Профил на менаџерот: Danny Herring

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Danny Herring
Држава: САД
Пол:Не е определено
Се приклучи:Ное 3, 2009
Последна интеракција: Дек 23 2018, 17:25:27
Постови на форумот:53  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (69)
Освоени поени:0 (147)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (9)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (2.13)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(13/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Danny Herring Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 17, Трка 4
Број на најавувања:1178
Време поминато на ГПРО:469.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
49-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 R-64 7 1 3 0 0 37 8 4.62 - - Pipirelli $918.415 Задржи група
23-47 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
22 R-86 23 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $-24.292.141 Задржи група
21 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
20 A-5 37 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $-4.822.633 Пензиониран
19 R-10 4 1 3 0 0 53 16 3.31 SF - Pipirelli $34.094.836 Промовиран
18 R-10 8 0 2 0 0 40 17 2.35 SF ? Pipirelli $22.824.874 Задржи група
17 R-10 10 0 1 0 1 16 12 1.33 - - Pipirelli $-18.927.311 Задржи група