Statistika

Statistika najboljih izvedbi
Timske statistike
Igračke aktivne statistike
Statistika Foruma
Nacionalna statistika
Ostale statistike
Statistika postignuća
Statistika osoblja
GPRO Pretplatnička statistika

Najbolji krugovi kvalifikacija svih vremena na Grobnik (Hrvatska)

Odaberite klase:
 
Stranica [12 3 ... 218 219 220 » Brzo idi na stranicu:
# Nac Ime i prezime Grupa Vremena Zaostatak Sezona #, Utrka # Datum
1. Roland Postle9 Elite 1:07.764s + 0.000s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
2. Jasper Coosemans1 Elite 1:08.012s + 0.248s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
3. Yug Desai3 Elite 1:08.030s + 0.266s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
4. Dmitry Nechitailo Elite 1:08.274s + 0.510s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
5. Nevzat Kasapoglu Elite 1:08.277s + 0.513s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
6. Bert Huylebroeck Elite 1:08.298s + 0.534s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
7. Jean-marc Boissinot Elite 1:08.318s + 0.554s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
8. George Slater Elite 1:08.498s + 0.734s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
9. Andreas Ramann Elite 1:08.664s + 0.900s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
10. Kuba Szajbel Elite 1:08.721s + 0.957s Sezona 77, Utrka 3 24 Srp, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
11. Alpo Kaakinen1 Elite 1:08.722s + 0.958s Sezona 71, Utrka 8 23 Srp, 2019 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
12. Jan Velske2 Elite 1:08.748s + 0.984s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
13. Klas Britse Elite 1:08.796s + 1.032s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
14. Rimantas Sagatas2 Elite 1:08.847s + 1.083s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
15. Harsh Sheth Elite 1:08.868s + 1.104s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
16. Joachim Rang2 Elite 1:08.970s + 1.206s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
17. Gonzalo Alvarez Elite 1:09.005s + 1.241s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
18. Ethan Littlejohns Elite 1:09.008s + 1.244s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
19. Pablo Fernandez Elite 1:09.110s + 1.346s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
20. Andrea Squizzato1 Elite 1:09.212s + 1.448s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
21. Christos Bobolis4 Elite 1:09.271s + 1.507s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
22. Ville Pohjanen Elite 1:09.285s + 1.521s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
23. Joel Viitikko Elite 1:09.336s + 1.572s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
24. Radek Sus Elite 1:09.414s + 1.650s Sezona 66, Utrka 6 28 Kol, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
25. Diogo Abdalla Elite 1:09.414s + 1.650s Sezona 77, Utrka 3 24 Srp, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
26. Joaquín Quintana Master - 3 1:09.466s + 1.702s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
27. Sami Hamada Master - 5 1:09.504s + 1.740s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
28. Alan Horsley Master - 1 1:09.505s + 1.741s Sezona 71, Utrka 8 23 Srp, 2019 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
29. Tomek Kiełpiński Elite 1:09.538s + 1.774s Sezona 71, Utrka 8 23 Srp, 2019 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
30. Theodosis Vogiatzis Elite 1:09.564s + 1.800s Sezona 66, Utrka 6 28 Kol, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
31. Toni Söyrinki Elite 1:09.587s + 1.823s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
32. Maxim Egorov Elite 1:09.607s + 1.843s Sezona 77, Utrka 3 24 Srp, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
33. Vaggelis Mpallas Elite 1:09.615s + 1.851s Sezona 66, Utrka 6 28 Kol, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
34. Łukasz Dudek1 Elite 1:09.639s + 1.875s Sezona 66, Utrka 6 28 Kol, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
35. István Farkas Elite 1:09.646s + 1.882s Sezona 54, Utrka 14 30 Kol, 2016 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
36. Wouter Teuwen Elite 1:09.648s + 1.884s Sezona 71, Utrka 8 23 Srp, 2019 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
37. Piotr Noworyta Elite 1:09.660s + 1.896s Sezona 71, Utrka 8 23 Srp, 2019 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
38. Róbert László2 Elite 1:09.666s + 1.902s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
39. Paulo Pinto1 Elite 1:09.670s + 1.906s Sezona 59, Utrka 16 18 Srp, 2017 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
40. Gyuri Székely Elite 1:09.728s + 1.964s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
41. Alexey Manukalov Elite 1:09.751s + 1.987s Sezona 54, Utrka 14 30 Kol, 2016 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
42. Rei Frost Master - 2 1:09.752s + 1.988s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
43. Ivan Bahinov Elite 1:09.782s + 2.018s Sezona 54, Utrka 14 30 Kol, 2016 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
44. Aleksey Odegov Elite 1:09.802s + 2.038s Sezona 54, Utrka 14 30 Kol, 2016 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
45. Peter Both Elite 1:09.815s + 2.051s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
46. Mattias Svensson Master - 3 1:09.849s + 2.085s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
47. Tamás Végh Elite 1:09.858s + 2.094s Sezona 66, Utrka 6 28 Kol, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
48. Ania Piekarska Master - 3 1:09.868s + 2.104s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
49. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:09.891s + 2.127s Sezona 59, Utrka 16 18 Srp, 2017 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
50. Mikael Brostrom Master - 5 1:09.900s + 2.136s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
51. Gustavo Bellotto Master - 4 1:09.904s + 2.140s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
52. Alessandro Casagrande Master - 1 1:09.919s + 2.155s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
53. Ahmet Sonverdi Master - 4 1:09.943s + 2.179s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
54. Tomasz Kaminski Elite 1:09.989s + 2.225s Sezona 54, Utrka 14 30 Kol, 2016 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
55. Sam Wainwright Master - 2 1:09.990s + 2.226s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
56. Wouter Kirstein Master - 2 1:09.998s + 2.234s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
57. Nuno Vicente Elite 1:10.014s + 2.250s Sezona 59, Utrka 16 18 Srp, 2017 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
58. Carlos Esparza Master - 1 1:10.017s + 2.253s Sezona 77, Utrka 3 24 Srp, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
59. Martynas Bražėnas Elite 1:10.039s + 2.275s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
60. Fabien Massard Elite 1:10.042s + 2.278s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
61. Ilya Vedenikov Elite 1:10.077s + 2.313s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
62. Apostolis Goutzos Elite 1:10.079s + 2.315s Sezona 66, Utrka 6 28 Kol, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
63. Michal Szopinski Elite 1:10.083s + 2.319s Sezona 64, Utrka 10 8 Svi, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
64. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:10.084s + 2.320s Sezona 71, Utrka 8 23 Srp, 2019 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
65. Viktor Dyankov Elite 1:10.086s + 2.322s Sezona 66, Utrka 6 28 Kol, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
66. Andrej Rilke Master - 5 1:10.094s + 2.330s Sezona 59, Utrka 16 18 Srp, 2017 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
67. Kristijan Mihovic Master - 1 1:10.095s + 2.331s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
68. Josh Clark Master - 4 1:10.102s + 2.338s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
69. Hauke Johannsen Elite 1:10.108s + 2.344s Sezona 71, Utrka 8 23 Srp, 2019 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
70. Antonio Gattulli Master - 5 1:10.119s + 2.355s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
71. Tan S Lake Elite 1:10.145s + 2.381s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
72. Patrick Urlings Master - 5 1:10.146s + 2.382s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
73. Evaldas Ruseckas Elite 1:10.155s + 2.391s Sezona 54, Utrka 14 30 Kol, 2016 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
74. Mikko Suhonen Master - 1 1:10.155s + 2.391s Sezona 77, Utrka 3 24 Srp, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
75. Farcy Génel Pro - 8 1:10.169s + 2.405s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
76. Liudvikas Selmistraitis Master - 2 1:10.193s + 2.429s Sezona 64, Utrka 10 8 Svi, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
77. James Hitchen Master - 4 1:10.194s + 2.430s Sezona 71, Utrka 8 23 Srp, 2019 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
78. Igor Augusto Master - 5 1:10.197s + 2.433s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
79. Andy Goodall Pro - 14 1:10.197s + 2.433s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
80. Paweł Zaburski Master - 4 1:10.199s + 2.435s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
81. Rafal Celejewski Pro - 22 1:10.207s + 2.443s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
82. Geoff Atkin Master - 5 1:10.211s + 2.447s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
83. Martin Bedoya Elite 1:10.216s + 2.452s Sezona 66, Utrka 6 28 Kol, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
84. Vsevolod Demydov2 Elite 1:10.227s + 2.463s Sezona 64, Utrka 10 8 Svi, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
85. Gary Mullins Master - 2 1:10.229s + 2.465s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
86. Michael Keeney Elite 1:10.240s + 2.476s Sezona 54, Utrka 14 30 Kol, 2016 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
87. Dominique Jean Master - 3 1:10.244s + 2.480s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
88. Vladimir Islentiev2 Elite 1:10.248s + 2.484s Sezona 59, Utrka 16 18 Srp, 2017 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
89. Fernando Sosa Master - 5 1:10.254s + 2.490s Sezona 71, Utrka 8 23 Srp, 2019 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
90. Luca Molendi Elite 1:10.274s + 2.510s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
91. Miel Soeterbroek Elite 1:10.277s + 2.513s Sezona 64, Utrka 10 8 Svi, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
92. Ilkka Moisio Master - 3 1:10.294s + 2.530s Sezona 59, Utrka 16 18 Srp, 2017 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
93. Radek Czech2 Elite 1:10.297s + 2.533s Sezona 66, Utrka 6 28 Kol, 2018 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
94. Melando Tasoso Elite 1:10.302s + 2.538s Sezona 74, Utrka 4 21 Sij, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
95. Mika Pekkarinen Elite 1:10.311s + 2.547s Sezona 59, Utrka 16 18 Srp, 2017 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
96. Florencia Caro Elite 1:10.312s + 2.548s Sezona 59, Utrka 16 18 Srp, 2017 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
97. Veres Tamás Elite 1:10.318s + 2.554s Sezona 59, Utrka 16 18 Srp, 2017 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
98. Nikolai Egorov Elite 1:10.328s + 2.564s Sezona 54, Utrka 14 30 Kol, 2016 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
99. Rodrigo Velasco Master - 1 1:10.335s + 2.571s Sezona 59, Utrka 16 18 Srp, 2017 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
100. Bernard Bontjer Master - 3 1:10.366s + 2.602s Sezona 78, Utrka 16 10 Stu, 2020 Rezultati kvalifikacija
Repriza zadnje utrke
Stranica [12 3 ... 218 219 220 » Brzo idi na stranicu: