Профил на менаџерот: Tony Styf

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Pacific Ilmor 1994
Име:Tony Styf
Држава: Финска
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 15, 2007
Последна интеракција: Фев 28 2016, 09:37:42
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (227)
Освоени поени:0 (487)
Победи:0 (13)
Подиуми:0 (34)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (2.15)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(47/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tony Styf Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 5, Трка 10
Број на најавувања:886
Време поминато на ГПРО:133.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
52-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 R-89 11 0 0 0 0 8 4 2 - - Pipirelli $-2.459.597 Задржи група
38-50 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
37 A-30 35 0 0 0 0 0 7 0 R1 - Pipirelli $11.362.369 Пензиониран
36 R-139 3 1 5 0 0 59 14 4.21 R2 - Pipirelli $23.600.789 Промовиран
35 R-139 9 0 0 0 0 19 12 1.58 QF - Pipirelli $-3.457.897 Задржи група
34 R-139 6 0 2 0 0 42 17 2.47 R1 ? Pipirelli $6.283.069 Задржи група
33 R-139 16 0 0 0 0 11 4 2.75 - - Pipirelli $-9.366.916 Задржи група
24-32 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
23 R-38 14 0 1 0 1 12 6 2 - - Pipirelli $-11.427.672 Задржи група
21-22 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
20 R-21 16 1 1 0 0 10 1 10 R1 - Pipirelli $3.936.000 Задржи група
19 A-24 38 0 0 0 0 0 3 0 R2 - Pipirelli $4.202.326 Пензиониран
18 R-177 1 7 13 13 3 119 17 7 W ? Pipirelli $12.083.133 Промовиран
17 R-177 7 1 1 0 0 31 12 2.58 QF - Pipirelli $4.889.825 Задржи група
16 R-177 7 0 3 0 0 34 14 2.43 QF - blank $-26.832.502 Задржи група
15 R-177 10 1 3 0 0 28 9 3.11 - - blank $2.897.095 Задржи група
14 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
13 R-71 25 0 0 0 0 2 7 0.29 - - blank $-309.098 Задржи група
12 R-71 10 0 1 1 0 25 14 1.79 - - blank $-32.355.586 Задржи група
11 R-71 17 0 1 0 0 8 12 0.67 - - blank $-28.038.108 Задржи група
10 R-71 9 2 3 0 1 40 14 2.86 - - blank $-29.179.070 Задржи група
9 R-71 20 0 0 0 0 6 3 2 - - blank $-13.347.731 Задржи група
8 R-6 16 0 0 0 0 14 14 1 - - blank $-21.195.767 Задржи група
7 R-6 13 0 0 0 0 14 14 1 - - blank $4.990.266 Задржи група
6 R-6 17 0 0 0 0 5 16 0.31 - - blank $-3.386.084 Задржи група
5 R-6 30 0 0 0 0 0 5 0 - - blank $-13.702.900 Задржи група