Pregled rezultata (Staza: Brands Hatch | Sezona: 72 | Utrka: 2 | Grupa: Pro - 18)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +1 +1 Yokomama   Aleksey Odegov 1h36:15.818 75 1 1:15.069 196.65km/h 17.892s
02. +4 +4 Badyear   Mike Kreisz + 27.380 75 1 1:14.367 195.72km/h 20.239s
03. +28 +28 Contimental   Sebastian Jóźwiak + 28.012 75 1 1:14.713 195.70km/h 18.584s
04. +3 +3 Dunnolop   Florencia Caro + 30.595 75 1 1:14.172 195.61km/h 23.442s
05. +5 +5 Yokomama   Jocke Birgersson + 35.982 75 1 1:14.688 195.43km/h 20.030s
06. +6 +6 Yokomama   Gianluca Nanni + 53.153 75 1 1:15.396 194.85km/h 21.975s
07. +11 +11 Dunnolop   Dirk Stieger + 55.243 75 1 1:14.915 194.78km/h 16.689s
08. +16 +16 Badyear   Vitaliy Коvtjukh + 1:13.791 75 1 1:14.977 194.17km/h 25.633s
09. -4 -4 Dunnolop   Giuseppe Greco + 1:23.286 74 2 1:15.495 193.85km/h 20.979s
10. -1 -1 Dunnolop   Jorge Varanda + 1:45.529 74 2 1:15.871 193.12km/h 23.070s
11. +10 +10 Michelini   Andrea Iacoponi + 1:51.096 74 1 1:15.674 192.94km/h 21.332s
12. +2 +2 Yokomama   Martin Major + 1:52.851 74 1 1:16.436 192.88km/h 17.472s
13. -9 -9 Yokomama   Pablo Villar + 1:53.167 74 2 1:16.200 192.87km/h 20.319s
14. -11 -11 Badyear   Eoin Farrelly + 1:55.115 74 2 1:14.837 192.80km/h 20.167s
15. +2 +2 Yokomama   Ronor Delle + 1:59.417 74 2 1:15.452 192.66km/h 20.655s
16. -8 -8 Yokomama   Francisco Chango + 2:00.404 74 2 1:16.025 192.63km/h 21.282s
17. +9 +9 Yokomama   Nilton Garcez Filho + 2:00.538 74 1 1:15.726 192.63km/h 18.968s
18. +4 +4 Yokomama   Juhani Tengen + 2:01.577 74 2 1:14.913 192.59km/h 21.075s
19. Bez promjene ±0 Yokomama   József Gyuricza + 2:07.325 74 2 1:16.001 192.41km/h 17.486s
20. -7 -7 Yokomama   Samoeni Albanalopolis + 2:08.261 74 2 1:15.871 192.38km/h 22.496s
21. -20 -20 Yokomama   Danny Moreno + 2:08.395 74 2 1:15.839 192.37km/h 24.416s
22. +8 +8 Badyear   Dejan Makor + 2:14.889 74 1 1:16.395 192.16km/h 21.622s
23. +5 +5 Badyear   Steven Hill + 2:27.950 74 2 1:15.119 191.74km/h 21.841s
24. -13 -13 Yokomama   Giedrius Kutka + 2:30.245 74 2 1:15.280 191.66km/h 21.246s
25. +8 +8 Yokomama   Cesar Almeida + 2:33.663 73 1 1:15.598 191.55km/h 25.850s
26. +1 +1 Yokomama   Sylwester Bujany + 2:34.977 73 2 1:15.206 191.51km/h 19.823s
27. -12 -12 Yokomama   Luca Percannella + 2:41.744 73 1 1:16.811 191.29km/h 23.932s
28. -5 -5 Dunnolop   Baiano Kirst + 2:42.337 73 1 1:16.607 191.27km/h 28.454s
29. -9 -9 Badyear   Silvio Botterini + 3:01.056 73 1 1:16.884 190.67km/h 23.254s
30. -5 -5 Yokomama   Tim Szot + 3:01.606 73 1 1:17.288 190.65km/h 17.664s
31. -15 -15 Yokomama   Anthony Gonzalez + 3:04.603 73 2 1:15.966 190.56km/h 26.328s
32. -3 -3 Yokomama   Sebastián Acosta + 3:14.887 73 2 1:16.710 190.23km/h 20.308s
33. +1 +1 Dunnolop   Nuno Monteiro + 3:15.102 73 1 1:17.419 190.22km/h 22.882s
34. -2 -2 Avonn   Sumant Subramanya + 3:51.134 72 1 1:17.497 189.08km/h 25.024s
35. Bez promjene ±0 Pipirelli   Emanuele Leoni + 5:13.861 71 1 1:18.539 186.51km/h 27.243s