Pregled rezultata (Staza: Irungattukottai | Sezona: 59 | Utrka: 10 | Grupa: Pro - 11)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +3 +3 Badyear   Gábor Besenyi 1h52:58.555 79 4 1:20.992 155.93km/h 18.286s
02. +14 +14 Dunnolop   Alexi Acevedo + 33.001 79 2 1:21.523 155.17km/h 21.794s
03. -2 -2 Yokomama   Roger Bergman + 50.094 79 4 1:21.820 154.78km/h 17.640s
04. -1 -1 Michelini   Bučko Makor + 1:12.433 79 3 1:22.235 154.28km/h 20.208s
05. +12 +12 Contimental   Andrea Marra + 1:21.524 79 2 1:22.954 154.07km/h 20.057s
06. +5 +5 Dunnolop   Albertos Palumbelli + 1:24.094 78 2 1:22.843 154.02km/h 18.883s
07. +2 +2 Dunnolop   Adriano Silva + 1:26.982 78 2 1:23.334 153.95km/h 21.029s
08. -2 -2 Yokomama   Carlos Inácio + 1:32.502 78 6 1:21.239 153.83km/h 21.039s
09. -4 -4 Contimental   Paweł Otworowski + 1:37.902 78 4 1:22.499 153.71km/h 17.929s
10. -3 -3 Yokomama   Philippe Laude + 1:40.127 78 4 1:22.541 153.66km/h 18.976s
11. +12 +12 Dunnolop   Patrick Boutin + 1:47.301 78 4 1:22.206 153.50km/h 19.374s
12. -4 -4 Dunnolop   Michel Vandecatelle + 1:47.420 78 4 1:22.594 153.49km/h 19.586s
13. +17 +17 Yokomama   Erkki Tempel + 1:51.970 78 2 1:23.503 153.39km/h 20.340s
14. -2 -2 Dunnolop   Jean-françois Charbinat + 1:52.564 78 4 1:22.288 153.38km/h 19.693s
15. -1 -1 Dunnolop   Mato Mikulovic + 1:55.255 78 4 1:21.572 153.32km/h 21.459s
16. +4 +4 Yokomama   Boris Hristov + 1:57.082 78 4 1:22.075 153.28km/h 19.936s
17. +10 +10 Dunnolop   Antimo Flagiello + 1:58.091 78 4 1:22.260 153.26km/h 20.648s
18. +8 +8 Contimental   Blazo Jankovic + 2:15.488 78 4 1:22.572 152.87km/h 17.810s
19. -6 -6 Dunnolop   Atli Thor Johannesson + 2:23.551 78 4 1:22.194 152.69km/h 18.683s
20. +9 +9 Yokomama   Eddie Boshell + 2:32.244 78 4 1:23.060 152.50km/h 20.562s
21. -2 -2 Yokomama   Harri Pakosta + 2:34.894 78 4 1:23.085 152.44km/h 21.535s
22. +9 +9 Yokomama   Jánosné Horvath + 2:56.405 77 4 1:23.529 151.97km/h 22.330s
23. +2 +2 Yokomama   Remigijus Staskonis + 2:57.568 77 4 1:24.045 151.95km/h 18.514s
24. -6 -6 Dunnolop   Stewart James + 3:17.726 77 4 1:22.008 151.51km/h 19.645s
25. -1 -1 Contimental   Lucas Stamford + 3:22.148 77 4 1:23.628 151.41km/h 23.202s
26. +2 +2 Dunnolop   Zsolt Négyesi + 3:26.806 77 4 1:23.803 151.31km/h 20.806s
27. -5 -5 Yokomama   Hováth Kázmér + 3:39.309 77 4 1:23.503 151.04km/h 19.298s
28. -7 -7 Contimental   Darek Kolodziejski + 4:19.833 76 4 1:24.101 150.17km/h 20.206s
29. +4 +4 Pipirelli   Thomas Bertolino + 4:28.871 76 4 1:24.742 149.98km/h 21.466s
30. -28 -28 Dunnolop   András Bári + 6:14.350 75 4 1:22.755 147.77km/h 22.085s
31. -21 -21 Dunnolop   Jiří Humpolák + 7:38.584 74 4 1:24.516 146.05km/h 18.530s
32. Bez promjene ±0 Dunnolop   Vladimir Poltoratskiy Tehnički problemi 72 4 1:25.767 143.27km/h 16.137s
Nije klasificiran
33. +1 +1 Pipirelli   Timotej Andonovski Tehnički problemi 70 6 1:25.603    19.856s
34. -19 -19 Dunnolop   Tavi Octavian Tehnički problemi 23 1 1:22.682    24.255s
35. Bez promjene ±0 Pipirelli   Huub Ravesloot Tehnički problemi 20 0 1:28.597    -