Pregled rezultata (Staza: Yeongam | Sezona: 59 | Utrka: 11 | Grupa: Pro - 11)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +3 +3 Michelini   Bučko Makor 1h32:40.533 55 2 1:38.248 200.18km/h 20.815s
02. +1 +1 Dunnolop   Alexi Acevedo + 5.908 55 3 1:36.575 199.97km/h 18.479s
03. +2 +2 Contimental   Paweł Otworowski + 18.528 55 3 1:37.574 199.52km/h 18.384s
04. +5 +5 Dunnolop   András Bári + 20.323 55 3 1:36.849 199.45km/h 21.588s
05. +11 +11 Dunnolop   Michel Vandecatelle + 41.493 55 2 1:38.846 198.70km/h 18.905s
06. +2 +2 Dunnolop   Adriano Silva + 42.730 55 2 1:38.965 198.66km/h 20.865s
07. -1 -1 Dunnolop   Jean-françois Charbinat + 48.027 55 3 1:37.946 198.47km/h 20.345s
08. +15 +15 Dunnolop   Antimo Flagiello + 54.242 55 2 1:38.141 198.25km/h 20.881s
09. -7 -7 Yokomama   Roger Bergman + 56.791 55 3 1:38.565 198.16km/h 16.763s
10. +2 +2 Contimental   Andrea Marra + 1:07.801 55 2 1:39.039 197.77km/h 19.275s
11. +14 +14 Dunnolop   Mato Mikulovic + 1:30.409 55 2 1:39.316 196.98km/h 26.090s
12. -2 -2 Contimental   Darek Kolodziejski + 1:34.886 55 3 1:38.012 196.82km/h 20.852s
13. +1 +1 Dunnolop   Jiří Humpolák + 1:36.098 55 2 1:39.600 196.78km/h 19.884s
14. +8 +8 Contimental   Blazo Jankovic + 1:42.149 54 2 1:38.686 196.57km/h 18.714s
15. -14 -14 Badyear   Gábor Besenyi + 1:47.076 54 4 1:37.380 196.40km/h 18.042s
16. +1 +1 Yokomama   Juan Diego Milán + 1:49.193 54 3 1:38.945 196.33km/h 19.714s
17. -10 -10 Dunnolop   Albertos Palumbelli + 1:49.447 54 4 1:37.902 196.32km/h 18.860s
18. +9 +9 Yokomama   Erkki Tempel + 1:59.093 54 2 1:39.770 195.98km/h 22.763s
19. +12 +12 Yokomama   Eddie Boshell + 2:09.417 54 2 1:39.075 195.63km/h 22.016s
20. -5 -5 Dunnolop   Atli Thor Johannesson + 2:17.417 54 2 1:40.595 195.35km/h 19.292s
21. +3 +3 Dunnolop   Zsolt Négyesi + 2:18.279 54 2 1:40.593 195.32km/h 21.129s
22. -9 -9 Yokomama   Philippe Laude + 2:18.471 54 3 1:39.653 195.32km/h 19.331s
23. -2 -2 Yokomama   Boris Hristov + 2:19.082 54 3 1:38.497 195.30km/h 18.488s
24. -4 -4 Yokomama   Jánosné Horvath + 2:20.236 54 3 1:38.636 195.26km/h 23.746s
25. +5 +5 Yokomama   Harri Pakosta + 2:27.048 54 1 1:41.322 195.02km/h 23.141s
26. -7 -7 Dunnolop   Patrick Boutin + 2:35.990 54 3 1:39.974 194.72km/h 17.235s
27. -1 -1 Yokomama   Remigijus Staskonis + 2:45.073 54 3 1:39.735 194.41km/h 20.458s
28. -10 -10 Yokomama   Hováth Kázmér + 3:00.198 54 3 1:40.393 193.90km/h 18.342s
29. -1 -1 Yokomama   Carlos Inácio + 3:01.999 54 3 1:39.650 193.84km/h 25.340s
30. -1 -1 Dunnolop   Stewart James + 3:12.149 54 3 1:39.808 193.50km/h 19.502s
31. +1 +1 Contimental   Lucas Stamford + 3:21.993 53 2 1:41.433 193.17km/h 22.577s
32. +2 +2 Pipirelli   Thomas Bertolino + 4:05.828 53 2 1:42.482 191.71km/h 20.565s
33. -22 -22 Dunnolop   Tavi Octavian Tehnički problemi 51 3 1:38.319 185.28km/h 21.514s
34. +1 +1 Pipirelli   Timotej Andonovski + 9:05.395 50 3 1:46.259 182.30km/h 20.092s
Nije klasificiran
35. -2 -2 Dunnolop   Vladimir Poltoratskiy Tehnički problemi 16 0 1:43.375    -
36. Bez promjene ±0 Pipirelli   Huub Ravesloot Tehnički problemi 15 0 1:45.639    -