Pregled rezultata (Staza: Hockenheim | Sezona: 59 | Utrka: 2 | Grupa: Pro - 11)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +1 +1 Yokomama   Remigijus Staskonis 1h23:04.161 67 2 1:11.133 221.31km/h 20.646s
02. +4 +4 Yokomama   Jánosné Horvath + 23.204 67 2 1:11.727 220.28km/h 20.240s
03. +1 +1 Dunnolop   Alexi Acevedo + 23.800 67 2 1:11.470 220.26km/h 19.584s
04. +3 +3 Contimental   Paweł Otworowski + 27.761 67 2 1:11.909 220.08km/h 22.560s
05. +18 +18 Contimental   Blazo Jankovic + 37.699 67 2 1:12.113 219.65km/h 20.023s
06. +10 +10 Dunnolop   Jiří Humpolák + 38.899 67 2 1:11.560 219.60km/h 20.974s
07. +10 +10 Contimental   Darek Kolodziejski + 41.684 67 2 1:11.850 219.47km/h 18.090s
08. -3 -3 Dunnolop   Adriano Silva + 45.666 67 2 1:12.728 219.30km/h 20.269s
09. +5 +5 Dunnolop   Patrick Boutin + 47.291 67 2 1:12.607 219.23km/h 17.822s
10. +3 +3 Dunnolop   András Bári + 52.515 67 2 1:11.871 219.00km/h 17.723s
11. +4 +4 Dunnolop   Tavi Octavian + 1:00.279 67 2 1:12.608 218.66km/h 18.900s
12. +9 +9 Yokomama   Emmanuel Chamillard + 1:03.412 67 2 1:12.479 218.53km/h 18.378s
13. -4 -4 Dunnolop   Vladimir Poltoratskiy + 1:12.425 66 4 1:12.339 218.14km/h 16.438s
14. +8 +8 Dunnolop   Zsolt Négyesi + 1:14.604 66 2 1:12.864 218.05km/h 21.381s
15. +4 +4 Yokomama   Philippe Laude + 1:21.543 66 2 1:12.942 217.75km/h 20.294s
16. -13 -13 Contimental   Andrea Marra + 1:24.742 66 3 1:12.596 217.61km/h 21.510s
17. -9 -9 Dunnolop   Atli Thor Johannesson + 1:28.407 66 3 1:12.025 217.45km/h 18.754s
18. Bez promjene ±0 Yokomama   Roger Bergman + 1:33.698 66 2 1:13.255 217.23km/h 17.046s
19. +8 +8 Yokomama   Erkki Tempel + 1:35.590 66 1 1:12.846 217.14km/h 24.294s
20. +14 +14 Dunnolop   Michel Vandecatelle + 1:36.377 66 1 1:13.658 217.11km/h 23.635s
21. -10 -10 Yokomama   David Hančl + 1:43.644 66 2 1:12.783 216.80km/h 21.216s
22. +2 +2 Yokomama   Juan Diego Milán + 1:44.881 66 3 1:12.885 216.75km/h 21.423s
23. -13 -13 Dunnolop   Jean-françois Charbinat + 1:48.882 66 2 1:13.299 216.58km/h 20.265s
24. +5 +5 Yokomama   Harri Pakosta + 1:53.155 66 1 1:13.875 216.40km/h 22.385s
25. -13 -13 Yokomama   Carlos Inácio + 1:53.405 66 3 1:12.788 216.39km/h 19.878s
26. Bez promjene ±0 Dunnolop   Mike Piepenstock + 1:54.513 66 2 1:13.104 216.34km/h 23.479s
27. +1 +1 Badyear   Gábor Besenyi + 1:56.525 66 1 1:13.239 216.25km/h 25.120s
28. -8 -8 Dunnolop   Albertos Palumbelli + 2:07.046 66 3 1:13.008 215.81km/h 20.095s
29. +4 +4 Contimental   Lucas Stamford + 2:07.692 66 2 1:13.369 215.78km/h 22.503s
30. -5 -5 Dunnolop   Mato Mikulovic + 2:26.375 65 2 1:13.793 215.00km/h 21.162s
31. +4 +4 Yokomama   Boris Hristov + 2:28.691 65 2 1:12.913 214.90km/h 20.846s
32. +4 +4 Yokomama   Eddie Boshell + 2:37.339 65 2 1:14.016 214.54km/h 21.988s
33. -3 -3 Yokomama   Hováth Kázmér + 3:18.691 65 3 1:13.623 212.82km/h 19.138s
34. +4 +4 Pipirelli   Thomas Bertolino + 3:34.847 65 1 1:15.754 212.16km/h 19.029s
35. +2 +2 Pipirelli   Timotej Andonovski + 4:14.138 64 2 1:15.624 210.57km/h 20.504s
36. -35 -35 Michelini   Bučko Makor + 4:21.821 64 2 1:13.464 210.26km/h 23.043s
37. +2 +2 Pipirelli   Huub Ravesloot + 4:56.248 63 1 1:16.075 208.89km/h 29.913s
38. -7 -7 Dunnolop   Antimo Flagiello + 5:26.387 63 7 1:13.966 207.71km/h 20.135s
Nije klasificiran
39. -7 -7 Dunnolop   Stewart James Nezgoda na startu 0 0 -    -