Verseny összefoglaló (Pálya: Brno | Szezon: 73 | Futam: 12 | Csoport: Master - 2)

Szezon:  Futam:

Válassz másik csoportot:

Poz Változás Gumi Nemzet Manager neve Verseny ideje Körök Boxkiállások Legjobb kör Átlagsebesség Legjobb pit idő
01. Nincs változás ±0 Yokomama   Tan S Lake 1h33:25.860 57 2 1:35.862 197.79km/h 17.523s
02. +25 +25 Contimental   Vsevolod Demydov2 + 9.960 57 1 1:35.593 197.44km/h 21.185s
03. -1 -1 Yokomama   Robin Goodey + 11.444 57 2 1:35.421 197.39km/h 14.400s
04. -1 -1 Yokomama   Harsh Sheth + 21.594 57 2 1:35.460 197.03km/h 19.185s
05. +18 +18 Contimental   Darren John + 44.618 57 1 1:36.473 196.23km/h 20.231s
06. +2 +2 Yokomama   Henrique Hughes Paunero + 44.734 57 2 1:36.357 196.23km/h 20.006s
07. +25 +25 Contimental   László Székelyhidi + 48.816 57 2 1:36.337 196.09km/h 20.854s
08. +17 +17 Badyear   Michael Monaco + 1:00.743 57 1 1:37.325 195.67km/h 18.016s
09. +9 +9 Badyear   Daniel Comalada + 1:01.431 57 1 1:37.202 195.65km/h 14.742s
10. -4 -4 Yokomama   Hans Mörtsjö + 1:02.745 57 2 1:37.027 195.60km/h 16.389s
11. +11 +11 Yokomama   Janne Väänänen + 1:04.448 57 2 1:36.135 195.54km/h 18.772s
12. +1 +1 Yokomama   Jean-Philippe Teilliet + 1:07.859 57 2 1:37.133 195.43km/h 16.767s
13. -9 -9 Dunnolop   Christer Andersson + 1:09.615 57 2 1:37.204 195.37km/h 15.647s
14. -2 -2 Yokomama   Mike Baston + 1:16.098 57 2 1:37.342 195.14km/h 17.280s
15. +13 +13 Yokomama   Quentin Levasseur + 1:18.715 57 2 1:36.810 195.05km/h 18.530s
16. +14 +14 Badyear   Farcy Génel + 1:19.372 57 1 1:36.764 195.03km/h 23.005s
17. -12 -12 Yokomama   Mark McTaggart + 1:19.573 57 2 1:36.750 195.02km/h 18.680s
18. +2 +2 Badyear   Emil Kwiatkowski + 1:24.975 57 2 1:36.277 194.84km/h 19.917s
19. -10 -10 Contimental   Sasa Mihoci + 1:26.047 57 2 1:36.749 194.80km/h 18.143s
20. -9 -9 Yokomama   Pablo Navarrete + 1:27.270 57 2 1:36.894 194.76km/h 20.328s
21. +10 +10 Badyear   Damian Zglinicki + 1:46.013 56 1 1:37.727 194.12km/h 17.500s
22. -12 -12 Yokomama   Roger Bergman + 1:46.713 56 2 1:37.838 194.10km/h 14.850s
23. -6 -6 Yokomama   Maxim Kotov2 + 1:54.619 56 2 1:38.129 193.83km/h 17.410s
24. -10 -10 Yokomama   Ricardo Vidal + 1:54.891 56 2 1:37.614 193.82km/h 17.899s
25. +9 +9 Yokomama   Sergey Ved + 1:55.207 56 1 1:37.359 193.81km/h 19.348s
26. +7 +7 Contimental   Vass István + 1:58.424 56 1 1:37.985 193.70km/h 19.237s
27. -20 -20 Yokomama   Raimonds Urtāns + 1:58.827 56 3 1:36.668 193.69km/h 15.774s
28. -4 -4 Dunnolop   Raluca Tiuca + 2:05.754 56 2 1:37.682 193.45km/h 17.986s
29. -14 -14 Yokomama   James Brown + 2:20.283 56 1 1:38.836 192.96km/h 16.517s
30. +5 +5 Yokomama   Lukáš Rychlík + 3:17.325 55 2 1:38.917 191.07km/h 19.571s
31. +5 +5 Pipirelli   Piotr Noworyta + 3:34.603 55 2 1:39.454 190.50km/h 21.378s
32. -6 -6 Badyear   Victor Baia + 3:34.984 55 3 1:39.260 190.49km/h 19.855s
33. -14 -14 Dunnolop   Troy Sheahen + 3:55.113 55 2 1:39.701 189.83km/h 18.890s
34. -5 -5 Dunnolop   Danilo Vettori + 3:57.480 55 3 1:38.331 189.75km/h 21.947s
35. -19 -19 Yokomama   Konstantin Sobolev + 4:26.413 55 4 1:39.256 188.82km/h 17.821s
36. -15 -15 Yokomama   Daniele Magnani + 4:36.200 55 4 1:39.111 188.51km/h 18.099s
37. +1 +1 Badyear   Yiánnis Gripáris + 4:44.376 55 3 1:39.720 188.24km/h 19.759s
38. -1 -1 Dunnolop   Fábio Brito + 4:59.025 54 1 1:40.768 187.78km/h 24.145s