Профил на менаџерот: Tomas StryjaRestricted for double account violation

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tomas Stryja
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 1, 2010
Последна интеракција: Мај 3 2022, 18:02:57
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (11)
Освоени поени:0 (19)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (1)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.73)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(9/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tomas Stryja Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 63, Трка 4
Број на најавувања:123
Време поминато на ГПРО:11.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 34
Позиција во сезоната:26
Пари: $??.???.???
Возач: Lucas Hoffman (82)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Lefi (R34) - 1 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
78-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
77 R-3 17 0 0 0 0 2 3 0.67 - 9152 Pipirelli $31.752.788 Задржи група
64-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
63 R-147 11 0 1 0 0 17 8 2.12 - 7975 Pipirelli $39.711.409 Задржи група