Профил на менаџерот: Babis Geo

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Babis Geo
Држава: Грција
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 4, 2010
Последна интеракција: Јан 7 2016, 15:51:08
Постови на форумот:57  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (406)
Освоени поени:0 (989)
Победи:0 (38)
Подиуми:0 (83)
Пол-позиции:0 (33)
Најбрзи круга:0 (33)
Просечно поени/трка: - (2.44)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

37% отклучени

(130/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Babis Geo Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 1
Број на најавувања:6312
Време поминато на ГПРО:1076.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
48-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 P-16 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $7.167.845 Спец пот
46 M-4 32 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 92 Avonn $28.735.114 Испаднат
45 M-4 26 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Avonn $8.537.599 Задржи група
44 M-4 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 49 Dunnolop $19.073.069 Задржи група
43 P-11 2 1 9 0 1 97 17 5.71 QF 64 Avonn $90.402.894 Промовиран
42 P-11 9 0 4 0 0 30 17 1.76 R1 126 Avonn $102.707.748 Задржи група
41 A-79 1 13 16 13 11 154 17 9.06 W 228 Pipirelli $131.859.370 Промовиран
40 A-79 7 0 2 0 0 34 17 2 QF 629 Pipirelli $67.078.301 Задржи група
39 A-79 6 4 5 0 2 46 17 2.71 QF ? Pipirelli $57.787.648 Задржи група
38 P-12 32 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 ? Yokomama $-8.012.748 Испаднат
37 M-4 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $18.205 Испаднат
36 P-16 2 4 9 1 3 91 16 5.69 SF - Dunnolop $24.054.703 Промовиран
35 P-16 15 0 1 0 0 12 17 0.71 R2 185 Yokomama $23.557.012 Задржи група
34 P-16 20 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 202 Yokomama $26.017.367 Задржи група
33 P-16 14 0 1 0 1 13 17 0.76 QF 160 Yokomama $31.078.882 Задржи група
32 A-35 2 6 9 1 5 109 17 6.41 R1 290 Pipirelli $23.107.285 Промовиран
31 A-35 9 0 0 0 2 20 17 1.18 R1 474 Pipirelli $13.795.388 Задржи група
30 A-35 21 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $5.847.438 Задржи група
29 R-294 2 3 7 8 1 96 17 5.65 W 1428 Pipirelli $16.880.661 Промовиран
25-28 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
24 P-11 11 0 1 0 0 16 17 0.94 R1 ? Dunnolop $1.539.757 Пензиониран*
23 A-35 1 3 10 4 6 106 17 6.24 W 306 Pipirelli $67.471.291 Промовиран
22 A-35 12 0 0 0 0 12 17 0.71 QF 489 Pipirelli $28.431.907 Задржи група
21 A-35 22 0 0 0 1 3 17 0.18 R2 674 Pipirelli $24.154.643 Задржи група
20 R-232 2 2 7 6 0 82 17 4.82 SF 1339 Pipirelli $27.767.928 Промовиран
19 R-232 8 2 2 0 0 43 17 2.53 W 1586 Pipirelli $1.279.117 Задржи група