Pregled rezultata (Staza: Serres | Sezona: 59 | Utrka: 12 | Grupa: Pro - 11)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +3 +3 Contimental   Darek Kolodziejski 1h21:50.764 80 2 58.660 186.86km/h 21.892s
02. Bez promjene ±0 Contimental   Andrea Marra + 20.170 80 2 58.811 186.10km/h 20.141s
03. -2 -2 Michelini   Bučko Makor + 1:03.448 79 2 1:00.315 184.48km/h 19.171s
04. +2 +2 Contimental   Paweł Otworowski + 1:04.166 79 1 59.892 184.45km/h 21.937s
05. +14 +14 Contimental   Lucas Stamford + 1:23.278 79 1 1:00.500 183.75km/h 19.067s
06. +9 +9 Contimental   Blazo Jankovic + 1:23.551 79 1 1:00.286 183.74km/h 22.662s
07. +5 +5 Yokomama   Philippe Laude + 1:29.739 79 1 1:00.738 183.51km/h 18.020s
08. -5 -5 Yokomama   Roger Bergman + 1:38.533 79 1 1:00.775 183.19km/h 17.211s
09. -2 -2 Dunnolop   Adriano Silva + 1:44.471 79 1 1:00.948 182.97km/h 23.431s
10. +7 +7 Dunnolop   Alexi Acevedo + 1:52.253 79 1 1:00.583 182.69km/h 19.802s
11. -6 -6 Yokomama   Juan Diego Milán + 1:54.015 79 3 1:00.656 182.62km/h 19.266s
12. +13 +13 Dunnolop   Antimo Flagiello + 2:05.505 78 1 1:00.877 182.21km/h 19.745s
13. +8 +8 Yokomama   Jánosné Horvath + 2:05.862 78 1 1:00.461 182.19km/h 20.864s
14. +2 +2 Badyear   Gábor Besenyi + 2:10.322 78 1 1:01.216 182.03km/h 19.805s
15. +7 +7 Dunnolop   Atli Thor Johannesson + 2:21.932 78 1 1:00.775 181.61km/h 18.072s
16. -7 -7 Yokomama   Hováth Kázmér + 2:23.716 78 2 1:01.019 181.55km/h 18.865s
17. +3 +3 Dunnolop   Jean-françois Charbinat + 2:27.370 78 1 1:01.280 181.42km/h 21.447s
18. -5 -5 Dunnolop   András Bári + 2:30.058 78 2 1:00.682 181.32km/h 22.346s
19. +5 +5 Yokomama   Erkki Tempel + 2:30.184 78 1 1:01.432 181.32km/h 22.753s
20. -9 -9 Dunnolop   Albertos Palumbelli + 2:30.284 78 2 1:01.062 181.31km/h 18.335s
21. -3 -3 Dunnolop   Mato Mikulovic + 2:42.019 78 2 1:01.396 180.89km/h 24.921s
22. +4 +4 Dunnolop   Zsolt Négyesi + 2:50.054 78 1 1:01.827 180.61km/h 20.939s
23. +8 +8 Yokomama   Eddie Boshell + 2:58.911 77 1 1:01.749 180.29km/h 26.449s
24. +4 +4 Yokomama   Harri Pakosta + 2:59.271 77 1 1:01.187 180.28km/h 23.976s
25. -15 -15 Dunnolop   Jiří Humpolák + 2:59.988 77 2 1:01.198 180.26km/h 20.529s
26. +6 +6 Yokomama   Remigijus Staskonis + 3:09.164 77 1 1:01.962 179.93km/h 25.907s
27. Bez promjene ±0 Dunnolop   Michel Vandecatelle + 3:09.340 77 2 1:01.522 179.93km/h 18.947s
28. +1 +1 Dunnolop   Stewart James + 3:16.450 77 2 1:01.671 179.68km/h 19.275s
29. -6 -6 Dunnolop   Patrick Boutin + 3:20.117 77 2 1:01.833 179.55km/h 21.284s
30. +3 +3 Yokomama   Boris Hristov + 4:25.168 76 2 1:01.925 177.29km/h 23.983s
31. +3 +3 Pipirelli   Thomas Bertolino + 4:54.325 76 2 1:02.711 176.30km/h 25.460s
32. -24 -24 Yokomama   Carlos Inácio + 4:56.427 76 4 1:00.717 176.23km/h 23.947s
Nije klasificiran
33. +2 +2 Pipirelli   Timotej Andonovski + 9:15.829 71 3 1:03.396    19.657s
34. -20 -20 Dunnolop   Tavi Octavian Tehnički problemi 25 1 1:01.417    26.078s
35. -5 -5 Dunnolop   Vladimir Poltoratskiy Tehnički problemi 23 2 1:03.528    23.804s
36. Bez promjene ±0 Pipirelli   Huub Ravesloot Tehnički problemi 19 0 1:04.921    -