Pagina « 1 2 3 ... 1719 [17201721 ... 2376 2377 2378 » Vai alla pagina:
Autore Topic: Magyar Nyelvű Fórum 71339 risposte
Róbert László2
(Gruppo Amateur - 94)



Moderatore
N° post: 1839
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (1)   Post sgradito (1)
Vecchio Post #51541 Data 24 Mar 2014, 13:47:21 (Ultima modifica 24 Mar 2014, 14:14:36 da Róbert László) Quota 
Valóban érdekes, hogy rookie-ből 3 ponttal is fel lehet jutni. Sajnos. Én ezt nem nevezném szerencsének, sőt, inkább balszerencsének venném.

Baj van, és nehogy azt gondolja valaki, hogy ez nincs az Adminok, és a Staff látókörében. Korábban a GPRO-val játszók létszáma alapján indokoltnak tűnt, tűnhetett a csoportok számának bővítése. (Erről is vannak viták a nemzetközi fórumon - ember legyen a talpán, aki igazságot tudna tenni!)

Sajnos ez a szám visszaesett, pont a bővítés(ek) folyamatában. Ez leginkább a rookie csoportokat érinti, mert azok száma túl kevés. Növelni azokat viszont, megfelelő játékos állomány hiányában felesleges lenne, - gondoljunk csak bele, hogy sok rookie csoportban milyen elkeserítően alacsony szintű az aktivitás!

Az amatőr csoportok száma olyan nagy, hogy nemhogy a többi csoportra jellemző 3, de négy "automatikus" feljutó pozíció sem tölti fel az amatőrből kiesők helyét. így csoportokra bontva, átlagosan hét pozíció a feljutó, az extra helyek miatt.

Én bízom abban, hogy a Staff tenni fog az áldatlan állapotok ellen. Egyszerű, és viszonylag fájdalommentes megoldás lenne átmenetileg korlátozni az amatőrből kiesők számát. Ez nehezítené a feljutást, ami "szűrné" azt a kellemetlen szituációt, hogy valaki készületlenül, akaratlanul, véletlen, vagy megfelelő tudás hiányában jusson fel.

De amíg nincsen ilyenféle intézkedés, én azt tanácsolom annak, aki nem akar feljutni a rookie-ból, az negatív egyenleggel biztosítsa a "maradását", mert egyébként semmi sem "biztos".

A fentiek az én magánvéleményemet tükrözik. Jelzem ezt azért, mert még a látszatját is szeretném elkerülni annak, hogy valaki ezt a bejegyzést a staff üzenetének, vagy bármi másnak vegye, mint ami.

Ezúton, egyúttal szeretnék gratulálni minden magyar managernek, aki aktív volt az idényben, nagyszerű győzelmet arattunk az NT-ben! Szép volt, és folytassuk ezt a következő szezonban is! Hajrá Magyarok!

Quote ( Tibor Szuromi @ March 24th 2014,14:03:38 )

osítsd! NT-ben.


Kész. Bocsánat a figyelmetlenségért!

Quote ( Szabolcs Fosztó @ March 24th 2014,14:05:12 )

Szerintem egyedül az olyan feljutással van baj, amikor az ember még nem szeretne és váratlanul feljut.
Ha valaki 1 ponttal jut fel akkor annyival, - bár felfogás kérdése - szerencséje volt. Az utolsó csoportos egyensúlyra nehéz megoldást találni, a szabad helyek és a feljutás nehézsége között, és mivel a felhasználók száma igencsak ingadozik, ezt pontosan belőni nem is lehet.
Kár ezen bosszankodni, talán az jelentene megoldást ha "botokkal" feltöltik a csoportokat, amíg nincs jelentkező egy egy helyre, és akkor legalább valami kezdetleges MI-val lehet szabályozni a feljutás nehézségét, de ez is több kínos kérdést felvet. Szóval be kell látni, hogy a Rookie arra való, hogy megismerkedj a játékkal és megadja a kezdeti sikerélményeket.


Tisztelem a véleményed, de nem értek egyet vele. Szerintem az is baj, ha valaki megfelelő tudás hiányában kerül amatőrbe. Ott meg fogja kapni a "pofont". A sikertelenségtől pedig abba is hagyja a játékot. Persze, ha a Rookie csoportban már tesztelve van valamennyire a "tudás", akkor is sokan abbahagyhatják a játékot, ez is tény. De szerintem sokkal frusztrálóbb, ha egy "sima" feljutás után vért izzadva is kiesik valaki.

A "bot"-ok alkalmazását pedig sokkal rosszabb gyakorlatnak tartanám, mint a kieső helyek csökkentését.
Tibor Szuromi
(Gruppo Pro - 14)


N° post: 11906
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (1)   Post sgradito (1)
Vecchio Post #51542 Data 24 Mar 2014, 14:03:38 Quota 
Módosítsd! NT-ben.
Szabolcs Fosztó
(Gruppo Pro - 16)



N° post: 185
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (1)   Post sgradito (1)
Vecchio Post #51543 Data 24 Mar 2014, 14:05:12 Quota 
Szerintem egyedül az olyan feljutással van baj, amikor az ember még nem szeretne és váratlanul feljut.
Ha valaki 1 ponttal jut fel akkor annyival, - bár felfogás kérdése - szerencséje volt. Az utolsó csoportos egyensúlyra nehéz megoldást találni, a szabad helyek és a feljutás nehézsége között, és mivel a felhasználók száma igencsak ingadozik, ezt pontosan belőni nem is lehet.
Kár ezen bosszankodni, talán az jelentene megoldást ha "botokkal" feltöltik a csoportokat, amíg nincs jelentkező egy egy helyre, és akkor legalább valami kezdetleges MI-val lehet szabályozni a feljutás nehézségét, de ez is több kínos kérdést felvet. Szóval be kell látni, hogy a Rookie arra való, hogy megismerkedj a játékkal és megadja a kezdeti sikerélményeket.
Tóth Dominik
(Gruppo Rookie - 193)


N° post: 1066
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (2)   Post sgradito (1)
Vecchio Post #51544 Data 24 Mar 2014, 14:28:44 (Ultima modifica 24 Mar 2014, 14:28:59 da Dominik Tóth) Quota 
Sziasztok!
Van egy hely az Ikarus Racing Team-nál.

Felvételi követelmények:
magyar anyanyelv,
folyamatos aktivitás
beállítások és más adatok folyamatos közlése és
tapasztalatok megosztása.

Aki GPRO támogató, az külön prioritást élvez felvételnél!

Nála lehet jelentkezni: /hu/ManagerProfile.asp?IDM=254305

Üdv JL
Roland Láng
(Gruppo Amateur - 5)



N° post: 1380
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (7)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51545 Data 24 Mar 2014, 15:31:13 Quota 
Semmiképpen sem akarom tovább folytatni a korábbi témát, és enélkül is tiszta volt a lelkiismeretem, de csak nem hagyott nyugodni a dolog és felvettem a kapcsolatot a külföldi stáb tagjával. A levelet teljes egészében nem szeretném megosztani, mert más témában is folytattunk beszélgetést, de az ide vonatkozó részt megosztom veletek...

"You're correct that it isn't your job, and any ideas should be posted on the forums for discussion, which the admins do read."
=
"IGAZAD VAN, EZ NEM A TE FELADATOD, bármilyen ötletet meg lehet osztani a fórumon, amit az ADMINok elolvasnak."
---
Mivel a levél neveket is tartalmaz, kihagyom az érintett részt, de azt az aggodalmat is tolmácsoltam, hogy a nyelv hiánya miatt nehézkes, hogy a javaslatok eljussanak hozzájuk.
---
"There were plenty people that were happy to help with translations when needed, so I'm sure that if anyone, had an idea that they felt was worthwhile asking about, they could get a translation done and post it in the Suggestion Forum for public discussion."

Voltak emberek, akik boldogan segítettek a fordításokkal, amikor szükséges volt, tehát biztos vagyok benne, hogy ha bárkinek van ötlete, aminek érdemes utánaérdeklődni, lefordíttathatják azt és megoszthatják a <Suggestion Forum> topicban további megvitatás céljából.
---
Mint korábban Gergely is felajánlotta, szívesen lefordítja a kiforrott értelmes javaslataitokat, és ha ez segít, ám legyen, én is segíthetek benne (holott, mint láthatjátok ez tényleg nem tartozik a MODERÁTOR feladatai közé!)...

Remélem így már kielégítő válaszokat és lehetőségeket biztosítottam a kétkedőknek, de a feladatkörömet érintő feladatokban eddig is teljesen biztos voltam...

Nem hinném, hogy a fórum megfelelő működése Gergőn, vagy akár rajtam múlna, és sajnálom, hogy néhányan ezt másként gondolják...

(Elnézést az esetleges hibákért, igyekeztem körültekintően fogalmazni és fordítani, de munkában vagyok és csak egy rövidebb szünetem van...)
Tibor Szuromi
(Gruppo Pro - 14)


N° post: 11906
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (1)   Post sgradito (2)
Vecchio Post #51546 Data 24 Mar 2014, 17:48:43 Quota 
A "segítő szándék" a lényeg - csupán ezt akartam elérni (sokunknak semmi nem tartozik a feladatkörébe - mégis segítünk másoknak; mégpedig ott ahol tudunk és lehetőség van rá, mert a fórumon ezek java része nem publikálható). :)
Roland Láng
(Gruppo Amateur - 5)



N° post: 1380
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (0)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51547 Data 24 Mar 2014, 18:03:20 Quota 
Mi?? Most ezzel azt akarod mondani, hogy a Te érdemed, ha segítek bárkinek is?! :S
Gábor Safranyik
(Gruppo Pro - 6)



N° post: 1684
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (4)   Post sgradito (4)
Vecchio Post #51548 Data 24 Mar 2014, 19:10:23 Quota 
Üdv fórumozok !

A tegnap esti illetve a mai napon történtettek kapcsolatban lenne egy két szavam/mondatom.

Először is megköszönnèm a csapattársaim nevében ha Szuromi úr nem fikázná folyton a csapatomat. Megkérlek hogy ne a csapatunk helyezésiből következtess a helyzetünkre! Igen nem vagyunk MÉG él csapat. De először nekünk is lekell raknunk az alapokat, amit úgyfélek lassan teljesen meglesz.
Örvendenék neki , ha Birkás Lacit sem szekálnád! Úgy gondolom az ő teljesítményéről és akarni akarása bebizonyitotta hogy helye van a csapatomban, ugyanis benntmaradt ( pedig 2- es kocsialaprol indult ..most 5-os)
Igyekszünk továbbra is fejlődni! Ami hűen tükrőzni hogy csapatközösségünk 19 tagjábol 5 manager PRO-ban lesz a 41. szezonban. ( most 3-an voltunk es mind bennmaradtunk viszonylag siman)
Nem tettem arrol még le hogy egynap Gyurcsek Attilat es Nagy Bencet is csapatomban tudhassam ! ;)

A mentor programrol: Tiborkám ! ( már megint) Nem ócsárolni kellene, hanem felretenni a nagy arcodat es segits te is az ujoncoknak! Én is alkalomadtán bevállalok egykét embert mikor az időm engedni tudja, és azért mindenképp boldogsággal tölt el , hogy azóta az egyik srác ( Benkő Dávid) a csapatom tagja már.

Tibi ! A legjobb lenne ha a fórumot kicsit hanyagolnád amúgy , mert ha már segiteni nem tudsz másnak , akkor legalább a tüzet ne szítsad !

Köszönettel : Safranyik Gábor ( Safi)
Dávid Kaposi
(Gruppo Pro - 2)


N° post: 446
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (1)   Post sgradito (2)
Vecchio Post #51549 Data 24 Mar 2014, 19:17:24 (Ultima modifica 24 Mar 2014, 19:17:58 da Dávid Kaposi) Quota 
Végre reset!
Csoport teszt!!


Óóóó Pro 2 :) :)
Valaki magyar van PRO 2-ben? :D
Csaba Kiss
(Gruppo Rookie - 141)


N° post: 115
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (0)   Post sgradito (2)
Vecchio Post #51550 Data 24 Mar 2014, 19:24:11 (Ultima modifica 24 Mar 2014, 19:25:42 da Csaba Kiss) Quota 
Húúú de meg ijedtem! azt hittem fel jutottam amatőrbe. :)
Máté István
(Gruppo Rookie - 207)


N° post: 8
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (1)   Post sgradito (1)
Vecchio Post #51551 Data 24 Mar 2014, 19:28:10 Quota 
Sok szerencsét minden magyar managernek a 41. szezonban.
Roland Láng
(Gruppo Amateur - 5)



N° post: 1380
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (7)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51552 Data 24 Mar 2014, 19:30:31 Quota 
Gábor!

Tisztelettel kérlek, hogy ne ilyen durván fogalmazd meg a véleményed. Még ha többen is egyetértenek veled ebben, akkor sem szabad dühből, átgondolatlan dolgokat írni! Kérlek, hogy az erősebb kifejezéseket írd át, amíg Editke engedi...

Attól tartok így is el fog fajulni a vita ismét, hidd el, nekem is nehezemre esett kulturáltnak maradni néhány megjegyzésénél, de akkor sem szabad lesüllyedni erre a szintre...

---

Tibor

Az a baj, hogy Te mindent a magad módján értelmezel és sajnálatos módon ha valaki más véleményen van, akkor addig támadod, piszkálod míg vagy kiborul szerencsétlen, vagy feladja...

Hogy más példát ne hozzak, nem különösebben érdekel az ellentéted a mentor fórum jelenlegi irányítójával, de Lászlót sok mindennel meg lehet vádolni, csak azzal nem, hogy ne lenne meg a "segítő szándék" részéről...

Miért nem ássátok el a csatabárdot? Ilyenkor miért feledkezel meg a "segítő szándékról"? Miért nem működsz együtt velük?

Miért engem támadsz, aki csak ki akart maradni a "szervezkedésből", és miért nem gondolkodsz el az együttműködésen olyanokkal, akik szeretnének tenni valamit?
Kreisz Bálint
(Gruppo Amateur - 115)



N° post: 445
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (0)   Post sgradito (2)
Vecchio Post #51553 Data 24 Mar 2014, 19:30:55 Quota 
:D Ti is játszottatok/játszotok a GPRO-n felkínált játékokkal? Nagyon furcsák...
Máté István
(Gruppo Rookie - 207)


N° post: 8
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (1)   Post sgradito (1)
Vecchio Post #51554 Data 24 Mar 2014, 19:36:04 Quota 
Én is kiprobaltam ezeket a játékokat.
Tényleg furcsák:))
Norbert Kiss
(Gruppo Amateur - 55)


N° post: 136
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (0)   Post sgradito (1)
Vecchio Post #51555 Data 24 Mar 2014, 19:43:34 (Ultima modifica 24 Mar 2014, 19:44:01 da Norbert Kiss) Quota 
Quote ( Kreisz Bálint @ March 24th 2014,19:30:55 )

:D Ti is játszottatok/játszotok a GPRO-n felkínált játékokkal? Nagyon furcsák...


Én az idegesítő jelzőt is tudnám használni rá, de minimum fura. :D
József Tamás
(Gruppo Pro - 4)



N° post: 287
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (5)   Post sgradito (2)
Vecchio Post #51556 Data 24 Mar 2014, 20:04:55 Quota 
Sok sikert mindenkinek a szezonra!
Attila Gyurcsek
(Gruppo Pro - 24)



N° post: 714
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (0)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51557 Data 24 Mar 2014, 20:46:01 (Ultima modifica 24 Mar 2014, 20:51:48 da Attila Gyurcsek) Quota 
Quote ( József Tamás @ March 24th 2014,20:04:55 )

Sok sikert mindenkinek a szezonra!


Neked is egy hatalmas kalappal Pro szinten. :o) Igazából most derül ki, hogy rendesen felkészültél-e az előző szezonokban. :o) Azt hiszem, rendben leszel, bár ebben biztosan a "tiszteletem" irányodban is szerepet játszik. :o)
Attila Robotka
(Gruppo Amateur - 100)



N° post: 577
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (0)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51558 Data 24 Mar 2014, 21:06:47 Quota 
Quote ( Gergely Kondár @ March 24th 2014,10:52:13 )

Nem mintha azóta továbbjutottam volna Pro-ból... :))))


Biztos engem vársz. :)

Quote ( József Tamás @ March 24th 2014,20:04:55 )

Sok sikert mindenkinek a szezonra!


Azt biztos hogy nem olyan egyszerű a Pro mint amilyennek kívülről látszik.
Róbert László2
(Gruppo Pro - 3)



Moderatore
N° post: 1839
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (1)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51559 Data 24 Mar 2014, 21:12:49 (Ultima modifica 24 Mar 2014, 21:13:56 da Róbert László) Quota 
Bocsánat, de: csoport teszt. :)

Editke: Szóval Pro 3. Kíváncsi leszek mit sikerül alakítani. Sok sikert mindenkinek!
Klaudia Dencsik
(Gruppo Amateur - 53)



N° post: 65
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (2)   Post sgradito (1)
Vecchio Post #51560 Data 24 Mar 2014, 21:18:36 Quota 
meddig tart még a frissítés ez nem 60 perc már több mint 120 perce tart :(
József Tamás
(Gruppo Pro - 4)



N° post: 287
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (3)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51561 Data 24 Mar 2014, 21:18:48 Quota 
Quote ( Attila Gyurcsek @ March 24th 2014,20:46:01 )

Neked is egy hatalmas kalappal Pro szinten. :o) Igazából most derül ki, hogy rendesen felkészültél-e az előző szezonokban. :o) Azt hiszem, rendben leszel,


Köszi Attila!
Remélem én is,ahogy nézem nem egy leányálom csoport lesz,de idén még úgyis csak a bent maradás a cél :)

Quote ( József Tamás @ March 24th 2014,20:04:55 )

Sok sikert mindenkinek a szezonra!


Módosítom a dislike-oló népművészeti cserépedénynek nem :)
Roland Láng
(Gruppo Amateur - 5)



N° post: 1380
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (1)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51562 Data 24 Mar 2014, 21:21:42 (Ultima modifica 24 Mar 2014, 21:29:48 da Roland Láng) Quota 
Quote ( Klaudia Dencsik @ March 24th 2014,21:18:36 )

meddig tart még a frissítés ez nem 60 perc már több mint 120 perce tart :(


Fogalmam sincs.
Legalább ne írnák ki a várható időtartamot, akkor nem tudnánk mire hivatkozni, mikor "osztjuk" őket! :)

Quote ( József Tamás @ March 24th 2014,21:18:48 )

Módosítom a dislike-oló népművészeti cserépedénynek nem :)


Ezzel a hozzászólással feldobtad az estémet! :D:D
"Lájkoltam" is gyorsan... :)
Attila Gyurcsek
(Gruppo Pro - 24)



N° post: 714
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (0)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51563 Data 24 Mar 2014, 21:21:55 (Ultima modifica 24 Mar 2014, 21:22:34 da Attila Gyurcsek) Quota 
Nem kaptam egy HC-st sem újabb csoporttársnak, így előfordulhat, hogy a csapatomból kapom meg azt. Ketten is esélyesek rá.

Egyelőre csak ketten maradunk a HC-ből a Pro-24-ben. :o) És hárman magyarok. :o)
Zoltán Hürkecz
(Gruppo Amateur - 18)


N° post: 17
  Nazione:
Germania 
Certificato: 
Post apprezzato (0)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51564 Data 24 Mar 2014, 21:22:14 Quota 
Mikor lessz ennek a frissítésnek vége? Már a 60 perc is letelt egy órája!
Tibor Szuromi
(Gruppo Pro - 14)


N° post: 11906
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (0)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51565 Data 24 Mar 2014, 21:22:26 Quota 
Quote ( Gábor Safranyik @ March 24th 2014,19:10:23 )

Először is megköszönnèm a csapattársaim nevében ha Szuromi úr nem fikázná folyton a csapatomat.
Ezt honnan veszed?

Én ezt írtam: "
Quote ( Tibor Szuromi @ March 23rd 2014,21:49:13 )

Te sokkal több futamot futottál és remek - Safranyik Gabi által vezetett - csapatban vagy. Ha az nem elég biztosíték, akkor valami nem stimmel. A "Withlock Racing Team" mindig is vezető csapat volt a magyar csapatok között.
" - ebben mi a sértő? :) :) :)
Károly Szabó
(Gruppo Rookie - 40)



N° post: 79
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (1)   Post sgradito (1)
Vecchio Post #51566 Data 24 Mar 2014, 21:23:34 Quota 
Sok sikert mindenkinek a következő szezonra :)
Attila Gyurcsek
(Gruppo Pro - 24)



N° post: 714
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (2)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51567 Data 24 Mar 2014, 21:25:18 (Ultima modifica 24 Mar 2014, 21:25:44 da Attila Gyurcsek) Quota 
Quote ( Tibor Szuromi @ March 24th 2014,21:22:26 )

Quote ( Gábor Safranyik @ March 24th 2014,19:10:23 )

Először is megköszönnèm a csapattársaim nevében ha Szuromi úr nem fikázná folyton a csapatomat. Ezt honnan veszed?

Én ezt írtam: "Quote ( Tibor Szuromi @ March 23rd 2014,21:49:13 )

Te sokkal több futamot futottál és remek - Safranyik Gabi által vezetett - csapatban vagy. Ha az nem elég biztosíték, akkor valami nem stimmel. A "Withlock Racing Team" mindig is vezető csapat volt a magyar csapatok között. " - ebben mi a sértő? :) :) :)


Véleményem szerint, megszokták az ironikus személyiséged, s gondolom ebből a szemszögből lett értelmezve az írásod.

Szóval ne lepődj meg ezen, és ne "neheztelj" emiatt senkire. :o)
Gaál László
(Gruppo Rookie - 360)


N° post: 1
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (1)   Post sgradito (1)
Vecchio Post #51568 Data 24 Mar 2014, 21:34:52 Quota 
Meddig fog tartani ez a karbantartás???? :)
Norbert Balogh
(Gruppo Amateur - 34)



N° post: 18
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (4)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51569 Data 24 Mar 2014, 21:35:01 (Ultima modifica 24 Mar 2014, 21:36:21 da Norbert Balogh) Quota 
Sok sikert mindenkinek az új szezonban! ;)
Tibor Szuromi
(Gruppo Pro - 14)


N° post: 11906
  Nazione:
Ungheria 
Certificato: 
Post apprezzato (0)   Post sgradito (0)
Vecchio Post #51570 Data 24 Mar 2014, 21:37:59 (Ultima modifica 24 Mar 2014, 21:38:23 da Tibor Szuromi) Quota 
Quote ( Attila Gyurcsek @ March 24th 2014,21:25:18 )


Véleményem szerint, megszokták az ironikus személyiséged, s gondolom ebből a szemszögből lett értelmezve az írásod.

Szóval ne lepődj meg ezen, és ne "neheztelj" emiatt senkire. :o)
Nem neheztelek! Csak leírtam a tényt. Gábor pedig tudja, hogy mi a véleményem az eredményeiről (váltottunk már néhány PM-et). TÖK komolyan gondoltam és gondolom, amit írtam.
Pagina « 1 2 3 ... 1719 [17201721 ... 2376 2377 2378 » Vai alla pagina:

Rispondi a questo topic