Pregled rezultata (Staza: Poznan | Sezona: 59 | Utrka: 17 | Grupa: Pro - 11)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +4 +4 Contimental   Paweł Otworowski 1h31:02.746 75 2 1:09.812 201.79km/h 20.808s
02. -1 -1 Michelini   Bučko Makor + 19.386 75 2 1:11.141 201.08km/h 21.059s
03. Bez promjene ±0 Dunnolop   Albertos Palumbelli + 21.090 75 2 1:10.541 201.01km/h 22.886s
04. +7 +7 Contimental   Andrea Marra + 33.896 75 2 1:10.493 200.54km/h 24.083s
05. +14 +14 Contimental   Darek Kolodziejski + 1:10.294 75 2 1:10.106 199.23km/h 21.450s
06. -2 -2 Yokomama   Juan Diego Milán + 1:13.905 74 3 1:11.291 199.10km/h 24.015s
07. -1 -1 Dunnolop   András Bári + 1:16.249 74 2 1:11.339 199.01km/h 22.482s
08. +2 +2 Dunnolop   Alexi Acevedo + 1:22.480 74 1 1:11.211 198.79km/h 22.653s
09. Bez promjene ±0 Dunnolop   Antimo Flagiello + 1:26.135 74 1 1:11.112 198.66km/h 21.184s
10. +10 +10 Contimental   Blazo Jankovic + 1:45.948 74 2 1:10.058 197.95km/h 17.754s
11. -9 -9 Yokomama   Roger Bergman + 1:52.301 74 1 1:11.787 197.72km/h 20.744s
12. +2 +2 Dunnolop   Michel Vandecatelle + 1:55.459 74 1 1:12.418 197.61km/h 19.833s
13. +2 +2 Dunnolop   Mato Mikulovic + 2:14.888 74 3 1:11.274 196.93km/h 21.831s
14. -7 -7 Dunnolop   Jean-françois Charbinat + 2:15.651 74 2 1:12.426 196.90km/h 18.781s
15. -7 -7 Dunnolop   Adriano Silva + 2:36.093 73 2 1:12.877 196.18km/h 20.213s
16. +8 +8 Yokomama   Erkki Tempel + 2:59.720 73 1 1:12.523 195.36km/h 20.610s
17. +5 +5 Dunnolop   Atli Thor Johannesson + 3:01.397 73 2 1:12.604 195.30km/h 17.312s
18. -1 -1 Yokomama   Harri Pakosta + 4:34.415 72 1 1:13.462 192.14km/h 25.168s
19. +2 +2 Yokomama   Remigijus Staskonis + 4:39.392 72 2 1:13.626 191.97km/h 23.792s
20. +9 +9 Yokomama   Philippe Laude + 4:43.563 71 2 1:13.210 191.83km/h 19.573s
21. +9 +9 Dunnolop   Vladimir Poltoratskiy + 4:59.610 71 1 1:14.638 191.30km/h 25.742s
22. +5 +5 Yokomama   Hováth Kázmér + 5:07.539 71 2 1:14.090 191.03km/h 23.171s
23. +3 +3 Contimental   Lucas Stamford + 5:18.691 71 3 1:13.477 190.67km/h 21.505s
24. -12 -12 Badyear   Gábor Besenyi + 6:54.331 70 2 1:14.294 187.56km/h 19.638s
25. -12 -12 Dunnolop   Jiří Humpolák + 7:06.046 69 2 1:14.148 187.19km/h 18.428s
26. +2 +2 Pipirelli   Thomas Bertolino + 8:11.487 69 2 1:14.827 185.13km/h 23.562s
Nije klasificiran
27. +4 +4 Pipirelli   Timotej Andonovski Tehnički problemi 55 3 1:16.116    21.629s
28. +7 +7 Dunnolop   Zsolt Négyesi + 24:28.519 55 24 1:17.767    19.752s
29. -6 -6 Dunnolop   Patrick Boutin Tehnički problemi 47 1 1:14.024    21.928s
30. -5 -5 Dunnolop   Stewart James Tehnički problemi 30 1 1:15.392    23.086s
31. -13 -13 Yokomama   Jánosné Horvath Tehnički problemi 29 1 1:14.726    23.744s
32. +1 +1 Yokomama   Boris Hristov Tehnički problemi 26 0 1:17.045    -
33. -17 -17 Yokomama   Carlos Inácio Tehnički problemi 20 1 1:14.694    23.522s
34. -2 -2 Pipirelli   Huub Ravesloot Tehnički problemi 17 0 1:17.108    -
35. -1 -1 Dunnolop   Tavi Octavian Tehnički problemi 15 1 1:13.472    26.876s