Pregled rezultata (Staza: Serres | Sezona: 72 | Utrka: 4 | Grupa: Pro - 18)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Dirk Stieger 1h22:44.002 80 3 58.913 184.86km/h 18.936s
02. Bez promjene ±0 Badyear   Eoin Farrelly + 4.753 80 2 59.786 184.68km/h 21.113s
03. +5 +5 Yokomama   Aleksey Odegov + 19.776 80 1 1:00.592 184.13km/h 19.716s
04. +13 +13 Dunnolop   Florencia Caro + 38.596 80 1 1:00.485 183.43km/h 23.022s
05. +2 +2 Badyear   Mike Kreisz + 47.537 80 2 1:00.002 183.11km/h 23.212s
06. +3 +3 Dunnolop   Jorge Varanda + 52.312 80 1 1:00.745 182.93km/h 20.459s
07. +3 +3 Yokomama   Jocke Birgersson + 59.094 79 2 1:00.571 182.68km/h 20.654s
08. -5 -5 Michelini   Andrea Iacoponi + 1:00.298 79 2 1:00.657 182.64km/h 19.687s
09. +20 +20 Contimental   Steve Lawson + 1:03.702 79 1 1:00.742 182.52km/h 24.340s
10. +5 +5 Yokomama   Martin Major + 1:15.526 79 1 1:01.379 182.09km/h 17.259s
11. -7 -7 Yokomama   Danny Moreno + 1:19.720 79 2 1:00.410 181.94km/h 24.022s
12. +8 +8 Badyear   Silvio Botterini + 1:27.084 79 1 1:00.687 181.67km/h 22.631s
13. +20 +20 Badyear   Steven Hill + 1:34.904 79 1 1:00.769 181.39km/h 21.166s
14. -3 -3 Yokomama   József Gyuricza + 1:40.109 79 3 1:01.002 181.20km/h 18.320s
15. +7 +7 Dunnolop   Giuseppe Greco + 1:41.237 79 2 1:00.294 181.16km/h 23.655s
16. +10 +10 Contimental   Sebastian Jóźwiak + 1:42.305 79 1 1:01.097 181.13km/h 17.764s
17. +4 +4 Badyear   Vitaliy Коvtjukh + 1:44.951 79 2 1:00.611 181.03km/h 20.897s
18. -13 -13 Yokomama   Sylwester Bujany + 1:45.393 79 3 59.957 181.02km/h 20.572s
19. -5 -5 Yokomama   Francisco Chango + 1:54.520 79 2 1:01.081 180.69km/h 23.324s
20. +8 +8 Badyear   Dejan Makor + 1:55.466 79 2 1:01.145 180.66km/h 21.090s
21. +2 +2 Dunnolop   Baiano Kirst + 1:56.320 79 2 1:01.081 180.63km/h 18.226s
22. -10 -10 Yokomama   Tim Szot + 1:59.706 78 2 1:01.736 180.51km/h 19.858s
23. +1 +1 Yokomama   Sebastián Acosta + 2:02.505 78 2 1:01.202 180.41km/h 19.544s
24. +8 +8 Yokomama   Nilton Garcez Filho + 2:07.062 78 1 1:01.752 180.25km/h 20.544s
25. +2 +2 Yokomama   Cesar Almeida + 2:07.337 78 2 1:00.040 180.24km/h 25.419s
26. -10 -10 Yokomama   Luca Percannella + 2:18.346 78 1 1:02.098 179.85km/h 24.814s
27. +4 +4 Yokomama   Juhani Tengen + 2:22.351 78 2 1:00.309 179.71km/h 22.821s
28. -10 -10 Yokomama   Giedrius Kutka + 2:26.445 78 2 1:01.162 179.56km/h 24.470s
29. +6 +6 Dunnolop   Nuno Monteiro + 2:35.885 78 1 1:02.364 179.23km/h 19.257s
30. Bez promjene ±0 Yokomama   Samoeni Albanalopolis + 2:38.245 78 2 1:02.082 179.15km/h 21.866s
31. -25 -25 Yokomama   Pablo Villar + 2:44.216 78 3 1:01.826 178.94km/h 19.754s
32. -7 -7 Yokomama   Ronor Delle + 3:04.279 77 2 1:01.853 178.24km/h 21.846s
33. -14 -14 Yokomama   Anthony Gonzalez + 3:14.410 77 3 1:01.319 177.89km/h 22.707s
34. Bez promjene ±0 Avonn   Sumant Subramanya + 3:19.925 77 1 1:02.649 177.70km/h 21.515s
35. +1 +1 Pipirelli   Emanuele Leoni + 4:13.349 76 2 1:03.060 175.88km/h 21.409s
36. -23 -23 Yokomama   Gianluca Nanni + 4:14.728 76 2 1:02.056 175.84km/h 20.374s