Pregled rezultata (Staza: Grobnik | Sezona: 68 | Utrka: 8 | Grupa: Pro - 10)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +2 +2 Yokomama   Zoltán Kucora 1h44:34.475 74 3 1:15.053 176.95km/h 19.054s
02. +5 +5 Yokomama   Krisztián Zarnescu + 35.281 74 3 1:14.358 175.96km/h 19.690s
03. +1 +1 Yokomama   Cristina Demeo + 45.523 74 3 1:15.526 175.67km/h 19.641s
04. -2 -2 Yokomama   Stefano Prato + 1:09.150 74 3 1:15.051 175.02km/h 19.145s
05. +1 +1 Yokomama   Daniele Bontempo + 1:09.681 74 3 1:15.950 175.00km/h 18.337s
06. -5 -5 Yokomama   Todor Mitev + 1:11.067 74 3 1:15.501 174.96km/h 20.227s
07. +5 +5 Yokomama   Nagyházi Sándor + 1:14.387 74 3 1:15.490 174.87km/h 20.677s
08. +7 +7 Yokomama   Keith Clark + 1:14.751 74 3 1:15.169 174.86km/h 22.145s
09. -1 -1 Yokomama   Massimiliano Ferrari + 1:36.340 73 2 1:21.831 174.27km/h 19.195s
10. +10 +10 Dunnolop   Balázs Szeker + 1:36.950 73 3 1:15.279 174.25km/h 17.648s
11. +7 +7 Yokomama   Gregorio Lamas + 1:54.092 73 3 1:17.116 173.79km/h 19.511s
12. +1 +1 Yokomama   Jordi Pifarre + 1:55.726 73 4 1:15.398 173.74km/h 19.884s
13. -2 -2 Dunnolop   Alex Ilushenko + 1:59.030 73 4 1:16.383 173.65km/h 15.611s
14. +3 +3 Dunnolop   Ryan Tyrrell + 2:05.482 73 3 1:15.814 173.48km/h 18.183s
15. +1 +1 Yokomama   Luis Piedra + 2:08.919 73 3 1:16.216 173.38km/h 20.888s
16. +3 +3 Yokomama   Yuri Kuptsov + 2:36.360 73 3 1:16.402 172.64km/h 17.846s
17. -3 -3 Yokomama   Igor Pererva + 2:49.803 72 3 1:16.117 172.28km/h 21.409s
18. -9 -9 Yokomama   Koldo Foruria + 2:58.301 72 3 1:16.166 172.06km/h 24.019s
19. +4 +4 Yokomama   Deni Saja + 2:58.466 72 3 1:16.159 172.05km/h 20.146s
20. -10 -10 Yokomama   Tom Wild + 3:07.485 72 3 1:15.519 171.81km/h 20.982s
21. +1 +1 Dunnolop   Allan Sheahen + 3:33.180 72 4 1:16.027 171.13km/h 17.691s
22. +10 +10 Yokomama   Paulo Jorge + 3:34.171 72 3 1:15.249 171.11km/h 22.351s
23. -2 -2 Yokomama   David Adam + 3:34.465 72 4 1:16.059 171.10km/h 19.170s
24. +6 +6 Yokomama   Rossi Rostek + 3:46.176 72 3 1:15.891 170.79km/h 23.989s
25. +6 +6 Yokomama   Jas Fraser + 3:49.378 72 3 1:15.785 170.70km/h 18.815s
26. Bez promjene ±0 Dunnolop   Sandro Benghi + 3:51.116 72 3 1:15.988 170.66km/h 20.605s
27. +6 +6 Dunnolop   Andrew Massey + 3:55.331 72 3 1:15.688 170.55km/h 23.167s
28. -3 -3 Dunnolop   Mick Ridley + 3:58.359 72 3 1:15.871 170.47km/h 24.101s
29. Bez promjene ±0 Dunnolop   Andy Guy + 4:17.880 71 1 1:21.579 169.96km/h 21.408s
30. -3 -3 Yokomama   Konstantin Stroganov + 4:42.421 71 4 1:16.349 169.32km/h 18.893s
31. -3 -3 Dunnolop   Carlos Gonçalves + 4:53.267 71 4 1:15.505 169.04km/h 22.973s
32. +2 +2 Dunnolop   Marek Waleczek + 5:55.046 70 3 1:17.248 167.47km/h 21.766s
Nije klasificiran
33. -9 -9 Yokomama   Witek Dzid Tehnički problemi 47 3 1:16.822    21.917s
34. -29 -29 Yokomama   Gideon Rosa Nezgoda na startu 0 0 -    -