Профил на менаџерот: Vlad Nedobuga

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Vlad Nedobuga
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 11, 2007
Последна интеракција: Апр 3 2020, 21:21:52
Постови на форумот:98  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (1175)
Освоени поени:10 (1604)
Победи:0 (37)
Подиуми:0 (126)
Пол-позиции:0 (18)
Најбрзи круга:0 (31)
Просечно поени/трка: 1.43 (1.37)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

29% отклучени

(103/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vlad Nedobuga Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 6, Трка 5
Број на најавувања:12533
Време поминато на ГПРО:3036.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 21
Позиција во сезоната:14
Пари: $??.???.???
Возач: Allan Moore (141)
Технички Директор: Giani Pida (93)
Екипа во целост:47
Гуми: Yokomama
Име на тим: Blue Supernova
Екипен пласман:21
Поени на тимот:215.6

Спонзори

St Olivers (A11) - 6 трки
Fortiz (P21) - 3 трки
Apples (P21) - 24 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 P-21 18 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 269 Yokomama $41.077.529 Задржи група
73 P-21 10 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 371 Yokomama $41.853.501 Задржи група
72 P-21 7 1 3 0 0 24 17 1.41 R1 860 Dunnolop $58.158.978 Задржи група
71 A-11 2 2 8 1 3 90 17 5.29 SF 666 Pipirelli $87.479.823 Промовиран
70 A-11 8 0 0 0 0 26 17 1.53 QF 852 Pipirelli $55.444.719 Задржи група
69 A-11 14 0 1 0 0 11 17 0.65 QF 1241 Pipirelli $44.370.196 Задржи група
68 A-11 24 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 4507 Pipirelli $22.494.169 Задржи група
67 P-18 28 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 669 Avonn $1.545.776 Испаднат
66 P-18 25 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 2973 Avonn $16.517.128 Задржи група
65 P-18 11 1 2 0 0 18 17 1.06 R1 442 Contimental $8.698.637 Задржи група
64 M-5 35 0 0 0 0 0 17 0 - 306 Yokomama $24.419.604 Испаднат
63 M-5 22 0 0 0 1 4 17 0.24 R1 3180 Contimental $22.950.156 Задржи група
62 M-5 24 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 188 Contimental $19.702.411 Задржи група
61 M-5 18 0 1 0 1 11 17 0.65 R2 419 Contimental $14.370.237 Задржи група
60 M-5 24 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 3033 Contimental $38.567.359 Задржи група
59 M-5 16 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 150 Contimental $51.590.554 Задржи група
58 M-5 6 0 2 0 2 31 16 1.94 R2 2177 Contimental $82.506.816 Задржи група
57 M-5 19 0 1 0 1 7 17 0.41 R1 1226 Contimental $38.156.325 Задржи група
56 M-5 9 1 2 0 2 25 17 1.47 QF 53 Contimental $54.059.345 Задржи група
55 M-5 10 0 1 0 0 29 17 1.71 F 50 Contimental $39.597.793 Задржи група
54 M-5 16 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 178 Contimental $21.044.764 Задржи група
53 P-22 3 1 7 0 3 59 17 3.47 R2 143 Dunnolop $20.258.103 Промовиран
52 P-22 4 1 3 0 1 48 17 2.82 QF 148 Dunnolop $29.978.033 Задржи група
51 M-2 30 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 140 Dunnolop $16.662.744 Испаднат
50 P-9 1 4 9 0 3 91 17 5.35 SF ? Dunnolop $26.504.008 Промовиран
49 P-9 6 1 2 0 1 33 17 1.94 QF ? Dunnolop $33.134.896 Задржи група
48 P-9 18 0 1 0 0 9 17 0.53 - ? Avonn $29.051.859 Задржи група
47 P-9 16 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 434 Avonn $10.662.498 Задржи група
46 P-9 5 1 5 0 1 65 17 3.82 QF 72 Dunnolop $18.253.011 Задржи група
45 P-9 23 0 0 0 0 6 17 0.35 QF ? Avonn $12.589.098 Задржи група
44 P-9 4 2 6 0 0 56 17 3.29 R2 ? Avonn $14.950.792 Задржи група
43 P-9 5 3 5 0 0 65 17 3.82 R1 ? Contimental $15.740.523 Задржи група
42 P-9 10 1 1 0 0 27 17 1.59 R1 158 Avonn $41.983.192 Задржи група
41 M-4 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 464 Avonn $48.714.468 Испаднат
40 P-24 3 2 5 0 0 51 17 3 SF 165 Avonn $27.051.606 Промовиран
39 P-24 4 1 7 0 1 66 17 3.88 R2 99 Avonn $19.021.172 Задржи група
38 P-24 5 1 3 0 0 43 17 2.53 R1 143 Yokomama $35.618.499 Задржи група
37 M-2 38 0 0 0 0 0 17 0 R1 304 Yokomama $11.710.271 Испаднат
36 Elite 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Badyear $1.093.076 Испаднат
35 M-3 2 2 8 0 1 74 17 4.35 W ? Dunnolop $26.377.992 Промовиран
34 M-3 9 0 1 0 0 27 17 1.59 QF ? Dunnolop $16.471.550 Задржи група
33 M-3 25 0 0 0 0 5 17 0.29 - 88 Yokomama $24.582.605 Задржи група
32 Elite 34 0 0 0 0 0 17 0 - 224 Yokomama $29.539.138 Испаднат
31 M-2 4 0 6 0 1 65 17 3.82 F 22 Badyear $25.396.935 Промовиран
30 M-2 23 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 111 Badyear $9.084.443 Задржи група
29 M-2 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 104 Badyear $12.238.243 Задржи група
28 M-2 26 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 104 Badyear $4.398.761 Задржи група
27 M-2 24 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 129 Badyear $13.886.801 Задржи група
26 Elite 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 36 Michelini $-1.930.412 Испаднат
25 M-4 2 5 8 1 5 91 17 5.35 W 17 Bridgerock $43.941.796 Промовиран
24 M-4 10 1 2 1 1 25 17 1.47 QF 40 Dunnolop $14.433.973 Задржи група
23 M-4 14 0 0 1 0 12 17 0.71 QF 35 Dunnolop $16.940.853 Задржи група
22 M-4 8 1 3 1 1 25 17 1.47 R1 46 Bridgerock $9.398.442 Задржи група
21 M-4 13 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 43 Badyear $12.103.020 Задржи група
20 M-4 19 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 66 Badyear $21.958.531 Задржи група
19 M-4 17 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 69 Yokomama $18.486.817 Задржи група
18 P-16 3 3 6 5 0 77 17 4.53 SF ? Dunnolop $12.404.272 Промовиран
17 P-16 10 0 1 0 0 18 17 1.06 R1 118 Yokomama $23.423.091 Задржи група
16 P-16 18 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? blank $10.502.711 Задржи група
15 P-16 11 0 1 0 0 18 17 1.06 - ? blank $6.710.523 Задржи група
14 P-16 17 0 0 0 0 5 17 0.29 - ? blank $10.493.978 Задржи група
13 P-16 16 0 0 0 0 8 17 0.47 - ? blank $11.716.682 Задржи група
12 P-16 27 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $7.275.460 Задржи група
11 A-21 8 0 0 0 0 23 17 1.35 - ? blank $35.952.232 Промовиран
10 R-49 3 1 7 8 1 65 17 3.82 - ? blank $14.106.375 Промовиран
9 A-2 32 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-394.273 Испаднат
8 A-2 27 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $2.553.832 Задржи група
7 R-30 7 0 3 0 1 36 17 2.12 - ? blank $5.979.484 Промовиран*
6 R-30 23 0 0 0 0 0 13 0 - - blank $-11.077.524 Задржи група