Профил на менаџерот: Michail Ivanov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Michail Ivanov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 25, 2007
Последна интеракција: Јул 31 2021, 21:48:42
Постови на форумот:62  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:1 (1306)
Освоени поени:0 (1990)
Победи:0 (51)
Подиуми:0 (152)
Пол-позиции:0 (40)
Најбрзи круга:1 (64)
Просечно поени/трка: 0 (1.52)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

41% отклучени

(151/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michail Ivanov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:mishgaus

Основни информации

Прво ГП: Сезона 6, Трка 1
Број на најавувања:15363
Време поминато на ГПРО:3862.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 5
Позиција во сезоната:28
Пари: $??.???.???
Возач: Volker Winkelhock (159)
Технички Директор: Enrique Zafarrelli (102)
Екипа во целост:42
Гуми: Dunnolop
Име на тим: Black Supernova
Екипен пласман:83
Поени на тимот:24

Спонзори

Emirates Airways (M5) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Michail Ivanov (Последна обнова: Јан 20 2012, 08:42:42)
Supernova!