Профил на менаџерот: Edijs Putniņš

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Edijs Putniņš
Држава: Латвија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 2, 2006
Последна интеракција: Дек 10 2015, 22:22:48
Постови на форумот:101  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (236)
Освоени поени:0 (607)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (55)
Пол-позиции:0 (18)
Најбрзи круга:0 (16)
Просечно поени/трка: - (2.57)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 18, 2007)
Достигнувања:

2% отклучени

(9/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Edijs Putniņš Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:Southlats

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 5, Трка 6
Број на најавувања:2953
Време поминато на ГПРО:1012.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
16-87 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
15 M-1 39 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-41.573.685 Пензиониран
14 Elite 14 0 0 0 0 8 17 0.47 - 8 blank $-45.072.437 Испаднат
13 Elite 4 1 8 3 1 88 17 5.18 - 4 blank $43.258.245 Задржи група
12 Elite 4 1 8 2 0 74 17 4.35 - 4 blank $71.597.716 Задржи група
11 Elite 6 1 1 0 0 33 17 1.94 - 9 blank $88.126.413 Задржи група
10 Elite 6 0 2 0 2 49 17 2.88 - ? blank $33.230.559 Задржи група
9 Elite 12 0 0 0 0 6 16 0.38 - - blank $77.896.252 Задржи група
8 Elite 10 0 1 0 0 8 17 0.47 - 12 blank $93.302.610 Задржи група
7 Elite 13 0 1 0 1 8 17 0.47 - 38 blank $13.672.252 Задржи група
6 Elite 30 0 0 0 0 0 17 0 - 23 blank $6.157.531 Задржи група
5 M-3 3 1 9 2 2 83 17 4.88 - 15 blank $52.959.218 Промовиран
4 M-3 12 0 1 0 0 17 17 1 - ? blank $21.210.282 Задржи група
3 A-3 1 6 11 6 5 120 17 7.06 - 56 blank $42.665.948 Промовиран
2 R-10 1 5 13 5 5 110 16 6.88 - - blank $29.932.085 Промовиран
1 A-5 19 0 0 0 0 3 17 0.18 - ? blank $-3.647.913 Испаднат