Pregled rezultata (Staza: Zandvoort | Sezona: 68 | Utrka: 9 | Grupa: Pro - 10)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Alex Ilushenko 1h24:24.234 71 2 1:08.196 214.54km/h 16.624s
02. +2 +2 Dunnolop   Sandro Benghi + 11.848 71 2 1:09.114 214.04km/h 21.843s
03. +4 +4 Dunnolop   Mick Ridley + 21.722 71 2 1:08.351 213.62km/h 21.336s
04. +5 +5 Yokomama   Krisztián Zarnescu + 25.876 71 2 1:09.266 213.45km/h 17.138s
05. +11 +11 Dunnolop   Ryan Tyrrell + 26.171 71 2 1:08.442 213.44km/h 19.398s
06. -1 -1 Yokomama   Zoltán Kucora + 36.238 71 2 1:08.407 213.02km/h 20.508s
07. -4 -4 Yokomama   Daniele Bontempo + 47.361 71 2 1:09.483 212.55km/h 19.674s
08. +10 +10 Dunnolop   Andy Guy + 49.428 71 2 1:09.381 212.47km/h 18.254s
09. -3 -3 Yokomama   Tom Wild + 49.868 71 2 1:09.260 212.45km/h 21.514s
10. +1 +1 Yokomama   Stefano Prato + 50.879 71 2 1:09.529 212.41km/h 18.593s
11. -3 -3 Dunnolop   Allan Sheahen + 58.201 71 2 1:09.541 212.10km/h 21.099s
12. -10 -10 Yokomama   Todor Mitev + 58.368 71 3 1:09.222 212.10km/h 19.613s
13. +1 +1 Yokomama   Koldo Foruria + 1:03.707 71 2 1:09.457 211.87km/h 18.771s
14. -1 -1 Yokomama   David Adam + 1:08.792 70 2 1:09.461 211.66km/h 18.365s
15. -3 -3 Dunnolop   Carlos Gonçalves + 1:09.268 70 2 1:09.153 211.64km/h 24.875s
16. +12 +12 Yokomama   Gideon Rosa + 1:12.171 70 1 1:09.464 211.53km/h 20.380s
17. -7 -7 Yokomama   Cristina Demeo + 1:22.356 70 2 1:10.226 211.11km/h 20.483s
18. +13 +13 Yokomama   Deni Saja + 1:27.459 70 1 1:10.288 210.90km/h 21.380s
19. +10 +10 Yokomama   Yuri Kuptsov + 1:37.106 70 2 1:09.870 210.50km/h 20.091s
20. +2 +2 Yokomama   Massimiliano Ferrari + 1:43.481 70 2 1:10.616 210.24km/h 18.743s
21. +4 +4 Dunnolop   Andrew Massey + 1:44.836 70 2 1:09.803 210.19km/h 21.713s
22. +5 +5 Yokomama   Jordi Pifarre + 1:44.881 70 2 1:09.257 210.19km/h 20.115s
23. +12 +12 Yokomama   Steve Akantziliotis + 2:02.361 70 1 1:10.386 209.48km/h 23.596s
24. -7 -7 Yokomama   Nagyházi Sándor + 2:04.776 70 2 1:10.621 209.38km/h 18.712s
25. -4 -4 Yokomama   Paulo Jorge + 2:10.073 70 2 1:10.219 209.17km/h 21.481s
26. -3 -3 Yokomama   Jas Fraser + 2:13.330 70 2 1:10.612 209.04km/h 18.504s
27. -1 -1 Yokomama   Keith Clark + 2:13.506 70 2 1:10.415 209.03km/h 21.064s
28. -4 -4 Yokomama   Gregorio Lamas + 2:20.942 69 2 1:10.336 208.73km/h 20.387s
29. -9 -9 Yokomama   Igor Pererva + 2:23.374 69 2 1:10.947 208.63km/h 19.115s
30. +3 +3 Yokomama   Rossi Rostek + 2:23.873 69 2 1:09.924 208.61km/h 25.135s
31. -1 -1 Yokomama   Konstantin Stroganov + 2:30.239 69 3 1:08.984 208.36km/h 24.082s
32. -17 -17 Dunnolop   Balázs Szeker + 5:45.226 66 2 1:11.851 200.85km/h 17.671s
Nije klasificiran
33. -1 -1 Yokomama   Luis Piedra Tehnički problemi 58 2 1:10.999    19.086s
34. Bez promjene ±0 Dunnolop   Marek Waleczek Tehnički problemi 34 1 1:12.754    25.943s
35. -16 -16 Yokomama   Witek Dzid Tehnički problemi 19 1 1:11.465    20.481s