Pregled rezultata (Staza: Spa | Sezona: 72 | Utrka: 1 | Grupa: Pro - 18)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +5 +5 Dunnolop   Dirk Stieger 1h22:28.334 44 2 1:48.817 223.06km/h 16.992s
02. -1 -1 Dunnolop   Jorge Varanda + 1.759 44 2 1:49.736 222.98km/h 22.666s
03. +1 +1 Badyear   Mike Kreisz + 1.898 44 2 1:49.313 222.97km/h 20.457s
04. -2 -2 Dunnolop   Florencia Caro + 19.300 44 2 1:49.338 222.19km/h 18.173s
05. -2 -2 Yokomama   Aleksey Odegov + 20.179 44 2 1:50.274 222.15km/h 16.781s
06. +1 +1 Badyear   Silvio Botterini + 31.882 44 2 1:49.527 221.63km/h 18.939s
07. +5 +5 Dunnolop   Giuseppe Greco + 32.316 44 2 1:49.737 221.61km/h 19.199s
08. -3 -3 Yokomama   Jocke Birgersson + 41.256 44 2 1:49.970 221.21km/h 16.430s
09. +11 +11 Badyear   Dejan Makor + 56.558 44 2 1:50.829 220.54km/h 21.524s
10. +4 +4 Yokomama   Ronor Delle + 1:03.913 44 2 1:50.996 220.21km/h 18.748s
11. +14 +14 Badyear   Steven Hill + 1:04.134 44 2 1:49.814 220.20km/h 20.552s
12. -3 -3 Michelini   Andrea Iacoponi + 1:04.430 44 2 1:50.706 220.19km/h 20.600s
13. -3 -3 Yokomama   Francisco Chango + 1:10.439 44 2 1:51.154 219.93km/h 22.346s
14. +7 +7 Dunnolop   Baiano Kirst + 1:12.776 44 2 1:50.710 219.82km/h 20.390s
15. +7 +7 Badyear   Vitaliy Коvtjukh + 1:13.243 44 2 1:50.069 219.80km/h 20.814s
16. -1 -1 Yokomama   Samoeni Albanalopolis + 1:14.737 44 2 1:50.406 219.74km/h 21.422s
17. -9 -9 Yokomama   Danny Moreno + 1:19.380 44 2 1:51.053 219.54km/h 20.864s
18. +8 +8 Yokomama   Anthony Gonzalez + 1:39.500 44 2 1:51.173 218.66km/h 23.645s
19. +5 +5 Yokomama   Nilton Garcez Filho + 1:47.895 44 3 1:50.888 218.30km/h 20.171s
20. -9 -9 Yokomama   Gianluca Nanni + 1:55.842 43 4 1:49.838 217.95km/h 18.628s
21. +7 +7 Badyear   Eoin Farrelly + 1:55.981 43 3 1:50.938 217.95km/h 19.317s
22. +5 +5 Yokomama   Sylwester Bujany + 2:03.081 43 2 1:51.305 217.64km/h 19.885s
23. +6 +6 Contimental   Steve Lawson + 2:03.564 43 2 1:51.871 217.62km/h 19.477s
24. -7 -7 Yokomama   Martin Major + 2:06.266 43 2 1:52.719 217.51km/h 17.160s
25. -6 -6 Yokomama   Michał Bollin + 2:07.096 43 2 1:51.994 217.47km/h 21.127s
26. -8 -8 Avonn   Sumant Subramanya + 2:14.941 43 2 1:51.596 217.14km/h 21.661s
27. +7 +7 Dunnolop   Nuno Monteiro + 2:18.814 43 2 1:52.564 216.97km/h 21.242s
28. -5 -5 Yokomama   Tim Szot + 2:20.184 43 2 1:51.526 216.91km/h 17.337s
29. +6 +6 Contimental   Sebastian Jóźwiak + 2:22.436 43 1 1:53.269 216.82km/h 26.017s
30. +2 +2 Yokomama   Sebastián Acosta + 2:28.902 43 2 1:52.078 216.54km/h 22.587s
31. Bez promjene ±0 Yokomama   Henri Palonkoski + 2:34.047 43 2 1:52.009 216.32km/h 22.020s
32. +1 +1 Yokomama   Cesar Almeida + 2:40.122 43 3 1:51.052 216.07km/h 23.926s
33. -20 -20 Yokomama   Giedrius Kutka + 2:40.401 43 2 1:52.361 216.05km/h 25.584s
34. -4 -4 Yokomama   Luca Percannella + 3:18.307 43 1 1:54.503 214.46km/h 21.100s
35. +2 +2 Yokomama   József Gyuricza + 3:22.370 43 1 1:54.735 214.29km/h 20.863s
36. Bez promjene ±0 Yokomama   Juhani Tengen + 3:22.890 43 2 1:53.637 214.27km/h 24.130s
37. +1 +1 Pipirelli   Emanuele Leoni + 6:14.664 41 2 1:57.650 207.36km/h 20.370s
Nije klasificiran
38. -22 -22 Yokomama   Pablo Villar + 13:20.891 37 5 2:05.183    19.965s