Pregled rezultata (Staza: Rafaela Oval | Sezona: 59 | Utrka: 6 | Grupa: Pro - 11)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +12 +12 Dunnolop   Alexi Acevedo 1h9:29.187 67 3 58.965 273.98km/h 18.803s
02. +14 +14 Contimental   Paweł Otworowski + 6.607 67 2 59.181 273.55km/h 20.180s
03. -2 -2 Dunnolop   Adriano Silva + 9.942 67 2 59.635 273.33km/h 18.843s
04. -2 -2 Dunnolop   Albertos Palumbelli + 15.256 67 3 58.881 272.98km/h 21.242s
05. +6 +6 Dunnolop   Atli Thor Johannesson + 19.772 67 2 59.533 272.69km/h 19.498s
06. -3 -3 Yokomama   Philippe Laude + 34.700 67 3 59.342 271.72km/h 18.139s
07. +1 +1 Dunnolop   Jiří Humpolák + 34.718 67 4 58.444 271.72km/h 21.256s
08. +1 +1 Michelini   Bučko Makor + 38.749 67 2 59.984 271.46km/h 17.795s
09. +8 +8 Dunnolop   Michel Vandecatelle + 47.015 67 2 1:00.033 270.93km/h 18.292s
10. Bez promjene ±0 Yokomama   Juan Diego Milán + 58.952 67 3 1:00.089 270.16km/h 17.663s
11. -4 -4 Yokomama   Roger Bergman + 1:01.620 66 3 59.980 269.99km/h 19.218s
12. +14 +14 Dunnolop   Mato Mikulovic + 1:01.663 66 2 59.787 269.99km/h 21.995s
13. +12 +12 Dunnolop   Vladimir Poltoratskiy + 1:08.882 66 2 1:00.613 269.53km/h 16.323s
14. +13 +13 Yokomama   Erkki Tempel + 1:31.006 66 2 1:00.186 268.13km/h 22.571s
15. -3 -3 Dunnolop   Stewart James + 1:31.228 66 4 58.840 268.11km/h 18.735s
16. -1 -1 Yokomama   Carlos Inácio + 1:34.409 66 3 1:00.088 267.91km/h 18.338s
17. +3 +3 Contimental   Lucas Stamford + 1:36.074 66 2 59.829 267.81km/h 21.462s
18. +11 +11 Dunnolop   Antimo Flagiello + 1:42.836 66 2 1:00.653 267.39km/h 19.710s
19. +2 +2 Dunnolop   Jean-françois Charbinat + 1:52.540 66 2 1:00.108 266.78km/h 20.127s
20. +10 +10 Contimental   Blazo Jankovic + 1:52.887 66 2 1:01.286 266.76km/h 18.473s
21. +2 +2 Contimental   Darek Kolodziejski + 1:55.465 66 1 1:01.297 266.60km/h 20.494s
22. Bez promjene ±0 Dunnolop   Patrick Boutin + 1:58.406 65 3 1:00.219 266.42km/h 16.727s
23. +5 +5 Yokomama   Eddie Boshell + 1:59.651 65 2 1:00.557 266.34km/h 23.937s
24. -18 -18 Dunnolop   András Bári + 2:15.951 65 3 1:00.115 265.33km/h 17.760s
25. -20 -20 Dunnolop   Tavi Octavian + 2:28.934 65 4 59.403 264.53km/h 18.060s
26. -2 -2 Yokomama   Remigijus Staskonis + 2:30.459 65 2 1:01.146 264.44km/h 18.190s
27. +4 +4 Yokomama   Jánosné Horvath + 2:49.153 65 2 1:02.035 263.30km/h 21.003s
28. -10 -10 Yokomama   Harri Pakosta + 5:19.128 62 3 1:02.493 254.50km/h 19.883s
29. -25 -25 Badyear   Gábor Besenyi + 5:43.835 62 2 1:01.773 253.11km/h 18.047s
30. -11 -11 Yokomama   Hováth Kázmér + 5:47.136 62 3 1:01.759 252.92km/h 18.494s
31. -17 -17 Contimental   Andrea Marra + 6:17.702 61 2 1:01.618 251.22km/h 19.140s
32. +1 +1 Pipirelli   Huub Ravesloot + 7:47.226 60 2 1:04.366 246.37km/h 21.073s
Nije klasificiran
33. +2 +2 Pipirelli   Timotej Andonovski + 8:59.599 58 3 1:04.733    19.886s
34. -2 -2 Pipirelli   Thomas Bertolino Tehnički problemi 57 3 1:03.607    22.555s
35. -1 -1 Yokomama   Boris Hristov Tehnički problemi 24 1 1:04.684    18.684s
36. Bez promjene ±0 Dunnolop   Zsolt Négyesi Tehnički problemi 18 1 1:04.560    19.354s