Профил на менаџерот: Alexey Domarev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Alexey Domarev
Држава: Украина
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 26, 2010
Последна интеракција: Фев 21 2022, 12:20:11
Постови на форумот:977  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (491)
Освоени поени:0 (1304)
Победи:0 (65)
Подиуми:0 (122)
Пол-позиции:0 (65)
Најбрзи круга:0 (38)
Просечно поени/трка: - (2.66)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 10, 2010)
Достигнувања:

53% отклучени

(197/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Alexey Domarev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:alexey.domarev

Основни информации

Прво ГП: Сезона 18, Трка 7
Број на најавувања:17714
Време поминато на ГПРО:5272.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
59-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
58 R-11 10 1 2 0 0 24 4 6 R2 10516 Pipirelli $37.553.414 Задржи група
48-57 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 R-312 21 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $31.093.000 Задржи група
46 Elite 27 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 16 Dunnolop $-18.008.728 Спец пот
45 M-4 3 2 6 0 4 61 17 3.59 R1 25 Dunnolop $55.440.197 Промовиран
44 M-4 8 0 1 0 0 25 17 1.47 R1 44 Dunnolop $24.700.133 Задржи група
43 Elite 37 0 0 0 0 0 17 0 - 365 Pipirelli $56.174.836 Испаднат
42 M-1 1 7 11 6 6 104 17 6.12 SF 17 Hancock $59.744.763 Промовиран
41 M-1 15 0 1 0 0 12 17 0.71 R1 137 Avonn $40.424.864 Задржи група
40 P-10 1 9 12 5 6 125 17 7.35 W 67 Avonn $81.022.544 Промовиран
39 P-10 4 4 4 0 0 48 17 2.82 - 261 Avonn $91.574.364 Задржи група
38 A-75 1 6 10 0 5 109 17 6.41 F ? Pipirelli $76.675.778 Промовиран
37 A-75 8 2 3 0 2 28 17 1.65 R1 746 Pipirelli $26.969.563 Задржи група
36 A-75 17 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 922 Pipirelli $16.390.982 Задржи група
35 P-9 25 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 262 Yokomama $8.201.449 Испаднат
34 P-9 6 0 2 0 0 36 17 2.12 SF ? Yokomama $35.994.096 Задржи група
33 P-9 12 0 1 0 0 22 17 1.29 - ? Yokomama $8.863.731 Задржи група
32 M-2 39 0 0 0 0 0 17 0 - 349 Pipirelli $21.008.995 Испаднат
31 M-2 7 0 2 0 0 29 17 1.71 QF 52 Badyear $15.761.328 Задржи група
30 Elite 26 0 0 0 1 2 17 0.12 R1 ? Badyear $14.291.671 Испаднат
29 Elite 23 0 0 0 0 0 17 0 R2 14 Bridgerock $9.312.160 Задржи група
28 Elite 18 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Badyear $31.716.166 Задржи група
27 Elite 13 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Michelini $18.138.196 Задржи група
26 Elite 16 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 9 Michelini $26.414.275 Задржи група
25 M-4 1 3 12 8 4 108 17 6.35 SF 16 Dunnolop $101.765.825 Промовиран
24 M-4 7 0 4 0 1 37 17 2.18 - 37 Dunnolop $93.385.082 Задржи група
23 P-15 1 6 9 16 2 105 17 6.18 R1 ? Dunnolop $94.199.114 Промовиран
22 P-15 9 0 3 0 1 28 17 1.65 R1 ? Dunnolop $85.655.030 Задржи група
21 A-39 1 14 17 17 4 162 17 9.53 W 175 Pipirelli $151.587.268 Промовиран
20 A-39 6 1 2 0 0 34 17 2 QF ? Pipirelli $76.865.520 Задржи група
19 R-153 1 7 15 12 1 126 17 7.41 W 905 Pipirelli $61.855.037 Промовиран
18 R-153 5 3 4 1 1 57 11 5.18 - - Pipirelli $-15.130.645 Задржи група