Turnyrinė lentelė (Grupė: Master - 5)

Pasirinkti kitą grupę:

Rodyti lenktynių rezultatus:              
  # Pad Šalis Žaidėjas 1234567891011121314151617Tšk
Retained 01. Belgium  Dominiek Van West - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 02. Italy  Martino Colombo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 03. England  Chris Adnams - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 04. Italy  Gino Zernani - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 05. Mexico  Eduardo Sanchez Carenzo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 06. Padangų tiekėjas paslėptas Poland  Ewelina Popis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 07. Denmark  Jens Frostrup - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 08. Hungary  Krisztián Veinperl - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 09. Brazil  Pedro Moura - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 10. Portugal  Ricky Silva - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 11. England  Geoff Atkin - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 12. Turkey  Turan Metin - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 13. Hungary  Róbert László2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 14. Scotland  Christoph Schöning - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 15. Padangų tiekėjas paslėptas Poland  Konrad Świderski - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 16. Turkey  Abdullah Kasapoglu - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 17. Padangų tiekėjas paslėptas Poland  Rafal Celejewski - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 18. Lithuania  Evaldas Ruseckas - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 19. Hungary  Alon Malul - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 20. England  John Ibbotson - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 21. England  Tim Villars - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 22. Padangų tiekėjas paslėptas Germany  Timo Meyer - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 23. Padangų tiekėjas paslėptas Indonesia  Bachtiar Mahardhika - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 24. Padangų tiekėjas paslėptas Bulgaria  Lychezar Stoyanov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 25. Estonia  Andreas Ramann - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 26. Russian Federation  Michail Ivanov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 27. Italy  Andrea Cussigh - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 28. Poland  Mariusz Malczuk - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 29. France  Dominique Jean - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 30. Serbia  Predrag Marmut - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 31. Brazil  Darthson Bonassoli - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 32. Brazil  Matheus Senna Ramos - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 33. Russian Federation  Roman Maksimenkov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 34. Netherlands  Mikael Brostrom - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 35. France  Jean-françois Charbinat - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 36. Poland  Arkadiusz Nicewicz - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 37. Portugal  Jorge Bento - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 38. Russian Federation  Denis Titov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 39. France  Jérôme Duluard - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 40. Turkey  Ahmet Sonverdi - - - - - - - - - - - - - - - - - 0