Pregled rezultata (Staza: Grobnik | Sezona: 59 | Utrka: 16 | Grupa: Pro - 11)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +2 +2 Contimental   Paweł Otworowski 1h32:43.415 74 2 1:13.004 199.56km/h 21.604s
02. +7 +7 Dunnolop   Antimo Flagiello + 0.598 74 2 1:12.940 199.54km/h 19.660s
03. +2 +2 Dunnolop   Alexi Acevedo + 5.409 74 3 1:12.203 199.37km/h 20.142s
04. +3 +3 Dunnolop   Adriano Silva + 8.335 74 2 1:13.170 199.26km/h 22.469s
05. +7 +7 Contimental   Darek Kolodziejski + 27.759 74 2 1:12.642 198.57km/h 20.516s
06. Bez promjene ±0 Yokomama   Philippe Laude + 28.081 74 3 1:13.145 198.56km/h 18.033s
07. -3 -3 Dunnolop   András Bári + 31.900 74 3 1:12.351 198.42km/h 21.124s
08. +9 +9 Contimental   Blazo Jankovic + 33.114 74 2 1:12.447 198.38km/h 18.342s
09. -1 -1 Contimental   Andrea Marra + 42.056 74 3 1:12.785 198.06km/h 20.792s
10. +10 +10 Dunnolop   Atli Thor Johannesson + 45.663 74 2 1:12.188 197.94km/h 20.265s
11. -9 -9 Dunnolop   Jean-françois Charbinat + 50.444 74 3 1:13.005 197.77km/h 18.758s
12. +4 +4 Dunnolop   Albertos Palumbelli + 1:01.757 74 2 1:13.595 197.37km/h 18.745s
13. +2 +2 Dunnolop   Michel Vandecatelle + 1:17.198 73 3 1:12.910 196.83km/h 17.913s
14. +4 +4 Dunnolop   Mato Mikulovic + 1:17.392 73 3 1:13.303 196.82km/h 21.593s
15. +9 +9 Yokomama   Erkki Tempel + 1:32.345 73 2 1:13.287 196.30km/h 23.098s
16. +9 +9 Yokomama   Eddie Boshell + 1:32.516 73 2 1:13.511 196.30km/h 20.968s
17. -16 -16 Yokomama   Roger Bergman + 1:44.888 73 4 1:13.402 195.87km/h 16.814s
18. -8 -8 Michelini   Bučko Makor + 1:51.012 73 3 1:14.028 195.66km/h 19.515s
19. Bez promjene ±0 Yokomama   Juan Diego Milán + 1:58.798 73 4 1:13.245 195.39km/h 20.493s
20. +6 +6 Badyear   Gábor Besenyi + 2:36.376 72 1 1:15.313 194.10km/h 26.492s
21. +8 +8 Yokomama   Remigijus Staskonis + 2:36.711 72 2 1:14.417 194.09km/h 20.807s
22. +1 +1 Contimental   Lucas Stamford + 2:45.074 72 2 1:15.174 193.81km/h 19.308s
23. -1 -1 Dunnolop   Patrick Boutin + 2:56.958 72 3 1:14.472 193.41km/h 18.982s
24. +8 +8 Yokomama   Hováth Kázmér + 3:45.897 71 2 1:15.866 191.77km/h 19.336s
25. -12 -12 Dunnolop   Jiří Humpolák + 5:25.345 70 2 1:15.330 188.54km/h 20.754s
26. -5 -5 Yokomama   Jánosné Horvath + 6:36.161 69 3 1:15.142 186.30km/h 25.156s
27. +3 +3 Dunnolop   Stewart James + 6:54.532 69 2 1:16.676 185.72km/h 19.116s
28. -1 -1 Yokomama   Carlos Inácio + 7:35.919 68 3 1:16.001 184.45km/h 24.957s
29. +2 +2 Yokomama   Boris Hristov + 8:20.238 68 4 1:16.499 183.10km/h 18.847s
30. -19 -19 Yokomama   Harri Pakosta Tehnički problemi 67 4 1:15.452 180.69km/h 20.518s
31. +2 +2 Pipirelli   Timotej Andonovski + 10:14.013 66 6 1:16.900 179.73km/h 19.585s
Nije klasificiran
32. +4 +4 Dunnolop   Zsolt Négyesi + 23:21.574 56 24 1:20.178    19.598s
33. +1 +1 Pipirelli   Thomas Bertolino Tehnički problemi 54 2 1:17.565    20.927s
34. -20 -20 Dunnolop   Tavi Octavian Tehnički problemi 32 2 1:13.624    23.241s
35. Bez promjene ±0 Pipirelli   Huub Ravesloot Tehnički problemi 15 0 1:18.558    -
36. -8 -8 Dunnolop   Vladimir Poltoratskiy Tehnički problemi 13 1 1:16.147    20.910s