Pregled rezultata (Staza: Singapore | Sezona: 72 | Utrka: 7 | Grupa: Pro - 18)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +2 +2 Dunnolop   Florencia Caro 1h38:33.180 61 3 1:27.204 188.18km/h 21.111s
02. +7 +7 Yokomama   Martin Major + 18.245 61 3 1:27.310 187.60km/h 17.539s
03. -2 -2 Badyear   Mike Kreisz + 41.833 61 4 1:27.388 186.86km/h 22.787s
04. +2 +2 Yokomama   Aleksey Odegov + 50.779 61 3 1:29.440 186.58km/h 19.899s
05. Bez promjene ±0 Dunnolop   Dirk Stieger + 55.080 61 4 1:27.415 186.45km/h 16.961s
06. +6 +6 Yokomama   Gianluca Nanni + 1:08.589 61 3 1:29.498 186.03km/h 21.354s
07. +1 +1 Dunnolop   Baiano Kirst + 1:31.178 60 3 1:28.570 185.33km/h 18.240s
08. +2 +2 Badyear   Silvio Botterini + 1:31.662 60 3 1:27.602 185.31km/h 19.930s
09. -5 -5 Michelini   Andrea Iacoponi + 1:49.906 60 4 1:28.158 184.75km/h 21.295s
10. -8 -8 Badyear   Eoin Farrelly + 1:58.543 60 5 1:28.560 184.48km/h 18.564s
11. +16 +16 Yokomama   Anthony Gonzalez + 2:09.611 60 2 1:30.508 184.15km/h 21.404s
12. +6 +6 Contimental   Steve Lawson + 2:10.013 60 3 1:29.610 184.13km/h 19.679s
13. +4 +4 Yokomama   Luca Percannella + 2:16.426 60 2 1:30.995 183.94km/h 20.611s
14. +10 +10 Badyear   Vitaliy Коvtjukh + 2:17.007 60 3 1:30.247 183.92km/h 21.021s
15. +10 +10 Yokomama   József Gyuricza + 2:17.536 60 2 1:30.638 183.91km/h 29.955s
16. +7 +7 Yokomama   Francisco Chango + 2:26.614 60 3 1:30.277 183.63km/h 19.614s
17. -3 -3 Yokomama   Sylwester Bujany + 2:32.192 60 3 1:28.574 183.46km/h 21.375s
18. -7 -7 Yokomama   Jocke Birgersson + 2:39.371 60 3 1:30.352 183.24km/h 20.234s
19. +15 +15 Contimental   Sebastian Jóźwiak + 2:45.250 60 2 1:31.488 183.07km/h 19.243s
20. -1 -1 Yokomama   Ronor Delle + 2:47.629 60 4 1:28.870 183.00km/h 19.514s
21. -6 -6 Yokomama   Tim Szot + 2:49.124 60 4 1:30.051 182.95km/h 16.817s
22. +10 +10 Yokomama   Juhani Tengen + 2:49.806 60 4 1:29.725 182.93km/h 24.796s
23. -1 -1 Avonn   Sumant Subramanya + 3:05.127 59 3 1:30.747 182.47km/h 20.339s
24. +2 +2 Yokomama   Henri Palonkoski + 3:11.932 59 3 1:30.442 182.27km/h 23.032s
25. +8 +8 Yokomama   Cesar Almeida + 3:16.853 59 3 1:31.334 182.12km/h 21.463s
26. +3 +3 Dunnolop   Nuno Monteiro + 3:52.235 59 4 1:30.595 181.07km/h 20.595s
27. -20 -20 Yokomama   Danny Moreno + 4:10.335 59 2 1:29.153 180.54km/h 21.538s
28. -12 -12 Yokomama   Giedrius Kutka + 4:11.415 59 1 1:29.628 180.51km/h 25.993s
29. -16 -16 Yokomama   Pablo Villar + 4:24.348 58 2 1:30.344 180.13km/h 20.526s
30. -10 -10 Badyear   Dejan Makor + 4:37.109 58 2 1:29.849 179.76km/h 21.779s
31. +4 +4 Pipirelli   Emanuele Leoni + 8:02.681 56 2 1:35.528 173.98km/h 21.424s
32. +4 +4 Dunnolop   Jorge Varanda + 10:16.954 54 4 1:34.277 170.40km/h 20.214s
Nije klasificiran
33. -2 -2 Yokomama   Samoeni Albanalopolis Tehnički problemi 47 3 1:31.877    25.068s
34. -13 -13 Badyear   Steven Hill Pukla guma 37 2 1:30.436    18.674s
35. -7 -7 Yokomama   Sebastián Acosta Pukla guma 27 1 1:31.201    18.856s
36. -6 -6 Yokomama   Nilton Garcez Filho Pukla guma 22 0 1:32.084    -