Pregled rezultata (Staza: Ahvenisto | Sezona: 72 | Utrka: 5 | Grupa: Pro - 18)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +1 +1 Dunnolop   Florencia Caro 1h43:31.196 80 2 1:15.544 140.96km/h 19.159s
02. -1 -1 Badyear   Eoin Farrelly + 13.364 80 2 1:15.168 140.66km/h 20.539s
03. +5 +5 Dunnolop   Dirk Stieger + 1:03.130 80 2 1:16.922 139.54km/h 17.390s
04. Bez promjene ±0 Yokomama   József Gyuricza + 1:06.572 80 2 1:15.783 139.46km/h 22.777s
05. +6 +6 Dunnolop   Baiano Kirst + 1:29.633 79 2 1:17.048 138.95km/h 19.553s
06. -3 -3 Badyear   Mike Kreisz + 1:32.820 79 2 1:16.326 138.88km/h 19.689s
07. -1 -1 Yokomama   Aleksey Odegov + 1:36.524 79 2 1:16.905 138.80km/h 19.149s
08. +2 +2 Dunnolop   Giuseppe Greco + 1:38.083 79 2 1:17.080 138.77km/h 20.965s
09. +3 +3 Badyear   Steven Hill + 1:43.089 79 2 1:16.167 138.66km/h 18.583s
10. +5 +5 Yokomama   Gianluca Nanni + 1:48.528 79 1 1:16.942 138.54km/h 23.188s
11. -4 -4 Yokomama   Pablo Villar + 1:53.738 79 2 1:16.845 138.42km/h 22.642s
12. +5 +5 Yokomama   Martin Major + 1:59.392 79 1 1:17.004 138.30km/h 18.157s
13. Bez promjene ±0 Yokomama   Giedrius Kutka + 2:03.861 79 1 1:16.271 138.20km/h 24.982s
14. -5 -5 Yokomama   Luca Percannella + 2:09.693 79 1 1:17.423 138.08km/h 23.155s
15. +4 +4 Badyear   Silvio Botterini + 2:14.231 79 1 1:16.674 137.98km/h 18.803s
16. -11 -11 Michelini   Andrea Iacoponi + 2:19.765 79 3 1:16.952 137.86km/h 22.691s
17. +5 +5 Yokomama   Tim Szot + 2:20.987 79 1 1:17.560 137.83km/h 21.148s
18. Bez promjene ±0 Yokomama   Henri Palonkoski + 2:23.794 79 2 1:16.823 137.77km/h 17.938s
19. +12 +12 Contimental   Sebastian Jóźwiak + 2:25.480 79 1 1:17.308 137.73km/h 17.751s
20. +8 +8 Contimental   Steve Lawson + 2:26.766 79 1 1:17.207 137.70km/h 23.848s
21. -1 -1 Yokomama   Sylwester Bujany + 2:41.952 78 2 1:16.624 137.38km/h 21.358s
22. +1 +1 Yokomama   Nilton Garcez Filho + 2:47.614 78 2 1:15.878 137.25km/h 21.229s
23. +1 +1 Badyear   Vitaliy Коvtjukh + 2:51.577 78 2 1:17.515 137.17km/h 20.631s
24. +3 +3 Yokomama   Sebastián Acosta + 2:54.409 78 2 1:17.171 137.11km/h 19.523s
25. +4 +4 Yokomama   Ronor Delle + 2:56.202 78 1 1:17.789 137.07km/h 18.149s
26. -12 -12 Yokomama   Francisco Chango + 2:59.699 78 2 1:17.489 136.99km/h 21.489s
27. +7 +7 Yokomama   Samoeni Albanalopolis + 3:01.651 78 1 1:17.712 136.95km/h 21.114s
28. +2 +2 Yokomama   Juhani Tengen + 3:14.957 78 2 1:17.835 136.67km/h 24.853s
29. -8 -8 Yokomama   Cesar Almeida + 3:23.724 78 2 1:17.315 136.48km/h 25.328s
30. +2 +2 Dunnolop   Nuno Monteiro + 3:28.248 78 2 1:18.205 136.39km/h 19.632s
31. -6 -6 Yokomama   Jocke Birgersson + 3:43.091 78 1 1:18.049 136.07km/h 16.582s
32. +1 +1 Yokomama   Anthony Gonzalez + 3:50.386 78 2 1:18.229 135.92km/h 22.314s
33. -7 -7 Avonn   Sumant Subramanya + 3:55.493 77 1 1:17.762 135.81km/h 21.383s
34. -18 -18 Yokomama   Danny Moreno + 4:00.137 77 1 1:17.346 135.71km/h 20.885s
35. Bez promjene ±0 Badyear   Dejan Makor + 4:18.494 77 1 1:17.732 135.33km/h 25.024s
36. Bez promjene ±0 Pipirelli   Emanuele Leoni + 5:09.216 76 1 1:19.433 134.27km/h 22.777s
Nije klasificiran
37. Bez promjene ±0 Dunnolop   Jorge Varanda + 11:39.167 71 2 1:21.034    21.484s