Профил на менаџерот: Tibor Pandurovic

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tibor Pandurovic
Држава: Хрватска
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 4, 2010
Последна интеракција: Авг 7 2012, 21:53:52
Постови на форумот:53  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (158)
Освоени поени:0 (352)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (32)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: - (2.23)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(47/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tibor Pandurovic Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 22, Трка 2
Број на најавувања:966
Време поминато на ГПРО:95 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
33-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
32 A-5 39 0 0 0 0 0 3 0 - - Pipirelli $-28.995.809 Пензиониран
31 R-10 6 1 4 0 0 43 14 3.07 F - Pipirelli $3.053.337 Промовиран
30 R-10 3 2 7 1 0 69 16 4.31 QF - Pipirelli $-10.446.362 Задржи група
29 R-10 6 1 5 0 0 47 17 2.76 R2 ? Pipirelli $-10.353.390 Задржи група
28 R-10 13 0 3 0 1 21 16 1.31 R2 - Pipirelli $3.649.585 Задржи група
27 R-10 7 0 4 0 7 44 17 2.59 W ? Pipirelli $-7.183.323 Задржи група
26 R-10 8 0 2 0 4 24 14 1.71 R2 - Pipirelli $-15.209.786 Задржи група
25 R-10 7 0 2 0 0 40 16 2.5 SF - Pipirelli $-8.865.478 Задржи група
24 R-10 22 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $6.771.976 Задржи група
23 R-10 6 3 4 3 5 42 12 3.5 QF - Pipirelli $-10.308.596 Задржи група
22 R-10 12 0 1 0 4 18 16 1.12 R2 - Pipirelli $-11.348.979 Задржи група
19 R-141 23 0 0 0 0 0 3 0 R2 - Pipirelli $-17.213.132 Задржи група
18 R-141 18 0 0 0 0 1 6 0.17 R1 - Pipirelli $-21.540.188 Задржи група