Профил на менаџерот: Angel Pacetti

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Angel Pacetti
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 14, 2007
Последна интеракција: Сеп 11 2009, 23:54:35
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (119)
Освоени поени:0 (273)
Победи:0 (17)
Подиуми:0 (24)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (32)
Просечно поени/трка: - (2.29)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(37/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Angel Pacetti Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 6, Трка 6
Број на најавувања:600
Време поминато на ГПРО:36.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
17-87 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
16 R-10 12 0 1 0 0 18 5 3.6 R2 - blank $-12.068.317 Задржи група
15 R-10 3 4 8 0 9 74 14 5.29 - - blank $-10.389.934 Задржи група
14 R-10 5 5 5 0 5 56 13 4.31 - - blank $-3.615.857 Задржи група
13 R-10 20 0 0 0 2 4 8 0.5 - - blank $-13.694.072 Задржи група
12 R-10 8 3 3 1 3 37 7 5.29 - - blank $-31.008.044 Задржи група
11 R-10 8 2 3 0 6 31 11 2.82 - - blank $-18.828.044 Задржи група
10 R-10 15 0 1 0 3 8 12 0.67 - - blank $-3.436.490 Задржи група
9 R-10 21 0 0 0 2 5 11 0.45 - - blank $-24.056.579 Задржи група
8 A-14 32 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-5.366.405 Испаднат
7 R-42 7 3 3 0 2 38 13 2.92 - - blank $8.952.371 Промовиран*
6 R-42 18 0 0 0 0 2 8 0.25 - - blank $8.254.806 Задржи група