Tablica (Grupa: Pro - 12)

Izaberi drugu grupu:

Pokaži rezultate utrke:              
  # Gume Nac Ime 1234567891011121314151617Bodova
Retained 01. Italy  Simone Scarpa - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 02. Italy  Andrea Catalano - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 03. Dunnolop Argentina  Mingo Solis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 04. Brazil  Rafael Soares - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 05. Badyear Argentina  Daniel Solorza - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 06. United States  Geoffrey Gill - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 07. Yokomama Poland  Patryk Siekierski - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 08. Sweden  Mika Pekkarinen - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 09. England  Mike Bennett - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 10. Yokomama Bulgaria  Radoslav Petev - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 11. Yokomama Argentina  Matias Figuera - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 12. Badyear United States  Greg Tierney - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 13. England  Matthew Standen - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 14. Yokomama Italy  Federico Mecacci - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 15. Greece  Kostas Saxonis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 16. Pipirelli Italy  Francesco Finazzi - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 17. Argentina  Ezequiel Palletti - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 18. Yokomama England  Keith Sephton - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 19. Ukraine  Eugene Timchenko - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 20. Avonn Argentina  Santiago Gallo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 21. Yokomama England  Sam Durrant - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 22. Italy  Rebecca Nanni - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 23. Yokomama Cuba  Rafael Leyva - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 24. Poland  Dominik Krowiak - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 25. Yokomama Argentina  Mario Martini - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 26. Slovenia  Dejan Makor - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 27. Argentina  Cristina Aguilera - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 28. Yokomama Serbia  Stanislav Kovac - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 29. Contimental Lithuania  Donatas Mickus - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 30. Avonn Italy  Roberto Mariella - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 31. Czech Republic  Otakar Stepanek - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 32. Finland  Jussi Mäenpää - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 33. Brazil  Paulo Carneiro - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 34. Dunnolop Serbia  Nikola Jancic - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 35. Yokomama Lithuania  Romualdas Salok - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 36. Yokomama Switzerland  Rolf Tobler - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 37. Contimental Turkey  Polat Paçaci - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 38. Avonn Czech Republic  Milan Kořínek - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 39. England  David Andrewartha - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 40. Yokomama Czech Republic  Radek Pustina - - - - - - - - - - - - - - - - - 0