Statistika

Visų laikų pasirodymų statistika
Komandų statistika
Aktyvumo žaidime statistika
Forumo statistika
Šalių statistika
Kita statistika
Pasiekimų statistika
Personalo statistika
GPRO rėmėjų statistika

Turnyrinė padėtis, jei sezonas būtų 1 didelės lenktynės

Pasirinkite lygą:

 
Puslapis [12 3 ... 83 84 85 » Eiti į puslapį:
# Pad. t. Žaidėjas Šalis Grupė Suminis sezono laikas
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Rimantas Sagatas2 Elite 13:36:14.160s
2. Hancock Jasper Coosemans1 Elite + 0:05:49.990s
3. Bridgerock Rafal Celejewski Elite + 0:06:46.307s
4. Hancock Brad Marshall1 Elite + 0:09:48.999s
5. Hancock George Slater1 Elite + 0:10:46.318s
6. Bridgerock Chris Adnams Elite + 0:11:16.110s
7. Hancock Bert Huylebroeck Elite + 0:12:03.730s
8. Hancock Ania Piekarska Elite + 0:14:24.465s
9. Hancock Aigars Vitolins Elite + 0:14:31.119s
10. Hancock Raimonds Urtāns Elite + 0:14:37.651s
11. Badyear Paweł Zaburski Elite + 0:15:01.543s
12. Hancock Kristijan Mihovic Elite + 0:15:40.356s
13. Hancock Dominiek Van West Elite + 0:16:56.158s
14. Hancock Leandro Sereno7 Elite + 0:17:22.341s
15. Hancock Sandro Benghi Elite + 0:17:54.358s
16. Badyear Sergio Fanelli Elite + 0:18:42.896s
17. Hancock Juan Diego Milán Elite + 0:18:45.050s
18. Badyear Vladimir Valis Elite + 0:19:27.516s
19. Hancock Branislav Mihic Elite + 0:19:54.565s
20. Badyear Tony Cullen Master - 2 + 0:20:30.432s
21. Hancock Max Watson Elite + 0:21:02.167s
22. Yokomama Fabio Corio Master - 3 + 0:21:23.568s
23. Hancock Eduard Gindullin Elite + 0:21:27.734s
24. Badyear Frederik Broux Master - 3 + 0:21:33.469s
25. Yokomama Atis Praudins Elite + 0:22:15.647s
26. Badyear Michel Vandecatelle Elite + 0:22:16.820s
27. Dunnolop Mihail Morozov Master - 2 + 0:22:50.527s
28. Badyear Julio Asencio Master - 3 + 0:23:17.722s
29. Badyear Mateusz Włodarczyk Master - 5 + 0:24:50.077s
30. Michelini Marco Conti Master - 1 + 0:24:53.071s
31. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 4 + 0:25:25.739s
32. Michelini Fabien Massard Master - 2 + 0:25:28.541s
33. Badyear Craig Templeman Master - 4 + 0:25:53.348s
34. Yokomama Joachim Vaes Master - 2 + 0:26:10.571s
35. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 5 + 0:26:31.216s
36. Dunnolop Jos Haarsma Master - 2 + 0:26:36.380s
37. Badyear Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:27:10.921s
38. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 1 + 0:27:32.084s
39. Yokomama Diogo Schwinn Master - 2 + 0:27:54.572s
40. Dunnolop Rowie Halcon Master - 4 + 0:27:55.641s
41. Yokomama Antonio Gattulli Elite + 0:28:02.061s
42. Hancock Mark Webster Master - 1 + 0:28:42.472s
43. Avonn Luca Molendi Master - 1 + 0:28:58.507s
44. Badyear Mike Osintsev Master - 2 + 0:29:25.354s
45. Yokomama David Michler Master - 4 + 0:29:38.006s
46. Badyear Martino Colombo Master - 5 + 0:29:46.622s
47. Yokomama Lee Harding Master - 3 + 0:29:54.319s
48. Badyear Olivier Portal Master - 1 + 0:29:59.969s
49. Badyear Tan S Lake Master - 2 + 0:30:02.667s
50. Yokomama Andrea Squizzato1 Master - 5 + 0:30:03.097s
51. Yokomama Kamal Naoui Master - 1 + 0:30:20.731s
52. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:30:25.634s
53. Yokomama Mikael Brostrom Master - 1 + 0:30:29.936s
54. Yokomama Andrej Rilke Master - 1 + 0:30:30.620s
55. Yokomama Ivan Stiva Master - 4 + 0:30:47.418s
56. Contimental Michal Szopinski Elite + 0:30:58.426s
57. Yokomama Vincent Douchez Master - 3 + 0:31:00.818s
58. Yokomama Geoff Atkin Master - 5 + 0:31:18.083s
59. Dunnolop Cristian Cattaneo Master - 1 + 0:31:18.257s
60. Yokomama Pedro Moura Master - 1 + 0:31:19.360s
61. Yokomama Peter Both Master - 1 + 0:31:49.368s
62. Yokomama Ignacio Belatti Master - 1 + 0:31:50.534s
63. Badyear Toto Soave Master - 1 + 0:31:51.852s
64. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 5 + 0:31:52.816s
65. Yokomama Wouter Teuwen Master - 4 + 0:32:02.393s
66. Hancock Artur Terezan Elite + 0:32:06.322s
67. Badyear Raul Souza Master - 3 + 0:32:10.780s
68. Badyear Dani Fekete Master - 1 + 0:32:47.331s
69. Dunnolop Igor Pererva Master - 5 + 0:33:00.500s
70. Dunnolop Marco Triulzi Master - 3 + 0:33:08.037s
71. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 4 + 0:33:18.240s
72. Michelini Alexandre Jardim Elite + 0:33:28.039s
73. Yokomama Kaiko Kell Pro - 7 + 0:33:28.070s
74. Yokomama Ivan Silva Master - 5 + 0:33:31.144s
75. Yokomama Riaan Van Der Merwe Pro - 24 + 0:33:31.365s
76. Yokomama Victor Nekrasov Master - 5 + 0:33:33.603s
77. Yokomama Daniel Woodhouse Master - 1 + 0:33:44.335s
78. Dunnolop Gabriele Tumminello Master - 4 + 0:33:55.213s
79. Dunnolop Alexei Malkin Pro - 5 + 0:34:01.233s
80. Dunnolop Mikko Heikkinen Pro - 5 + 0:34:02.042s
81. Yokomama Benedetto Campobello Master - 2 + 0:34:02.090s
82. Badyear Rogerio Mandler Master - 4 + 0:34:05.542s
83. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 5 + 0:34:19.620s
84. Yokomama Bora Janić Master - 2 + 0:34:31.990s
85. Yokomama James Berriman Master - 5 + 0:34:32.681s
86. Badyear Maja Tepeš Master - 5 + 0:34:34.994s
87. Badyear Olivier Baptista Master - 4 + 0:34:42.014s
88. Yokomama Marco Longo Master - 1 + 0:34:46.006s
89. Badyear Francisco Merte Pro - 12 + 0:34:47.506s
90. Badyear Juliano Matzenbacher Master - 1 + 0:34:50.140s
91. Badyear Ilya Vedenikov Master - 2 + 0:34:53.038s
92. Dunnolop Gary Mullins Pro - 24 + 0:35:00.053s
93. Dunnolop Bernard Bontjer Pro - 23 + 0:35:12.747s
94. Avonn Kuba Szajbel Elite + 0:35:13.705s
95. Yokomama Marco Ranghetti Master - 2 + 0:35:16.416s
96. Yokomama Dean Francis Master - 5 + 0:35:16.982s
97. Badyear Ahmet Ozturk Master - 2 + 0:35:19.756s
98. Yokomama Joscha Büllesbach Master - 3 + 0:35:20.768s
99. Dunnolop Maurício Jackson Pro - 3 + 0:35:22.165s
100. Yokomama Patryk Janczak Master - 4 + 0:35:23.538s
Puslapis [12 3 ... 83 84 85 » Eiti į puslapį: