Pregled rezultata (Staza: Zolder | Sezona: 59 | Utrka: 3 | Grupa: Pro - 11)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +3 +3 Contimental   Andrea Marra 1h25:55.292 70 2 1:11.236 208.31km/h 19.146s
02. +1 +1 Contimental   Paweł Otworowski + 23.325 70 2 1:11.098 207.37km/h 19.392s
03. -2 -2 Michelini   Bučko Makor + 1:04.170 70 2 1:11.347 205.75km/h 20.555s
04. +7 +7 Dunnolop   Alexi Acevedo + 1:05.581 70 1 1:12.009 205.69km/h 22.404s
05. +12 +12 Yokomama   Roger Bergman + 1:19.005 69 1 1:11.934 205.16km/h 16.181s
06. +3 +3 Dunnolop   András Bári + 1:19.432 69 2 1:12.007 205.15km/h 17.681s
07. +7 +7 Yokomama   Philippe Laude + 1:33.052 69 1 1:12.806 204.61km/h 19.211s
08. +15 +15 Dunnolop   Michel Vandecatelle + 1:33.223 69 1 1:11.663 204.61km/h 20.778s
09. +12 +12 Dunnolop   Jiří Humpolák + 1:42.967 69 1 1:12.048 204.23km/h 22.624s
10. +19 +19 Contimental   Blazo Jankovic + 1:49.605 69 1 1:11.810 203.97km/h 17.607s
11. +21 +21 Contimental   Lucas Stamford + 2:00.674 69 1 1:13.490 203.54km/h 23.218s
12. +22 +22 Dunnolop   Mato Mikulovic + 2:02.342 69 1 1:12.248 203.48km/h 23.739s
13. +20 +20 Yokomama   Carlos Inácio + 2:07.990 69 1 1:12.348 203.26km/h 19.524s
14. -8 -8 Yokomama   Emmanuel Chamillard + 2:11.560 69 3 1:11.477 203.12km/h 20.074s
15. -3 -3 Yokomama   Juan Diego Milán + 2:11.993 69 3 1:12.190 203.11km/h 17.509s
16. +8 +8 Yokomama   Harri Pakosta + 2:13.242 69 2 1:12.479 203.06km/h 21.584s
17. -9 -9 Dunnolop   Adriano Silva + 2:14.478 69 1 1:13.626 203.01km/h 21.841s
18. -13 -13 Yokomama   David Hančl + 2:16.612 69 2 1:12.160 202.93km/h 23.195s
19. -6 -6 Dunnolop   Albertos Palumbelli + 2:17.951 69 2 1:12.207 202.88km/h 18.444s
20. -18 -18 Yokomama   Remigijus Staskonis + 2:18.504 69 3 1:11.538 202.86km/h 19.528s
21. +1 +1 Dunnolop   Atli Thor Johannesson + 2:19.237 69 2 1:11.619 202.83km/h 18.224s
22. +4 +4 Dunnolop   Mike Piepenstock + 2:20.739 69 2 1:12.665 202.77km/h 22.096s
23. -13 -13 Dunnolop   Jean-françois Charbinat + 2:21.593 69 2 1:12.910 202.74km/h 20.132s
24. -8 -8 Badyear   Gábor Besenyi + 2:23.753 68 2 1:12.239 202.66km/h 19.061s
25. Bez promjene ±0 Dunnolop   Tavi Octavian + 2:24.044 68 2 1:12.495 202.64km/h 23.788s
26. +5 +5 Yokomama   Erkki Tempel + 2:26.544 68 1 1:12.797 202.55km/h 22.642s
27. -9 -9 Dunnolop   Zsolt Négyesi + 2:42.932 68 2 1:12.966 201.92km/h 20.587s
28. +7 +7 Yokomama   Eddie Boshell + 2:58.024 68 1 1:13.575 201.35km/h 24.893s
29. -1 -1 Yokomama   Hováth Kázmér + 2:59.730 68 2 1:13.551 201.29km/h 18.790s
30. -3 -3 Dunnolop   Stewart James + 3:05.879 68 2 1:12.724 201.06km/h 22.145s
31. -1 -1 Dunnolop   Antimo Flagiello + 3:16.728 68 2 1:13.937 200.65km/h 19.908s
32. -13 -13 Yokomama   Jánosné Horvath + 3:17.335 68 2 1:13.146 200.63km/h 23.970s
33. +5 +5 Pipirelli   Thomas Bertolino + 4:13.635 67 1 1:15.164 198.54km/h 22.339s
34. -27 -27 Contimental   Darek Kolodziejski + 4:52.572 66 3 1:12.803 197.12km/h 17.866s
35. +4 +4 Pipirelli   Huub Ravesloot + 5:18.075 66 1 1:15.351 196.20km/h 25.591s
36. Bez promjene ±0 Yokomama   Boris Hristov + 5:34.401 66 1 1:14.169 195.62km/h 19.710s
37. Bez promjene ±0 Pipirelli   Timotej Andonovski + 6:53.784 65 2 1:15.796 192.83km/h 22.304s
Nije klasificiran
38. -18 -18 Dunnolop   Patrick Boutin Pukla guma 41 1 1:13.434    17.359s
39. -24 -24 Dunnolop   Vladimir Poltoratskiy Nezgoda na startu 0 0 -    -