Yeongam

Krug Tehnički podaci
Lokacija: Južna Koreja Snaga: 11
Datum: Nije u kalendaru Upravljanje: 15
Dužina utrke: 309.2km Ubrzanje: 13
Krugova: 55 Aerodinamički potisak: Visoka
Dužina kruga: 5.622 km Pretjecanje: Normalno
Prosječna brzina: 216.75 km/h Čvrstoća ovjesa: Srednja
Velika nagrada održana: 26 Potrošnja goriva: Srednja
Broj zavoja: 18 Trošenje guma: Visoka
Ulazak/izlazak iz boksa: 23.5s Grip razina: Normalno
Kategorija: bivša F1
Rekordi
Pregled najbolje krugove kvalifikacija svih menadžera
Sezona Najbolji kvalifikacijski krug
S37, R12
13 Kol, 2013
João Monteiro1 1:34.438s
Sezona Master
S66, R16
29 Ruj, 2018
Yug Desai 1:35.429s
Sezona Pro
S37, R12
13 Kol, 2013
Max Watson 1:36.749s
Sezona Amateur
S49, R8
22 Ruj, 2015
Mario Põldma 1:38.347s
Sezona Rookie
S46, R17
17 Tra, 2015
Neophytos Christodoulides 1:41.897s
Pogledaj najbolje krugove utrka svih menadžera
Sezona Rekord staze
S66, R16
2 Lis, 2018
Rafal Celejewski 1:33.373s
Sezona Master
S65, R14
24 Srp, 2018
Zoltan Kormos 1:34.421s
Sezona Pro
S29, R15
2 Ožu, 2012
Yuriy Vizir 1:35.696s
Sezona Amateur
S49, R8
22 Ruj, 2015
Mario Põldma 1:37.115s
Sezona Rookie
S53, R10
14 Lip, 2016
Luca Bertani 1:38.597s
Opis

Prva velika nagrada Koreje ikada, biće održana 2010 godine.Staza će biti nazvana Korejska internacionalna staza. Stazu je dizajnirao slavni dizajner staza Herman Tilke.Izgradnja je počela 2007. a završetak izgradnje je planiran za 2010. Velika nagrada na ovoj stazi biće održavana do 2016. godine, a poslije toga VN će vjerojatno biti održavane još pet godina, do 2021.

Organizatori kažu da će glavna staza sadržavati i najduži pravac u Aziji od 1.2 km, koji će dozvoliti razvijanje brzine i do 320 k/h. Za domaće utrke biće korištena odvojena, 3km duga staza.

Povijest
Sezona Utrka Pobjednik Pole pozicija Najbrži krug
20 10 Vladimir Islentiev2
1h42:05.451s
Toygun Senler2
3:41.307s
Martynas Molneris
1:49.392s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
22 7 Edvinas Pranculevicius1
1h30:07.729s
Edvinas Pranculevicius1
3:13.529s
Edvinas Pranculevicius1
1:35.832s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
23 9 Edvinas Pranculevicius1
1h30:00.083s
Edvinas Pranculevicius1
3:12.021s
Edvinas Pranculevicius1
1:35.784s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
25 4 Zdenek Hladik2
1h29:49.891s
Zdenek Hladik2
3:13.255s
Zdenek Hladik2
1:35.325s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
27 13 Leandro Sereno2
1h41:59.122s
Leandro Sereno2
3:10.445s
David Rolleston
1:35.734s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
29 15 Justinas Smyšliajevas3
1h29:21.371s
Atis Praudins
3:10.780s
Atis Praudins
1:34.719s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
33 3 Leandro Sereno3
1h32:00.932s
Leandro Sereno3
3:26.877s
Leandro Sereno3
1:36.301s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
36 13 João Monteiro
1h29:41.232s
Leandro Sereno5
3:11.276s
João Monteiro
1:35.438s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
37 12 Sion Francis
1h29:41.303s
João Monteiro1
3:10.475s
Sion Francis
1:34.896s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
38 8 Vsevolod Demydov
1h30:20.980s
Vsevolod Demydov
3:12.003s
Ilya Medvedev
1:35.451s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
40 14 Leandro Sereno6
1h31:26.855s
Leandro Sereno6
3:12.849s
Leandro Sereno6
1:35.561s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
44 11 Roland Postle
1h30:03.976s
Roland Postle
3:11.024s
Roland Postle
1:35.353s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
46 17 Leandro Sereno6
1h30:08.665s
Leandro Sereno6
3:13.373s
Roland Postle2
1:36.081s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
48 14 Christos Bobolis
1h36:03.648s
José Abi Jaudi
3:11.245s
Mikołaj Przybylski
1:35.684s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
49 8 Vsevolod Demydov2
1h35:51.984s
Vsevolod Demydov2
3:26.721s
Paulo Pinto
1:35.303s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
51 3 Jan Pavlicek
1h29:40.508s
Zdenek Hladik3
3:12.670s
Zdenek Hladik3
1:35.888s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
53 10 Jan Pavlicek1
1h38:36.752s
Jan Pavlicek1
3:39.025s
Alexey Manukalov
1:35.587s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
55 4 Evaldas Ruseckas
1h29:34.713s
Evaldas Ruseckas
3:11.087s
Dmitri Nadkho
1:33.538s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
56 4 Ioannis Dimitroglou2
1h30:09.666s
Eduard Gindullin
3:12.538s
Michał Wilczyński
1:34.679s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
58 4 Jukka Sireni
1h42:27.927s
Jarosław Nowacki
3:26.295s
Rimantas Sagatas2
1:35.593s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
59 11 Christos Bobolis4
1h30:01.756s
Christos Bobolis4
3:11.719s
Nuno Vicente
1:34.444s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
61 15 Roland Postle4
1h28:28.505s
Róbert László
3:12.595s
Tamás Végh
1:33.542s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
63 16 Alpo Kaakinen
1h29:17.347s
Radek Czech
3:10.791s
Radek Czech
1:33.603s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
65 14 Ioannis Dimitroglou3
1h33:34.361s
Ioannis Dimitroglou3
3:26.860s
Róbert László1
1:33.526s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
66 16 Radek Sus
1h28:55.881s
Rafal Celejewski
3:10.806s
Rafal Celejewski
1:33.373s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
69 13 Alpo Kaakinen
1h28:45.559s
Róbert László2
3:11.237s
Róbert László2
1:33.894s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke