Pregled rezultata (Staza: Sakhir | Sezona: 72 | Utrka: 6 | Grupa: Pro - 18)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +4 +4 Dunnolop   Dirk Stieger 1h23:49.943 57 2 1:24.124 220.80km/h 17.047s
02. +2 +2 Dunnolop   Florencia Caro + 3.985 57 2 1:23.915 220.62km/h 22.135s
03. +3 +3 Badyear   Dejan Makor + 23.886 57 2 1:25.559 219.75km/h 22.453s
04. -2 -2 Badyear   Mike Kreisz + 36.050 57 2 1:25.071 219.23km/h 22.333s
05. -4 -4 Badyear   Eoin Farrelly + 43.007 57 2 1:25.051 218.93km/h 21.021s
06. +6 +6 Badyear   Steven Hill + 46.830 57 2 1:25.237 218.76km/h 19.340s
07. +3 +3 Badyear   Silvio Botterini + 53.518 57 1 1:26.034 218.47km/h 24.104s
08. -1 -1 Dunnolop   Baiano Kirst + 1:05.329 57 2 1:25.870 217.97km/h 21.254s
09. -1 -1 Badyear   Vitaliy Коvtjukh + 1:05.839 57 2 1:25.375 217.94km/h 24.496s
10. +6 +6 Yokomama   Francisco Chango + 1:33.772 56 2 1:26.594 216.76km/h 19.149s
11. +3 +3 Yokomama   Sylwester Bujany + 2:06.551 56 2 1:25.899 215.38km/h 21.902s
12. +3 +3 Yokomama   Jocke Birgersson + 2:09.960 56 2 1:27.547 215.24km/h 18.218s
13. +12 +12 Contimental   Sebastian Jóźwiak + 2:12.869 56 1 1:27.864 215.12km/h 22.121s
14. +6 +6 Yokomama   Luca Percannella + 2:20.707 56 2 1:27.210 214.79km/h 21.164s
15. +9 +9 Yokomama   Ronor Delle + 2:22.259 56 2 1:26.382 214.72km/h 20.079s
16. +3 +3 Avonn   Sumant Subramanya + 2:28.415 56 2 1:27.298 214.47km/h 21.233s
17. +1 +1 Michelini   Andrea Iacoponi + 2:28.737 56 2 1:26.695 214.46km/h 21.871s
18. -9 -9 Yokomama   Danny Moreno + 2:32.795 56 2 1:26.827 214.29km/h 22.961s
19. +2 +2 Yokomama   Gianluca Nanni + 2:39.349 56 2 1:27.762 214.02km/h 19.805s
20. -7 -7 Yokomama   Giedrius Kutka + 2:39.696 56 2 1:26.717 214.00km/h 24.495s
21. -10 -10 Yokomama   Pablo Villar + 2:46.279 56 3 1:26.050 213.73km/h 19.650s
22. -19 -19 Yokomama   Aleksey Odegov + 2:47.922 56 2 1:28.305 213.66km/h 18.505s
23. +8 +8 Contimental   Steve Lawson + 2:48.362 55 1 1:27.913 213.65km/h 22.833s
24. +2 +2 Yokomama   Anthony Gonzalez + 2:48.595 55 2 1:27.193 213.64km/h 21.927s
25. +7 +7 Yokomama   Henri Palonkoski + 3:04.521 55 1 1:28.950 212.98km/h 20.269s
26. +3 +3 Yokomama   Sebastián Acosta + 3:05.001 55 2 1:27.854 212.96km/h 23.099s
27. -5 -5 Yokomama   Tim Szot + 3:08.232 55 2 1:28.499 212.83km/h 19.166s
28. +2 +2 Yokomama   Juhani Tengen + 3:10.722 55 2 1:27.563 212.73km/h 23.342s
29. -1 -1 Dunnolop   Nuno Monteiro + 3:16.988 55 2 1:28.135 212.48km/h 22.034s
30. -3 -3 Yokomama   Nilton Garcez Filho + 3:29.315 55 3 1:28.086 211.98km/h 18.226s
31. +2 +2 Yokomama   Cesar Almeida + 3:38.402 55 2 1:27.228 211.61km/h 25.754s
32. -15 -15 Yokomama   József Gyuricza + 3:47.076 55 2 1:28.277 211.26km/h 17.240s
33. -10 -10 Yokomama   Martin Major + 4:58.474 54 2 1:29.640 208.43km/h 17.221s
34. Bez promjene ±0 Yokomama   Samoeni Albanalopolis + 5:28.862 54 2 1:30.289 207.25km/h 21.017s
35. Bez promjene ±0 Pipirelli   Emanuele Leoni + 7:02.549 52 2 1:31.549 203.69km/h 24.979s
36. Bez promjene ±0 Dunnolop   Jorge Varanda + 8:42.200 51 3 1:31.235 200.03km/h 21.622s