Профил на менаџерот: Ruslan Dubovik

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Ruslan Dubovik
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 31, 2007
Последна интеракција: Авг 27 2014, 20:37:30
Постови на форумот:0  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (224)
Освоени поени:0 (75)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.33)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(8/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ruslan Dubovik Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 5, Трка 16
Број на најавувања:785
Време поминато на ГПРО:357.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
44-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
43 R-403 19 0 1 0 0 6 3 2 - - Pipirelli $10.107.142 Задржи група
20-42 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
19 R-249 17 0 1 0 0 11 15 0.73 QF - Pipirelli $6.119.124 Задржи група
18 R-249 26 0 0 0 0 0 16 0 QF - Pipirelli $3.050.968 Задржи група
17 R-249 18 0 0 0 0 8 16 0.5 R1 - Pipirelli $17.896.377 Задржи група
16 R-249 16 0 0 0 0 4 11 0.36 R1 - blank $9.975.294 Задржи група
15 A-13 30 0 0 0 0 0 14 0 - - blank $26.154.647 Испаднат
14 A-13 22 0 0 0 0 2 16 0.12 - - blank $3.278.839 Задржи група
13 A-13 26 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $26.631.195 Задржи група
12 A-13 24 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $20.427.734 Задржи група
11 A-13 18 0 1 0 0 6 14 0.43 - - blank $11.030.053 Задржи група
10 R-10 21 0 0 0 0 4 17 0.24 - 359 blank $13.191.660 Промовиран*
9 R-10 20 0 0 0 0 6 17 0.35 - ? blank $8.094.584 Задржи група
8 R-10 11 0 0 0 0 13 16 0.81 - - blank $-36.579 Задржи група
7 R-10 11 0 0 0 0 13 17 0.76 - ? blank $13.336.336 Задржи група
6 R-10 27 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $-608.417 Задржи група
5 R-10 37 0 0 0 0 0 2 0 - - blank $-897.514 Задржи група