Rafaela Oval

Krug Tehnički podaci
Lokacija: Argentina Snaga: 18
Datum: Nije u kalendaru Upravljanje: 10
Dužina utrke: 317.3km Ubrzanje: 6
Krugova: 67 Aerodinamički potisak: Niska
Dužina kruga: 4.736 km Pretjecanje: Jako lagano
Prosječna brzina: 341.7 km/h Čvrstoća ovjesa: Srednja
Velika nagrada održana: 10 Potrošnja goriva: Jako visoko
Broj zavoja: 8 Trošenje guma: Visoka
Ulazak/izlazak iz boksa: 10s Grip razina: Normalno
Kategorija: nije F1
Rekordi
Pregled najbolje krugove kvalifikacija svih menadžera
Sezona Najbolji kvalifikacijski krug
S68, R2
18 Pro, 2018
Roland Postle6 53.291s
Sezona Master
S68, R2
17 Pro, 2018
David Jones-Winkley 54.760s
Sezona Pro
S68, R2
17 Pro, 2018
Dominik Stolybka 57.205s
Sezona Amateur
S68, R2
15 Pro, 2018
Csaba Juhász 59.626s
Sezona Rookie
S49, R16
20 Lis, 2015
Gary Mullins 1:04.412s
Pogledaj najbolje krugove utrka svih menadžera
Sezona Rekord staze
S68, R2
18 Pro, 2018
Róbert László1 49.895s
Sezona Master
S68, R2
18 Pro, 2018
Christophe Dumont 52.676s
Sezona Pro
S68, R2
18 Pro, 2018
Vitaliy Repetsky 53.772s
Sezona Amateur
S68, R2
18 Pro, 2018
Dainius Vaškys 56.345s
Sezona Rookie
S42, R11
11 Srp, 2014
Valery Grigorev 58.831s
Opis

Autódromo Ciudad de Rafaela je staza u Rafaela, Santa Fe, Argentina izgrađena je 1952 i popločena 1966. U vlasništvu Atlético de Rafaela - ugostio je 500 Millas Argentinas utrku do 1971 USAC Rafaela Indy 300 utrka bila je održana na Autódromo 1971, pobijedio je Al Unser u Colt-Ford Turbo. Trenutno se staza koristi za TC2000, Turismo Carretera, TRV6, Formula Three Sudamericana, i južnoameričke Super Touring Car Championship.

Povijest
Sezona Utrka Pobjednik Pole pozicija Najbrži krug
42 11 Rimantas Sagatas2
1h6:23.891s
Nikolay Borzenkov
2:01.509s
Rimantas Sagatas2
56.850s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
44 6 Roland Postle
1h13:28.961s
Roland Postle
2:12.310s
Maja Soren
57.064s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
46 5 Mihail Morozov
1h17:45.952s
João Monteiro2
1:58.701s
Florencia Caro
57.140s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
49 16 Christos Bobolis1
1h5:28.747s
Jan Pavlicek
1:59.184s
Roland Postle3
56.079s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
51 14 Zdenek Hladik3
1h12:55.095s
Roland Postle4
2:19.644s
Zdenek Hladik3
56.717s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
54 7 Christos Bobolis2
1h5:47.724s
Christos Bobolis2
1:59.531s
Roland Postle4
56.071s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
59 6 Toni Söyrinki
1h5:55.779s
Christos Bobolis4
2:00.480s
Toni Söyrinki
55.634s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
62 8 Róbert László
1h5:45.674s
Ioannis Dimitroglou3
2:01.290s
Rafal Celejewski
55.327s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
64 17 Ioannis Dimitroglou3
1h5:14.110s
Marek Hajnrych
2:01.002s
Ioannis Dimitroglou3
55.391s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
68 2 Alpo Kaakinen
0h59:05.343s
Christos Bobolis4
1:48.826s
Róbert László1
49.895s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke