Csapatok (Csoport: Pro - 13)

Válassz másik csoportot:

  # Gumi Nemzet Manager neve Csapatlogó Csapat neve Beosztás Csatlakozott Pontok
Promoted 01. Yokomama Italy  Fabio Guidetti Nuova Lotus Italia #8 78. szezon, 1. verseny 0
Promoted 02. Italy  Giovanni Guazzarri Nuova Lotus Italia #3 56. szezon, 1. verseny 0
Promoted 03. Badyear Argentina  Anubis Montero PAMPA GP #5 63. szezon, 9. verseny 0
Promoted 04. Russian Federation  Chris Webber Phoenix Light Racing #9 81. szezon, 1. verseny 0
Promoted 05. Yokomama South Africa  Peter Peyper Secretly Victorious #10 79. szezon, 7. verseny 0
Promoted 06. Dunnolop Venezuela  Gresly Blanco HARINA PAN RACING C.A. #5 72. szezon, 7. verseny 0
Retained 07. Avonn Greece  George Togas \ō͡≡o˞̶ #8 67. szezon, 14. verseny 0
Promoted 08. Avonn Canada  John Hunter Redline Racing #4 67. szezon, 3. verseny 0
Retained 09. Hungary  Attila Kvanta LDT-Ligeti Dream Team #1 28. szezon, 1. verseny 0
Retained 10. Dunnolop Croatia  Patricija Ovcharenko Croatian Evolution Team #6 76. szezon, 17. verseny 0
Promoted 11. France  Fabrice Renaudet PSC Orange Python #7 79. szezon, 1. verseny 0
Retained 12. France  Fabien Massard Projet~X #5 80. szezon, 1. verseny 0
Promoted 13. Brazil  Luiz Gabriel Burnout Racing #5 74. szezon, 1. verseny 0
Retained 14. Spain  Thomas Müntzer Spanish Revolution #3 52. szezon, 1. verseny 0
Retained 15. Dunnolop Canada  Tony Oliver Association ONE Global #3 64. szezon, 1. verseny 0
Retained 16. Badyear Italy  Andrea Therny Red Spiny Shell Racing #6 80. szezon, 1. verseny 0
Retained 17. Latvia  Emīls Ribaks Red White Red Latvia Racing #5 72. szezon, 10. verseny 0
Retained 18. India  Kshitij Sharma Csapat nélkül - - 0
Promoted 19. Badyear Greece  Antonios Giannakoudakis Csapat nélkül - - 0
Retained 20. Italy  Martin Mulattieri Sic 58 Squadra Corse #9 81. szezon, 4. verseny 0
Retained 21. Yokomama Argentina  Jon Vasco LONE WOLFS TEAM #1 81. szezon, 16. verseny 0
Retained 22. Dunnolop Bulgaria  Mihail Mihaylov Bulgaralpine Racing #9 79. szezon, 8. verseny 0
Retained 23. Poland  Tomasz Siwiec Wiseguys Racing Team #2 24. szezon, 2. verseny 0
Retained 24. Germany  Michael Reyer F1Live Champs Racing #1 55. szezon, 2. verseny 0
Retained 25. Yokomama Argentina  Adrian Heuchert Racing Kratos Gamma #3 79. szezon, 1. verseny 0
Relegated 26. Greece  Dimitris Orfanos HELLENIC FORCES ACROPOLIS #1 41. szezon, 2. verseny 0
Relegated 27. Turkey  Ahmet Sonverdi Team Edifice #10 63. szezon, 1. verseny 0
Retained 28. Yokomama Argentina  Leonel Rey Argentina Team® #6 70. szezon, 1. verseny 0
Promoted 29. Yokomama Serbia  Mladen Stošić *** BALKAN junior TEAM *** #3 49. szezon, 1. verseny 0
Retained 30. Croatia  Goran Slunjski Brabham #2 80. szezon, 2. verseny 0
Retained 31. Pipirelli Hungary  Zsolt Modoc Transilvania Racing Team #2 80. szezon, 6. verseny 0
Promoted 32. Yokomama Germany  Uwe Gibis Phoenix Light Racing #6 56. szezon, 2. verseny 0
Promoted 33. Dunnolop Hungary  Márton Kalló Zengő Motorsport GPRO Juniorok #3 80. szezon, 1. verseny 0
Retained 34. Yokomama Romania  Alexandru Ionut GPROMANIA #5 67. szezon, 16. verseny 0
Promoted 35. Croatia  Igor Stuparić Croatia F1 racing team #1 37. szezon, 2. verseny 0
Retained 36. Finland  Marko Paukku Csapat nélkül - - 0
Retained 37. Yokomama Finland  Petrus Taskila Scirocco #5 81. szezon, 8. verseny 0
Relegated 38. Brazil  Miguel Bain Crazy Train Motorsport #6 60. szezon, 1. verseny 0
Relegated 39. Pipirelli France  Fabrice Van Damme VR46 Rosso #5 69. szezon, 3. verseny 0
Retained 40. Italy  Giovanni Barzaghi Nuvolari Racing #2 62. szezon, 6. verseny 0