1 ir 2 kvalifikacijų rikiuotės (Grupė: Elite | Sezonas: 64 | Lenktynės: 15)

Pasirinkti kitą grupę:  Sezonas:  Lenktynės:
1 Kvalifikacija
Poz Pad. Žaidėjo vardas Šalis Rato laikas Atsilikimas
Pole Hancock  Theodosis Vogiatzis   1:17.784s  + 0.000s
2 Michelini  Michal Szopinski   1:17.849s  + 0.065s
3 Hancock  Ioannis Dimitroglou3   1:18.056s  + 0.272s
4 Hancock  Christos Bobolis4   1:18.193s  + 0.409s
5 Hancock  Dominiek Van West   1:18.604s  + 0.820s
6 Hancock  Evaldas Ruseckas   1:18.742s  + 0.958s
7 Bridgerock  Alpo Kaakinen   1:18.849s  + 1.065s
8 Hancock  Juha Korhonen   1:19.040s  + 1.256s
9 Hancock  Marek Hajnrych   1:19.161s  + 1.377s
10 Bridgerock  Łukasz Dudek   1:19.194s  + 1.410s
11 Hancock  Renato Chichi   1:19.240s  + 1.456s
12 Hancock  Alex Holland   1:19.428s  + 1.644s
13 Contimental  Rimantas Sagatas2   1:19.433s  + 1.649s
14 Bridgerock  Rui Silva   1:19.538s  + 1.754s
15 Contimental  Rafal Celejewski   1:19.697s  + 1.913s
16 Contimental  Róbert László1   1:19.720s  + 1.936s
17 Contimental  Radek Czech1   1:19.759s  + 1.975s
18 Bridgerock  Martynas Bražėnas   1:19.760s  + 1.976s
19 Contimental  Martin Seppam   1:19.883s  + 2.099s
20 Badyear  Lorenzo Bongi   1:19.996s  + 2.212s
21 Hancock  Sverri Johansen   1:20.021s  + 2.237s
22 Badyear  Martin Britain   1:20.051s  + 2.267s
23 Bridgerock  Roland Postle5   1:20.172s  + 2.388s
24 Contimental  Vsevolod Demydov2   1:20.206s  + 2.422s
25 Contimental  Tamás Végh   1:20.248s  + 2.464s
26 Badyear  Krasimir Nanchev   1:20.261s  + 2.477s
27 Bridgerock  Miel Soeterbroek   1:20.401s  + 2.617s
28 Contimental  Sam Wainwright   1:20.525s  + 2.741s
29 Bridgerock  Diego Mahecha   1:20.582s  + 2.798s
30 Contimental  Radek Sus   1:20.591s  + 2.807s
31 Contimental  Mateusz Oleś   1:20.603s  + 2.819s
32 Contimental  Jesus Fernandez   1:20.772s  + 2.988s
33 Contimental  Jakab Zoltan   1:20.864s  + 3.080s
34 Pipirelli  Jan Velske   1:21.142s  + 3.358s
35 Dunnolop  Antonio Gattulli   1:21.361s  + 3.577s
36 Contimental  William Day   1:21.461s  + 3.677s
37 Pipirelli  Donatas Paplauskas   1:21.734s  + 3.950s
38 Pipirelli  Igor Pererva   1:21.757s  + 3.973s
39 Pipirelli  David Rolleston   1:21.983s  + 4.199s
40 Pipirelli  Ivan Silva   1:22.503s  + 4.719s
2 Kvalifikacija
Poz Pad. Žaidėjo vardas Šalis Rato laikas Atsilikimas
Pole Michelini  Michal Szopinski   1:18.522s  + 0.000s
2 Hancock  Christos Bobolis4   1:18.713s  + 0.191s
3 Hancock  Evaldas Ruseckas   1:19.027s  + 0.505s
4 Hancock  Theodosis Vogiatzis   1:19.294s  + 0.772s
5 Hancock  Ioannis Dimitroglou3   1:19.346s  + 0.824s
6 Hancock  Juha Korhonen   1:19.534s  + 1.012s
7 Hancock  Dominiek Van West   1:19.623s  + 1.101s
8 Contimental  Rafal Celejewski   1:19.647s  + 1.125s
9 Bridgerock  Alpo Kaakinen   1:19.671s  + 1.149s
10 Hancock  Sverri Johansen   1:20.030s  + 1.508s
11 Hancock  Marek Hajnrych   1:20.391s  + 1.869s
12 Bridgerock  Roland Postle5   1:20.448s  + 1.926s
13 Badyear  Lorenzo Bongi   1:20.509s  + 1.987s
14 Hancock  Renato Chichi   1:20.638s  + 2.116s
15 Badyear  Martin Britain   1:20.783s  + 2.261s
16 Hancock  Alex Holland   1:20.796s  + 2.274s
17 Bridgerock  Łukasz Dudek   1:20.849s  + 2.327s
18 Bridgerock  Diego Mahecha   1:20.861s  + 2.339s
19 Contimental  Martin Seppam   1:20.961s  + 2.439s
20 Contimental  Radek Czech1   1:21.067s  + 2.545s
21 Bridgerock  Rui Silva   1:21.111s  + 2.589s
22 Bridgerock  Martynas Bražėnas   1:21.143s  + 2.621s
23 Contimental  Róbert László1   1:21.202s  + 2.680s
24 Contimental  Tamás Végh   1:21.247s  + 2.725s
25 Bridgerock  Miel Soeterbroek   1:21.266s  + 2.744s
26 Contimental  Rimantas Sagatas2   1:21.285s  + 2.763s
27 Contimental  Mateusz Oleś   1:21.494s  + 2.972s
28 Badyear  Krasimir Nanchev   1:21.699s  + 3.177s
29 Contimental  Jesus Fernandez   1:21.702s  + 3.180s
30 Contimental  Radek Sus   1:21.738s  + 3.216s
31 Contimental  Vsevolod Demydov2   1:21.853s  + 3.331s
32 Pipirelli  Jan Velske   1:21.944s  + 3.422s
33 Contimental  Jakab Zoltan   1:21.968s  + 3.446s
34 Contimental  Sam Wainwright   1:21.978s  + 3.456s
35 Dunnolop  Antonio Gattulli   1:22.061s  + 3.539s
36 Contimental  William Day   1:22.720s  + 4.198s
37 Pipirelli  Donatas Paplauskas   1:22.873s  + 4.351s
38 Pipirelli  Igor Pererva   1:23.332s  + 4.810s
39 Pipirelli  David Rolleston   1:23.543s  + 5.021s
40 Pipirelli  Ivan Silva   1:23.962s  + 5.440s