Turnyrinė lentelė (Grupė: Pro - 25)

Pasirinkti kitą grupę:

Rodyti lenktynių rezultatus:              
  # Pad Šalis Žaidėjas 1234567891011121314151617Tšk
Promoted 01. Finland  Juha Korhonen - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 02. Bulgaria  Filip Dimitrov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 03. Australia  Dean Francis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 04. Brazil  Otulos Gomes - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 05. Greece  Chris Tsalas - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 06. England  Jamie Robinson - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 07. Belarus  Andrey Jukov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 08. Lithuania  Karolis Pavilionis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 09. Hungary  Attila Gore - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 10. England  Craig Templeman - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 11. Brazil  Renan Henrique - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 12. Italy  Daniele Mezzabotta - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 13. France  Patrick Boutin - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 14. Yokomama Hungary  László Kovácsi - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 15. Argentina  Jose Luis Castro - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 16. Greece  Jim Panoushs - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 17. Brazil  Francisco Salau - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 18. Hungary  József Szente - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 19. Slovenia  Borut Krejacic - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 20. England  Colin Fenner - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 21. Argentina  Danilo Otto - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 22. Avonn Russian Federation  Stanislav Frolov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 23. Poland  Maciej Rabiński - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 24. Hungary  Zoltan Kormos - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 25. Avonn Slovakia  Daniel Čech - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 26. Brazil  Michel Gomes - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 27. Brazil  Vitor Gantois - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 28. Brazil  João Afro Barros Leal - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 29. Germany  Tom Seib - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 30. Belarus  Andrei Kushnirenko - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 31. Austria  Paul Morak - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 32. Ecuador  Daniel Bonilla - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 33. Bulgaria  Viktor Dyankov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 34. Russian Federation  Aleksey Titarenko - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 35. France  Jérôme Duluard - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 36. Poland  Konrad Świderski - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 37. Bulgaria  Ivanin Ivanov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 38. Dunnolop Brazil  Reinaldo Beato - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 39. Italy  Luca Sora - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 40. Brazil  Fábio Schrier - - - - - - - - - - - - - - - - - 0