Grand Prix Racing Online Forum > Forum games > NML - Naša Mala Liga Temu stavi na listu ignoriranja Temu stavi na listu praćenja
Stranica « 1 2 3 ... 28 [2930 ... 122 123 124 » Brzo idi na stranicu:
Začetnik Tema: NML - Naša Mala Liga 3697 odgovora
Goran Slunjski
(Grupa Master - 2)



Teme: 1133
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (1)
Stari post #841 objavljeno 6 Srp 2019, 14:23:43 Citat 
Ja samo ne kužim zašto naši domaći ljudi čim se postavi neka sitna kritika odmah misle da je to poziv na svađu... realno je realno,i kritika kao i pohvala može biti korak napred ...

ili da ti nacrtam ako moram --> nemoj se opustiti iduće sezone,samo zato jer su sad rezultati dosta laki za postići,iduća sezona može biti opet pakao.
Nenad Samardžić
(Grupa Pro - 1)



Teme: 219
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (7)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #842 objavljeno 6 Srp 2019, 14:52:09 Citat 
Ne kužim čemu nervoza? Ako imaš pravo na "sitnu kritiku", onda prihvati i tuđu. Nitko nije spominjao svađu, već naprotiv primjećujem da se od muhe radi slona.

Kao što su tebe zasmetala hvalisanja upućena Branetu, tako je mene zasmetalo držanje prodike njemu, jer on se ni nije hvalio i preuveličavao, već su to radili drugi, a on je samo odgovorio Kikiju "... i nije tako teško kao što se misli", te Mati "... nekako ide samo od sebe".
To mi nakako više zvuči kao što i ti sam kažeš da nije do njega. Čemu onda esej ako i on sam daje naslutiti da nije sve do njega, već ide samo od sebe, bilo to sreća ili odabir guma ili nešto treće.
Naravno da imaš pravo reći što got ti je na pameti, ali i kad drugi nešto kažu nije nešto strašno, a ponajmanje poziv na svađu :)

Ne poznajem nikoga osobno i nisam ničiji odvjetnik, samo sam vaga i ne volim nepravdu :))


Božidar Topčić
(Grupa Master - 2)



Teme: 207
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (4)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #843 objavljeno 6 Srp 2019, 15:13:00 Citat 
Quote ( Nenad Samardžić @ July 6th 2019,14:52:09 )

Čemu onda esej


Baš to. Potpuno nepotrebno, bolje se suzdržat komentara nego se prosrat. Ja iz eseja mogu iščitat samo jal i zlobu.
Kristijan Mihovic
(Grupa Pro - 20)



Teme: 939
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (6)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #844 objavljeno 6 Srp 2019, 15:32:25 Citat 
Svatko tko udje u elitu na kakav god nacin, zna znanje i ima moj respekt!
Uzet bodove...Brane skidam ti kapu i imas moj naklon!
Sve drugo je nebitno...
Ivan Stiva
(Grupa Elite)


Teme: 68
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (2)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #845 objavljeno 6 Srp 2019, 15:51:37 (zadnji uredio6 Srp 2019, 15:52:48 od Ivan Stiva) Citat 
Quote ( Kristijan Mihovic @ July 6th 2019,15:32:25 )


Uzet bodove...



Meni su relevantni samo bodovi uz opstanak. Ostalo je nebitno.
Mato Nikic
(Grupa Pro - 16)



Mod Teme
Teme: 782
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (5)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #846 objavljeno 6 Srp 2019, 16:33:01 (zadnji uredio6 Srp 2019, 16:36:58 od Mato Nikić) Citat 
Huh, ovo malo ode van margina...
Kako god tko gledao, to je uspjeh veliki barem za nas, ne sjećam se da je netko sa ex-yu
prostora osvojio titulu do sada, tako da svako pomjeranje ljestvice zaslužuje respekt.
Što se tiče guma, to je dio igre i jedan od najbitnijih odabira, tako da čovjek nije kriv što je
dobro odobrao.
Što se tiče minulog rada, cijela gpro-igra je osnovana na minulom radu jer ni u jednom trenutku
nije real-time, tj. rezultati utrke ovise isključivo o minulim aktivnostvima od podešavanja bolid
koje je možda par sati prije utrke do odabira i treninga vozača koje može dosegnuti i 10+ sezona
unatrag.

Mislim da smo stvarno mali i nezapaženi u eliti da bi omalovažavali ovakve rezultate sa naših prostora.

I samo bih nas sve zamolio bez vrijeđanja, već smo uspjeli hr-forum tako pokopati...

Branislav Hrnjak
(Grupa Elite)



Teme: 1383
  Država:
Srbija 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (2)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #847 objavljeno 6 Srp 2019, 17:38:43 (zadnji uredio6 Srp 2019, 18:01:21 od Branislav Hrnjak) Citat 
Quote ( Mato Nikic @ July 6th 2019,16:33:01 )

I samo bih nas sve zamolio bez vrijeđanja, već smo uspjeli hr-forum tako pokopati...


Nije to problem samo HR- foruma već se i sa SRB forumom dešavalo nešto slično.


Quote ( Mato Nikic @ July 6th 2019,16:33:01 )

Mislim da smo stvarno mali i nezapaženi u eliti


Ovo jeste, na žalost, tačno i zato se na ovom NML ili Matinom forumu treba ponašati maksimalno pozitivno jer i ta borba za NML bodove ima doprinos za napredak svi nas malih sa Ex Yu prostora.

Ali ... nisam baš srećan što se ovo na laganoj vatri zakuvalo oko mojih bodova u Eliti.
Zašto sam rekao " i nije tako teško kao što se misli"? Pa ako u Elitu dođeš, ne slučajno, nego planirano onda sve izgleda mnogo lakše. Iz istog razloga sam rekao i "nekako ide samo od sebe".

Ali, ako dozvolite, nekoliko reči o gumama i konkretno mojoj odluci da kupim M gume. To nije urađeno spram pretpostavke da će biti suva ili kišna ili hladna ili vruća sezona. Mišelinke su kao i Danlop u nižim rangovima gume sa najmanjim rizikom da ćete pogrešiti. Ja sam ih kupio tek nakon kupovine vozača koji je izuzetno jak. Na tržištu vozača najčešće nije baš sjajna ponuda, a ako se i pojavi neki baš dobar onda dobije mnogo ponuda pa stvarno treba imati sreće da bi se kupio dobar vozač. Ovaj ima dvije FT i samim tim ogromne šanse da na tim trkama uzme bodove opstanka. Uz takvog vozača ne ide nikakva druga guma nego samo Mišlen. Kupiti gume za kišu i čekati kišu na FT trci nema smisla jer neće biti kiše i ... sve pada u vodu. Sa Mišlevovim gumama ćeš u sezoni imati 8-10 trka koje odgovaraju manje ili više tim gumama. Bilo koji drugi odabir nema smisla.

Ali ... za sve to treba imati novaca. Ja sam trebao kao treći u M 3 ući u Elitu ali sam radi veće premije kupioneke delove prije poslednje trke i ušao kao drugi radi tih nekoliko miliona koji će možda zatrebati ali i zadržati tempo pregovora sa sponzorima.

Nemam para da radim ni blizu 17 testova ali srećom, možda, :-) ova sezona testova je izuzetno skupa pa i mnogi drugi će malo smanjiti testove.

Samo još jedno pojašnjenje. Nekoliko puta sam napisao, možda i na ovom forumu, da "čekam goste koji dolaze da mi se poklone". O čemu se radi? Možda neko zna ali sigurno većina ne zna. To su neke stvari koje su se dešavale još pre pet godina kada je bilo vrlo neprijatnih rasprava na SRB forumu. Tada je jedna ekipa, kojih većina nije više u GPRO, i koji nisu ostvarili bog zna kakve rezultate, a o ovoj igri su znali baš baš baš sve :-), obećala da će mi se pokloniti kada uđem u Elitu, smatrajući da se to nikada neće desiti. :-)
Nenad Samardžić
(Grupa Pro - 1)



Teme: 219
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (2)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #848 objavljeno 7 Srp 2019, 03:27:01 Citat 
Quote ( Branislav Hrnjak @ July 6th 2019,17:38:43 )


Zašto sam rekao " i nije tako teško kao što se misli"? Pa ako u Elitu dođeš, ne slučajno, nego planirano onda sve izgleda mnogo lakše. Iz istog razloga sam rekao i "nekako ide samo od sebe".


Ja sam ove tvoje riječi citirao samo zato da skrenem pažnju da se nisi hvalisao, a naravno da ne mislim da je lagano doći u elitu i još uzeti bodove, jer da je tako svi bismo tamo već bili. Svakako bi volio da ovdje dijelimo iskustva i pomažemo si, a ne da raspravljamo o sreći, koju naravno treba isprovocirati i dobiti je na svoju stranu, a ne je spominjati kao nešto loše, ona je isto dio igre.

Damir Sen
(Grupa Pro - 23)



Teme: 768
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (4)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #849 objavljeno 7 Srp 2019, 10:00:32 Citat 
da se i hvalio sa pravom bi se hvalio jer ovo je veliki uspijeh......kao prvo doć do elite i kao drugo uzimat bodove

ako ikada napravim tako nešto ja ću se pohvalit pa makar me svi kasnije ispljuju
Sasa Mihoci
(Grupa Master - 2)


Teme: 11
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (3)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #850 objavljeno 7 Srp 2019, 12:00:23 Citat 
Bravo Bane, skidam kapu dolje..ne obaziraj se na ljubomorne ljude...izbor guma nije automatski i nemože se se govorit o sreči zato jer imaš malo konkurencije sa gumama, gume se odabiru prema taktici.. to ti je isto kao u nogometu....
Zašto je bila Grčka prvak europe, zato jer su odabrali dobru taktiku, i uz malo sreče što ih je pratila...
Zato se ne obaziraj na druge, u povijesti če biti zapisano da si bio u eliti i da si osvojo bodove.a drugi neka kukaju i neka govore što hoče...

Branislav Hrnjak
(Grupa Elite)



Teme: 1383
  Država:
Srbija 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (1)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #851 objavljeno 7 Srp 2019, 12:20:51 (zadnji uredio7 Srp 2019, 12:22:28 od Branislav Hrnjak) Citat 
Hvala Saša, baš si me nasmijao. Ja već odavno govorim da je ovo vrlo vrlo složena i zahtjevna igra i uopšte nije lako povezati sve konce pa zato ja i sada naročito imam veliki respekt prema svima koji su bili ili jesu u Eliti, a naročito prema tih mnogo titula sa kojima se sada borim za bodove. I ... meni baš i ne odgovara kiša ali dobro bi bilo da padne pa da i Štiva potvrdi svoj kvalitet
Nenad Samardžić
(Grupa Pro - 1)



Teme: 219
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (3)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #852 objavljeno 7 Srp 2019, 13:33:21 Citat 
Samo da ne bude kad padne kiša da je imao sreće jer je pala kiša :)
Branislav Hrnjak
(Grupa Elite)



Teme: 1383
  Država:
Srbija 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (1)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #853 objavljeno 7 Srp 2019, 13:51:52 (zadnji uredio7 Srp 2019, 13:58:33 od Branislav Hrnjak) Citat 
Quote ( Nenad Samardžić @ July 7th 2019,13:33:21 )

Samo da ne bude kad padne kiša da je imao sreće jer je pala kiša :)


kod kiše je uvek stvar sreće ili nesreće, ali ... ako si sposoban za kišu i još ta kiša padne onda ... onda ... onda si sposoban

Meni je žao što se u priču nije ubacio Rilke. On ima najviše iskustva sa srećom pa je tako i petu zvezdicu nakačio, Bože me prosti ko general. Za tu petu zvezdicu su potrebne tri Elitne sezone sem njemu kome su trebale četiri
:-))))
Ivan Stiva
(Grupa Elite)


Teme: 68
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (4)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #854 objavljeno 7 Srp 2019, 14:28:13 Citat 
Ono što se najčešće ne vidi ili zaboravi je da Brane i ja (a i neki drugi) bolid već barem zadnje 2 sezone održavamo na lvl 8-9 konstantno, dok se, samo sa srećom, mogu nabosti i bodovi kad se pogode uvjeti za gumu i pha i eventualno vozač (na kiši). Nama je prosjek bolida zadnje 2,3 sezone 8,5 dok je nekima to u istom rasponu sezona samo peak.
Zdravko Subakov
(Grupa Pro - 21)



Teme: 134
  Država:
Srbija 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (2)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #855 objavljeno 7 Srp 2019, 18:32:39 Citat 
Sve u svemu ispade dobra ova rasprava jer smo (bar ja) ipak saznali još stvari kako biti uspešan i na šta obratiti pažnju.
Andrej Rilke
(Grupa Master - 1)



Teme: 766
  Država:
Srbija 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (3)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #856 objavljeno 7 Srp 2019, 20:53:10 Citat 
Quote ( Branislav Hrnjak @ July 7th 2019,13:51:52 )


Meni je žao što se u priču nije ubacio Rilke. On ima najviše iskustva sa srećom pa je tako i petu zvezdicu nakačio, Bože me prosti ko general. Za tu petu zvezdicu su potrebne tri Elitne sezone sem njemu kome su trebale četiri
:-))))


Svi znaju da sam ja čisti srećković... prvo su me neki u timu prozivali zbog tog i zbog prepisivanja, a posle i šire... 😂
Zato mogu roman da napišem kako na sreću upasti u Elitu, ali i kako na sreću ispasti iz nje, jer sam po broju upadanja i ispadanja verovatno redak primerak u ovoj igrici...😂😂

p.s

U S-73 ću ponovo da upadnem u Elitu i naravno da ispadnem, tek da potvrdim ovo iznad napisano...😂😂
Marko Dragojević
(Grupa Amateur - 10)



Teme: 152
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (1)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #857 objavljeno 7 Srp 2019, 21:10:43 Citat 
Quote ( Kristijan Mihovic @ July 6th 2019,15:32:25 )

Svatko tko udje u elitu na kakav god nacin, zna znanje i ima moj respekt!
Uzet bodove...Brane skidam ti kapu i imas moj naklon!
Sve drugo je nebitno...


Kolega je sve rekao, nema se što nadodati!


Svaka čast Brane :)
Branislav Hrnjak
(Grupa Elite)



Teme: 1383
  Država:
Srbija 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #858 objavljeno 8 Srp 2019, 13:12:37 Citat 
:-)
Ljudi, sutra će mi trebati sreće. Juče i danas cijeli Božji dan čistim kajsije i bacam ih u kace za rakiju. Tresu mi se i noge i ruke.
:-)
Emil Vasev
(Grupa Rookie - 119)


Teme: 5
  Država:
Srbija 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (2)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #859 objavljeno 8 Srp 2019, 13:31:51 Citat 
Brane pa neces ti voziti bolid, samo ga dobro podesi :), salim se, cestitke i samo tako nastavi.
Andrej Rilke
(Grupa Master - 1)



Teme: 766
  Država:
Srbija 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (1)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #860 objavljeno 8 Srp 2019, 16:19:30 Citat 
Quote ( Branislav Hrnjak @ July 8th 2019,13:12:37 )

:-)
Ljudi, sutra će mi trebati sreće. Juče i danas cijeli Božji dan čistim kajsije i bacam ih u kace za rakiju. Tresu mi se i noge i ruke.
:-)


Eh da ja imam rakije od kajsije... ma bilo kakve rakije u izobilju, već bih odavno imao GPRO pehar pored imena, a ne samo 5 zvezdica... 😀
Branislav Hrnjak
(Grupa Elite)



Teme: 1383
  Država:
Srbija 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #861 objavljeno 8 Srp 2019, 21:26:43 Citat 
Quote ( Andrej Rilke @ July 8th 2019,16:19:30 )

ma bilo kakve rakije u izobilju,

Ja nemam ni jedne u izobilju ali ... imam. Kod mene rakija doživi i starost dok se ja ne setim da je po malo trošim. Kap po kap, umereno.

Kad je već reč o sreći, večeras sam ugovorio 500 kg po 25 din. DŽ
Mato Nikic
(Grupa Pro - 16)



Mod Teme
Teme: 782
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (2)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #862 objavljeno 10 Srp 2019, 10:09:22 (zadnji uredio11 Srp 2019, 06:33:52 od Mato Nikić) Citat 







Alen Bat
(Grupa Pro - 12)



Teme: 1300
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (4)   Ne sviđa mi se ova poruka (1)
Stari post #863 objavljeno 10 Srp 2019, 11:39:44 (zadnji uredio13 Srp 2019, 06:36:28 od Mato Nikić) Citat 
Quote ( Božidar Topčić @ July 6th 2019,15:13:00 )

Quote ( Nenad Samardžić @ July 6th 2019,14:52:09 )

Čemu onda esej

Baš to. Potpuno nepotrebno, bolje se suzdržat komentara nego se prosrat. Ja iz eseja mogu iščitat samo jal i zlobu.


U svakom slučaju čestitke svima u Eliti.... Pogotovo mom Branetu koji dugo i strpljivo radi na tome.
Kristijan Mihovic
(Grupa Pro - 20)



Teme: 939
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (1)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #864 objavljeno 12 Srp 2019, 23:34:58 Citat 
Brane Brane...pokusao sam te pobjedit no nisi mi dao mnogo mogucnosti :)

Cestitam na bodovima. Daj malo uspori, podignut ces ljestvicu previsoko pa ce pola nas prestat igrat koliko nas ubijas u pojam :)

Sljedeca ljestvica: Pobijeda! ...Ajmo Braneeee :) !!!
Mato Nikic
(Grupa Pro - 16)



Mod Teme
Teme: 782
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (2)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #865 objavljeno 13 Srp 2019, 06:37:21 Citat 







Branislav Hrnjak
(Grupa Elite)



Teme: 1383
  Država:
Srbija 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (2)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #866 objavljeno 15 Srp 2019, 17:32:54 Citat 
Danas se odmaram od gledanja tenisa i citam sta ko piše o meču. Opšta konstatacija da su sada sve svetske novine i televizije stale u odbranu Noletove velike pobede i njegove dominacije nad svima ostalima. Zanimljivo je da je više pozitivnih komentara došlo iz Hrvatske nego iz Srbije. Mediji bliski vlasti baš nisu oduševljeni. Pročitao sam mnoge ali trebalo bi pročitati članak "Federer je najbolji ikad? Ne, Novak je!" na index.hr
Kristijan Mihovic
(Grupa Pro - 20)



Teme: 939
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (1)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #867 objavljeno 15 Srp 2019, 18:42:22 Citat 
Mec Federer Nadal je bio bolji/kvalitetniji mec sa puuno manje gresaka.
No finale nosi sa sobom i umor i psihicki teret
Kad to uzmemo u obzir onda mozemo slobodno reci da je to bio povjesni mec.

Dva najbolja tenisaca danasnjice u finalu...5h...kako je moj stari rekao stroj (Federer) protiv covjeka.
Oba su zasluzili pobjedu no Novak ju je uzeo i to zasluzeno.
Mozda bi stvari bile drugacije da je Federer imao 5-10g manje no kapa dole obojici.
Tko je najbolji nemogu reci,...po meni oboje su najbolji i samo ovisi o jednoj loptici, jednoj odluci i kome je malo bolji dan.
Nenad Samardžić
(Grupa Pro - 1)



Teme: 219
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #868 objavljeno 16 Srp 2019, 00:17:15 Citat 
Ne treba ići u dubioze ko je najbolji, Nole je ovaj puta bio bolji i to je činjenica, jer je imao unutarnju snagu na 15:40 okrenuti igru i to je bilo ključno. Finale dostojno pamćenja i čestitke pobjedniku.
Branislav Hrnjak
(Grupa Elite)



Teme: 1383
  Država:
Srbija 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (5)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #869 objavljeno 16 Srp 2019, 15:38:16 Citat 
Teško da će se bilo kada postići saglasnost u tome ko je najbolji svih vremena, ali će to biti neuporedivo lakše nego reći ko je bolji, Mesi ili Pele. Njih trojica igraju tenis sada, u isto vreme, jedan protiv drugog i tu će činjenice odlučivati. Da, juče je Federer igrao bolje i mnogi ser slažu da on ne može bolje. A Đoković ga je dobio sa 70% svojih mogućnosti. Ali ... evo činjenica koje se navode u članku sa Hrvatskog portala od čoveka koji kaže "da đokovića nije volio jer mu niko ništa ne može".
"Federer je prvih sedam Grand Slam titula osvojio redom protiv Marka Philippoussisa, Marata Safina, Andyja Roddicka, Lleytona Hewitta, Andrea Agassija i Marcosa Baghdatisa. Rođen je u pravo vrijeme, moglo bi se reći za Švicarca koji je iskoristio činjenicu da je početkom ovog stoljeća ostao upražnjen tron odlaskom slavne Samprasove generacije u mirovinu. Počeo je dominirati u eri u kojoj je jedan Jiri Novak bio peti tenisač. Ako je Federer rođen u pravo vrijeme, što onda reći za drugu dvojicu?!
Nadal i Đoković svoje trofeje osvojili su u najjačoj eri u povijesti tenisa, i to uglavnom pobjedama protiv najvećih rivala. U eri u kojoj su još Andy Murray i Stan Wawrinka koji su proteklih godina periodično znali dosegnuti brutalan nivo igre.

Federer je od 20 Grand Slam titula u samo četiri pobijedio Nadala ili Novaka. Od njih je izgubio u 10 finala. Nadala nikad nije pobijedio u njegovom dvorištu u Parizu. Đokovića nikad nije pobijedio u finalu u njegovom dvorištu u Melbourneu. Nadal je Federerovu dominaciju 2008. prekinuo u Londonu, a Đoković se s tri pobjede u tri finala s njim prometnuo u novog vladara Wimbledona.
Novak dominira i u međusobnim omjerima s drugom dvojicom. Pobjeđivao ih je na svim podlogama i u svim fazama najvećih turnira. Federer nikad nije osvojio Grand Slam da je na njemu pobijedio i Đokovića i Nadala. Đoković je na istom turniru slavio i protiv Federera, i protiv Nadala. Na kraju, brojke kažu - Đoković ima 28-26 protiv Nadala i čak 26-22 protiv Federera te ukupno 29-18 u finalu protiv njih. Jedini put kad je Federer pobijedio Đokovića u finalu Grand Slama bilo je 2007. godine, u Novakovom debitantskom finalu. Posljednji put na nekom Grand Slamu pobijedio ga je prije sedam godina! Novak je u takvoj psihološkoj prednosti u okršajima s Federerom da je u stanju dobiti meč u kojem odigra lošije od suparnika, kao što je to bilo jučer. Federer nikad u međusobnim dvobojima nije dobio takav susret. Đoković je najbolji kad je najpotrebnije, Federer je u takvim situacijama ranjiv, o čemu dovoljno govore njegovi promašaji iz jučerašnja tri tie-breaka."
Mato Nikic
(Grupa Pro - 16)



Mod Teme
Teme: 782
  Država:
Hrvatska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (1)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #870 objavljeno 17 Srp 2019, 06:33:25 Citat 







Stranica « 1 2 3 ... 28 [2930 ... 122 123 124 » Brzo idi na stranicu:
Grand Prix Racing Online Forum > Forum games > NML - Naša Mala Liga Temu stavi na listu ignoriranja Temu stavi na listu praćenja

Odgovori na tu temu