Pregled rezultata (Staza: Monza | Sezona: 72 | Utrka: 3 | Grupa: Pro - 18)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +2 +2 Badyear   Eoin Farrelly 1h27:20.849 53 2 1:26.264 210.68km/h 19.973s
02. -1 -1 Dunnolop   Florencia Caro + 8.182 53 2 1:24.782 210.35km/h 18.553s
03. +6 +6 Badyear   Vitaliy Коvtjukh + 27.775 53 1 1:25.964 209.57km/h 20.524s
04. +1 +1 Badyear   Mike Kreisz + 44.264 53 1 1:26.137 208.91km/h 29.798s
05. +16 +16 Yokomama   Pablo Villar + 1:16.547 53 1 1:33.157 207.64km/h 21.462s
06. +8 +8 Badyear   Silvio Botterini + 1:28.350 53 1 1:26.573 207.18km/h 20.190s
07. -1 -1 Yokomama   József Gyuricza + 1:31.498 53 2 1:26.317 207.06km/h 18.882s
08. -6 -6 Yokomama   Aleksey Odegov + 1:33.414 53 2 1:31.174 206.99km/h 22.446s
09. +23 +23 Yokomama   Juhani Tengen + 1:39.408 52 2 1:26.637 206.75km/h 24.476s
10. +5 +5 Michelini   Andrea Iacoponi + 1:52.934 52 1 1:32.657 206.23km/h 22.743s
11. -7 -7 Dunnolop   Dirk Stieger + 1:53.135 52 2 1:24.126 206.22km/h 19.127s
12. -4 -4 Yokomama   Tim Szot + 2:09.452 52 2 1:26.197 205.60km/h 17.482s
13. +3 +3 Badyear   Dejan Makor + 2:22.472 52 2 1:26.254 205.10km/h 23.714s
14. -3 -3 Contimental   Sebastian Jóźwiak + 2:29.881 52 1 1:26.465 204.82km/h 26.334s
15. +3 +3 Dunnolop   Giuseppe Greco + 2:45.187 52 1 1:32.173 204.24km/h 22.730s
16. +9 +9 Yokomama   Luca Percannella + 2:52.309 52 2 1:28.102 203.97km/h 21.412s
17. +6 +6 Yokomama   Samoeni Albanalopolis + 2:53.461 52 2 1:27.576 203.93km/h 21.343s
18. -5 -5 Badyear   Steven Hill + 2:54.523 52 1 1:26.249 203.89km/h 40.358s
19. +3 +3 Yokomama   Gianluca Nanni + 2:58.507 52 2 1:27.788 203.74km/h 22.579s
20. -8 -8 Yokomama   Nilton Garcez Filho + 2:59.284 52 2 1:26.222 203.71km/h 20.586s
21. -1 -1 Yokomama   Martin Major + 3:05.294 52 2 1:28.350 203.48km/h 20.456s
22. +4 +4 Yokomama   Francisco Chango + 3:18.571 51 2 1:28.186 202.98km/h 25.166s
23. +11 +11 Yokomama   Sebastián Acosta + 3:18.918 51 2 1:29.121 202.97km/h 24.533s
24. -5 -5 Yokomama   Giedrius Kutka + 3:34.082 51 2 1:27.403 202.41km/h 24.693s
25. -15 -15 Dunnolop   Baiano Kirst + 3:36.365 51 2 1:25.996 202.32km/h 21.839s
26. +1 +1 Yokomama   Anthony Gonzalez + 3:58.028 51 2 1:27.040 201.52km/h 21.978s
27. -20 -20 Dunnolop   Jorge Varanda + 3:58.278 51 2 1:25.479 201.51km/h 23.456s
28. +3 +3 Avonn   Sumant Subramanya + 4:05.058 51 1 1:29.528 201.26km/h 39.065s
29. +1 +1 Contimental   Steve Lawson + 4:08.638 51 2 1:27.577 201.13km/h 20.262s
30. -6 -6 Yokomama   Ronor Delle + 4:17.357 51 2 1:27.764 200.81km/h 20.408s
31. -2 -2 Yokomama   Danny Moreno + 4:26.318 51 2 1:27.671 200.49km/h 21.839s
32. +3 +3 Yokomama   Cesar Almeida + 4:30.916 51 1 1:33.969 200.32km/h 23.183s
33. -16 -16 Yokomama   Jocke Birgersson + 4:35.491 51 2 1:27.464 200.15km/h 18.718s
34. -1 -1 Yokomama   Henri Palonkoski + 5:26.549 50 2 1:28.445 198.32km/h 19.385s
35. +2 +2 Pipirelli   Emanuele Leoni + 5:32.716 50 1 1:37.246 198.10km/h 22.838s
36. Bez promjene ±0 Dunnolop   Nuno Monteiro + 5:51.867 50 2 1:30.057 197.42km/h 19.408s
37. -9 -9 Yokomama   Sylwester Bujany + 8:40.830 48 3 1:28.504 191.63km/h 19.979s