Профил на менаџерот: Tyler Vaughn

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tyler Vaughn
Држава: САД
Пол:Не е определено
Се приклучи:Мар 31, 2010
Последна интеракција: Окт 14 2010, 03:06:54
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (37)
Освоени поени:0 (20)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.54)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tyler Vaughn Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 7
Број на најавувања:244
Време поминато на ГПРО:57.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
22-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
21 R-10 16 0 0 0 0 3 11 0.27 R1 - Pipirelli $5.368.494 Задржи група
20 R-10 17 0 0 0 0 6 15 0.4 SF - Pipirelli $-66.821 Задржи група
19 R-10 14 0 0 0 0 11 11 1 - - Pipirelli $-129.232 Задржи група