ridley + 59.914 55 3 1:36.256 195.94km/h 20.525s
05. +8 +8 Dunnolop   Allan Sheahen + 1:03.272 55 3 1:35.984 195.82km/h 17.621s
06. +6 +6 Dunnolop   Sandro Benghi + 1:03.566 55 2 1:37.426 195.81km/h 22.078s
07. +7 +7 Yokomama   Igor Pererva + 1:08.030 55 2 1:37.035 195.65km/h 19.813s
08. -1 -1 Dunnolop   Ryan Tyrrell + 1:08.529 55 4 1:36.371 195.64km/h 18.258s
09. -4 -4 Yokomama   Stefano Prato + 1:20.005 55 3 1:37.527 195.24km/h 18.411s
10. +1 +1 Yokomama   Tom Wild + 1:29.831 55 3 1:36.400 194.90km/h 20.106s
11. +13 +13 Yokomama   Deni Saja + 1:34.888 55 2 1:37.228 194.72km/h 22.319s
12. -3 -3 Yokomama   Nagyházi Sándor + 1:35.188 55 4 1:36.893 194.71km/h 18.910s
13. +19 +19 Yokomama   Daniele Bontempo + 1:35.421 55 3 1:36.962 194.70km/h 18.534s
14. -11 -11 Yokomama   Gideon Rosa + 1:36.367 55 4 1:36.903 194.67km/h 16.507s
15. +5 +5 Dunnolop   Carlos Gonçalves + 1:36.504 55 3 1:36.893 194.67km/h 21.098s
16. +7 +7 Dunnolop   Andy Guy + 1:38.196 54 3 1:36.265 194.61km/h 18.174s
17. -11 -11 Yokomama   Krisztián Zarnescu + 1:46.595 54 4 1:37.287 194.32km/h 17.627s
18. -14 -14 Yokomama   Cristina Demeo + 1:48.645 54 4 1:37.591 194.25km/h 19.255s
19. +9 +9 Yokomama   Paulo Jorge + 2:02.177 54 2 1:38.581 193.79km/h 19.478s
20. -3 -3 Yokomama   David Adam + 2:04.761 54 3 1:38.187 193.70km/h 19.227s
21. -2 -2 Yokomama   Yuri Kuptsov + 2:05.562 54 4 1:37.162 193.67km/h 17.109s
22. Bez promjene ±0 Yokomama   Gregorio Lamas + 2:05.796 54 3 1:37.159 193.66km/h 21.174s
23. -15 -15 Dunnolop   Balázs Szeker + 2:15.318 54 4 1:37.572 193.34km/h 16.711s
24. -9 -9 Yokomama   Keith Clark + 2:22.953 54 3 1:37.134 193.08km/h 21.682s
25. +4 +4 Yokomama   Jordi Pifarre + 2:39.318 54 2 1:38.262 192.53km/h 22.630s
26. -5 -5 Yokomama   Koldo Foruria + 2:42.339 54 3 1:37.730 192.42km/h 23.205s
27. +3 +3 Yokomama   Rossi Rostek + 2:45.834 54 1 1:39.359 192.31km/h 25.378s
28. -2 -2 Yokomama   Massimiliano Ferrari + 2:53.896 54 3 1:39.105 192.04km/h 19.136s
29. -11 -11 Yokomama   Zoltán Kucora + 3:22.314 53 3 1:38.251 191.09km/h 20.868s
30. +1 +1 Yokomama   Konstantin Stroganov + 3:38.847 53 3 1:38.720 190.54km/h 20.373s
31. +2 +2 Yokomama   Jas Fraser + 3:42.160 53 1 1:39.834 190.43km/h 22.692s
32. +2 +2 Yokomama   Luis Piedra + 4:04.079 53 2 1:40.226 189.71km/h 21.749s
33. -6 -6 Dunnolop   Marek Waleczek Tehnički problemi 50 3 1:39.688 180.97km/h 21.042s
Nije klasificiran
34. -18 -18 Yokomama   Witek Dzid Tehnički problemi 35 4 1:41.147    18.232s