Pregled rezultata (Staza: Silverstone | Sezona: 59 | Utrka: 15 | Grupa: Pro - 11)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +2 +2 Yokomama   Philippe Laude 1h27:58.010 60 2 1:25.235 210.28km/h 18.081s
02. +3 +3 Contimental   Paweł Otworowski + 14.419 60 2 1:24.925 209.71km/h 17.761s
03. -1 -1 Dunnolop   Alexi Acevedo + 15.787 60 2 1:24.680 209.66km/h 20.516s
04. Bez promjene ±0 Dunnolop   Jean-françois Charbinat + 18.150 60 2 1:25.602 209.56km/h 20.029s
05. +6 +6 Dunnolop   Albertos Palumbelli + 20.087 60 2 1:24.544 209.49km/h 19.952s
06. +1 +1 Dunnolop   András Bári + 23.758 60 2 1:25.231 209.34km/h 20.969s
07. +1 +1 Dunnolop   Atli Thor Johannesson + 44.963 60 2 1:25.353 208.51km/h 22.271s
08. +5 +5 Dunnolop   Antimo Flagiello + 47.368 60 1 1:26.037 208.41km/h 23.458s
09. +7 +7 Yokomama   Juan Diego Milán + 1:03.802 60 2 1:26.134 207.77km/h 21.747s
10. +5 +5 Dunnolop   Michel Vandecatelle + 1:15.142 60 2 1:25.775 207.33km/h 18.440s
11. +3 +3 Contimental   Andrea Marra + 1:29.705 59 2 1:25.871 206.77km/h 23.984s
12. +6 +6 Contimental   Blazo Jankovic + 1:30.328 59 2 1:25.934 206.75km/h 21.197s
13. -1 -1 Dunnolop   Mato Mikulovic + 1:30.797 59 2 1:26.106 206.73km/h 24.065s
14. -8 -8 Dunnolop   Jiří Humpolák + 1:35.725 59 2 1:26.380 206.54km/h 23.092s
15. +8 +8 Badyear   Gábor Besenyi + 1:52.980 59 1 1:26.606 205.88km/h 24.589s
16. +4 +4 Dunnolop   Patrick Boutin + 2:03.082 59 2 1:27.144 205.49km/h 17.377s
17. -8 -8 Dunnolop   Adriano Silva + 2:13.197 59 1 1:28.066 205.11km/h 25.564s
18. -8 -8 Michelini   Bučko Makor + 2:23.661 59 2 1:27.645 204.71km/h 20.884s
19. +9 +9 Yokomama   Eddie Boshell + 2:29.807 59 2 1:26.575 204.48km/h 23.753s
20. +6 +6 Yokomama   Boris Hristov + 2:41.457 59 2 1:27.004 204.04km/h 20.863s
21. +3 +3 Yokomama   Harri Pakosta + 2:45.290 59 1 1:28.405 203.90km/h 27.630s
22. +5 +5 Yokomama   Erkki Tempel + 2:47.151 59 1 1:28.290 203.83km/h 24.649s
23. +2 +2 Yokomama   Remigijus Staskonis + 3:00.021 58 2 1:27.856 203.35km/h 24.717s
24. -3 -3 Contimental   Darek Kolodziejski + 3:04.015 58 2 1:28.140 203.20km/h 22.949s
25. -3 -3 Yokomama   Jánosné Horvath + 3:05.128 58 2 1:27.822 203.16km/h 23.172s
26. -9 -9 Yokomama   Hováth Kázmér + 3:11.341 58 2 1:27.509 202.93km/h 20.465s
27. +4 +4 Pipirelli   Thomas Bertolino + 4:36.431 57 2 1:29.579 199.82km/h 22.458s
28. +2 +2 Contimental   Lucas Stamford + 5:47.126 56 3 1:28.997 197.31km/h 22.428s
29. +3 +3 Dunnolop   Stewart James Tehnički problemi 54 2 1:30.889 191.08km/h 20.020s
30. +3 +3 Pipirelli   Timotej Andonovski + 9:03.880 54 4 1:31.143 190.64km/h 19.277s
Nije klasificiran
31. -30 -30 Yokomama   Roger Bergman Pukla guma 47 2 1:27.473    18.784s
32. -13 -13 Dunnolop   Tavi Octavian Tehnički problemi 24 1 1:26.449    24.100s
33. -4 -4 Dunnolop   Vladimir Poltoratskiy Tehnički problemi 19 2 1:30.028    24.643s
34. Bez promjene ±0 Pipirelli   Huub Ravesloot Tehnički problemi 18 0 1:32.735    -
35. Bez promjene ±0 Dunnolop   Zsolt Négyesi Nezgoda na startu 0 0 -    -