1 ir 2 kvalifikacijų rikiuotės (Grupė: Elite | Sezonas: 41 | Lenktynės: 12)

Pasirinkti kitą grupę:  Sezonas:  Lenktynės:
1 Kvalifikacija
Poz Pad. Žaidėjo vardas Šalis Rato laikas Atsilikimas
Pole Michelini  Toygun Senler5   1:18.993s  + 0.000s
2 Hancock  Leandro Sereno6   1:19.352s  + 0.359s
3 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:19.421s  + 0.428s
4 Bridgerock  Rimantas Sagatas2   1:19.496s  + 0.503s
5 Hancock  Vsevolod Demydov2   1:19.531s  + 0.538s
6 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:19.629s  + 0.636s
7 Bridgerock  Christos Bobolis   1:19.690s  + 0.697s
8 Hancock  João Monteiro1   1:19.822s  + 0.829s
9 Hancock  Florencia Caro   1:19.930s  + 0.937s
10 Bridgerock  Maria Maksimenkova   1:19.937s  + 0.944s
11 Hancock  Evaldas Ruseckas   1:20.096s  + 1.103s
12 Bridgerock  Roland Postle   1:20.108s  + 1.115s
13 Hancock  Michael Winkley   1:20.177s  + 1.184s
14 Contimental  Ian Lynch   1:20.184s  + 1.191s
15 Bridgerock  Alexander Ilyin   1:20.282s  + 1.289s
16 Dunnolop  Frederico Neves   1:20.302s  + 1.309s
17 Hancock  Pat Cote   1:20.634s  + 1.641s
18 Hancock  Stas Prost   1:20.798s  + 1.805s
19 Hancock  Gino Zernani   1:20.826s  + 1.833s
20 Hancock  Denis Grahov   1:20.934s  + 1.941s
21 Hancock  Vladimir Islentiev2   1:20.979s  + 1.986s
22 Hancock  Radek Sus   1:21.031s  + 2.038s
23 Avonn  Apostolis Goutzos   1:21.042s  + 2.049s
24 Michelini  José Abi Jaudi   1:21.043s  + 2.050s
25 Avonn  Szymon Trzebuniak   1:21.192s  + 2.199s
26 Yokomama  Janne Väänänen   1:21.223s  + 2.230s
27 Contimental  Ayman Daher   1:21.349s  + 2.356s
28 Avonn  Aleksej Sutkin   1:21.413s  + 2.420s
29 Avonn  Piotr Wechterowicz   1:21.787s  + 2.794s
30 Avonn  Atis Praudins   1:21.883s  + 2.890s
31 Avonn  Pedro Nazaré   1:22.136s  + 3.143s
32 Pipirelli  Teo Xanthopoulos   1:22.141s  + 3.148s
33 Badyear  Pavel Valentin   1:22.148s  + 3.155s
34 Avonn  Hauke Johannsen   1:22.366s  + 3.373s
35 Avonn  Aris Tsipras   1:23.196s  + 4.203s
36 Avonn  Lee Harding   1:23.288s  + 4.295s
37 Badyear  Viktor Dyankov   1:24.855s  + 5.862s
38 Pipirelli  Marek Hajnrych   1:30.210s  + 11.217s
2 Kvalifikacija
Poz Pad. Žaidėjo vardas Šalis Rato laikas Atsilikimas
Pole Hancock  Vsevolod Demydov2   1:19.877s  + 0.000s
2 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:20.179s  + 0.302s
3 Hancock  João Monteiro1   1:20.395s  + 0.518s
4 Hancock  Leandro Sereno6   1:20.422s  + 0.545s
5 Bridgerock  Rimantas Sagatas2   1:20.570s  + 0.693s
6 Hancock  Pat Cote   1:20.687s  + 0.810s
7 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:20.695s  + 0.818s
8 Hancock  Stas Prost   1:20.762s  + 0.885s
9 Bridgerock  Christos Bobolis   1:20.799s  + 0.922s
10 Hancock  Florencia Caro   1:20.825s  + 0.948s
11 Contimental  Ian Lynch   1:20.867s  + 0.990s
12 Michelini  Toygun Senler5   1:20.954s  + 1.077s
13 Bridgerock  Alexander Ilyin   1:21.132s  + 1.255s
14 Hancock  Vladimir Islentiev2   1:21.263s  + 1.386s
15 Hancock  Radek Sus   1:21.332s  + 1.455s
16 Dunnolop  Frederico Neves   1:21.383s  + 1.506s
17 Contimental  Ayman Daher   1:21.692s  + 1.815s
18 Hancock  Evaldas Ruseckas   1:21.735s  + 1.858s
19 Hancock  Gino Zernani   1:21.766s  + 1.889s
20 Bridgerock  Maria Maksimenkova   1:21.776s  + 1.899s
21 Hancock  Michael Winkley   1:21.813s  + 1.936s
22 Avonn  Aleksej Sutkin   1:21.873s  + 1.996s
23 Bridgerock  Roland Postle   1:21.996s  + 2.119s
24 Michelini  José Abi Jaudi   1:22.236s  + 2.359s
25 Avonn  Pedro Nazaré   1:22.333s  + 2.456s
26 Yokomama  Janne Väänänen   1:22.422s  + 2.545s
27 Avonn  Apostolis Goutzos   1:22.605s  + 2.728s
28 Hancock  Denis Grahov   1:22.696s  + 2.819s
29 Avonn  Szymon Trzebuniak   1:22.957s  + 3.080s
30 Avonn  Atis Praudins   1:23.370s  + 3.493s
31 Badyear  Pavel Valentin   1:23.460s  + 3.583s
32 Avonn  Piotr Wechterowicz   1:23.462s  + 3.585s
33 Pipirelli  Teo Xanthopoulos   1:23.894s  + 4.017s
34 Avonn  Hauke Johannsen   1:23.996s  + 4.119s
35 Avonn  Aris Tsipras   1:24.450s  + 4.573s
36 Avonn  Lee Harding   1:24.848s  + 4.971s
37 Badyear  Viktor Dyankov   1:27.121s  + 7.244s
38 Pipirelli  Marek Hajnrych   1:35.619s  + 15.742s