Профил на менаџерот: Eracle Iulian

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Eracle Iulian
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 14, 2006
Последна интеракција: Ное 7 2007, 05:51:29
Постови на форумот:8  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (81)
Освоени поени:0 (78)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (0.96)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(1/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eracle Iulian Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 1, Трка 5
Број на најавувања:775
Време поминато на ГПРО:139.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
6-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
5 R-10 15 0 0 0 0 4 15 0.27 - - blank $-8.431.854 Задржи група
4 R-10 11 0 1 0 1 21 13 1.62 - - blank $-6.615.327 Задржи група
3 R-10 12 0 0 0 1 16 17 0.94 - ? blank $14.669.939 Задржи група
2 R-10 15 0 0 0 0 11 16 0.69 - - blank $-7.165.689 Задржи група
1 R-10 21 0 0 0 0 4 13 0.31 - - blank $-6.778.166 Задржи група